Familieberichten Dürikbïïtuijjirifj Gretha de Kam Jakoba Hendrikse Cornelia Maria Klompe-van Brummelen kükookop 0 fllensenlinq.nl Cornelis Adriaan Nijsse Janna de Bue Neeltje Jacomina Cevaal-Kodde Jannie Matthijsse 26 zaterdag 8 oktober 2016 Francies Minneboo - Cies - Cies Minneboo Kees Adriana Eva Luteijn-Dieleman Jennie ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Herinner mij niet in sombere dagen Herinner mij in de stralende zon Herinner mij hoe ik was, toen ik alles nog kon Onze papa, opa en overgrootvader is overleden Cornelia Minneboo - Jansen in liefdevolle herinnering Veere, t Colijnsplaat, 13 augustus 1923 5 oktober 2016 Monique Han Vincent Myrna Keano Jaylin Helen Emile Lois, in liefdevolle herinnering Tess Pepijn Riet Ton Cieska Cornelis Sarah Julia Leen Joyce Loes Chris Yin Chu Diegene die in de laatste jaren van zijn leven een rol zijn blijven spelen, in welke vorm dan ook, danken wij van harte. Correspondentieadres: Hovenierstraat 2, 4486 CJ Colijnsplaat In besloten kring nemen wij afscheid van papa. Met veel verdriet in ons hart moesten wij afscheid nemen van onze lieve broer en zwager. in de leeftijd van 93 jaar. Colijnsplaat: Boete Minneboo Hanni Minneboo-Aspers t Wemeldinge: Liza v/d Stel-Minneboo Jo v/d Stel t Sylvan-Lake Canada: Jo Everaers-Minneboo Kees Everaers t Colijnsplaat: Meindert Minneboo Nel Minneboo-Huissoon Colijnsplaat 5 okt 2016 Er ruist langs de wolken, een lieflijke naam, die hemel en aarde verenigt tesaam. Na een rijk en werkzaam leven, hebben wij afscheid genomen van weduwe van Jaap Ringelberg in de leeftijd van 87 jaar. uit aller naam: Marianne Blanken Vlissingen, 1 oktober 2016 De crematieplechtigheid heeft in besloten familiekring plaatsgevonden. correspondentieadres Breedmede 15, 4337 AT Middelburg Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede wat hij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader, groot- en overgrootvader echtgenoot van Aaltje Markusse in de leeftijd van 93 jaar. Borssele: A. Nijsse - Markusse Dieren: Adriana Nijsse en Romke van de Kaa Jan Marijn en Bas, Ella Borssele: Theo Nijsse en Ans Kloet Teeuw en Cynthia Francien en Kevin Goes, 6 oktober 2016 Borszeestraat 54, 4454 BV Borssele. De afscheidsdienst waarvoor u wordt uitgenodigd zal worden gehouden op maandag 10 oktober om 13.45 uur in de Catharinakerk te Borssele. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemde kerk. De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. In plaats van kaarten. Namens mijn kinderen en kleinkinderen willen wij iedereen bedanken voor alle steun en medeleven, die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn vrouw, onze lieve moeder en oma Kapelle: Piet J. Lepoeter Hartverwarmend waren de blijken van medeleven na het overlijden van onze moeder en oma Hiervoor zeggen wij u hartelijk dank. Familie Cevaal Klein- en achterkleinkinderen Grijpskerke, oktober 2016 Langs deze weg willen wij iedereen hartelijk danken voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn dierbare broer, zwager en onze lieve oom Willem Cornelis de Feijter "Ome VViiTi" A.S. de Bree-de Feijter D.J. de Bree A. de Doelder-Haartsen Neven en nichten Terneuzen, oktober 2016 Voor de vele blijken van belangstelling en medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van onze zus en tante willen wij u hartelijk danken. Familie Hendrikse Westkapelle, oktober 2016 Zonder Maria is alles anders. Het doet ons goed zoveel brieven, bemoedigende woorden, een kus of een handdruk te hebben ontvangen na het overlijden van Wij danken u hiervoor hartelijk. I. van Brummelen-Balyon J.A. Klompe Dennis Schreuder Nathalie de Vreede Thijs Carmen Kamperland, oktober 2016 In de afgelopen weken hebben we gemerkt dat velen met ons meevoelden toen mijn vrouw, onze moeder en oma zo plotseling overleed. Voor alle blijken van meeleven willen wij u hartelijk danken. familie Luteijn Groede, oktober 2016 Zonder Jannie is alles anders 9 oktober 1956 - 9 september 2016 Wij willen iedereen bedanken voor de overweldigende belangstelling, mooie woorden, prachtige bloemen, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen gedurende haar ziek zijn en na haar overlijden. Het doet ons goed te weten hoe geliefd Jannie was en hoe zij werd gewaardeerd. Lex Matthijsse Kinderen en kleinkinderen Kwadendamme, 8 oktober 2016

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 178