kiiken V Gordels om! Solo Quandon a17ans Suburra »»game on demand Je komt ogen en oren te kort Na twee seizoenen Daredevil en een seizoen Jessica Jones heeft Netflix een nieuwe Marvel-held aan zijn stal toegevoegd. Krachtpatser Luke Cage liep al stage bij Jessica Jones, maar blijkt prima op eigen benen te kunnen staan, al vertrekt de serie wel minder spectaculair uit de startblokken dan die van de andere Marvel-helden. Het hele seizoen van Luke Cage is nu te zien op Netflix. magazine 21 Samenstelling: Sanne Tegelaar De meeste racegames proberen de snelheidsduivels zoveel mogelijk in het gareel en vooral op het kaarsrechte pad te houden, maar Forza Horizon 3 stimuleert juist om vooral lekker je eigen lompe gang te gaan want zoals het oude spreekwoord luidt: alle wegen leiden naar Rome. Of beter gezegd: Sydney, want het derde Forza-deel heeft Australië als speelterrein. En of je dat nu doet door je bolide keurige achtertuintjes te laten om ploegen, het tropisch regenwoud wat te ontbossen of om door de fotogenieke branding te slippen; alles kan en alles mag down-under. Ook de races zelf worden afgewis seld met spectaculaire stuntstaal tjes waarmee Vin Diesels capriolen in de Fast Furious-films opeens bijzonder tam lijken. Niet serieus dus, maar wel serieus lollig. En beeldschoon bovendien: Forza Horizon 3 is qua mooie plaatjes de absolute koploper op de Xbox One. —Anton Damen DRAMA Dit Franse tiener drama over een eerste liefde is gemaakt door regisseur André Téchiné, een man van 72. Opmerkelijk want zijn 27ste film straalt een frisheid uit alsof hij voor het eerst achter de camera staat. Het verhaal draait om twee jongens van 17 die elkaar niet kunnen luchten of zien. Als de ze door omstandigheden onder één dak moet wonen ontstaat een voorzichtige toenadering die ook een erotische lading krijgt. Hun liefde is net zo weerbarstig als het berglandschap - de Pyreneeën - waar de jongens wonen. Ab Zagt Met deze Pokémon Go Plus hoef je niet langer aan het scherm van je smartphone te zijn vastgelijmd. Dit losse gadget vangt de virtuele beestjes bijna volautomatisch. Voor een knipperlichtje en een bluetooth- zender is €35 aardig aan de prijs, maar bij een valpartij of botsing ben je waarschijnlijk duurder uit. THRILLER Hoe ingewikkeld de Italiaanse samenleving is, blijkt maar weer uit de thriller Suburrawaarin de plan nen voor een aantrekkelijk lijkend bouwproject de hebzucht van velen wakker maakt. Politici, aannemers, het Vaticaan en natuurlijk de maffia proberen allemaal een graantje mee te pikken. Regisseur Stefano Sollima (bekend van de misdaad series Gomorra en Romanza Crimi nate) slaagt erin deze ingewikkelde verhoudingen om te smeden tot een spannende thriller waarin het aantal moorden snel oploopt. Een spiraal van geweld waar geen einde aan lijkt te komen. Ab Zagt Forza Horizon 3 voor Xbox One en Windows, €60

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 122