KW fTOWll. (WMi Diinküsrui^ing Familieberichten kükookop mensen inq.nl Pieternella Jacoba Weststrate Nelly Simonse - de Pundert Tini Remijn-Vermuë Neeltje Wilhelmina Kloet-Flohil Rika van de Velde-de Keijser COLOFON Familieberichten Hij heeft ons gemaakt en Hem behoren wij toe. Want ik ben er van overtuigd dat het lijden van de tegenwoordige tijd niet opweegt tegen de heerlijkheid die aan ons geopenbaard zal worden. Romeinen 8:18 Met groot verdriet laten we u weten dat wij Ella, mijn lieve vrouw en onze zorgzame moeder, niet hebben kunnen helpen in de moeiten, waarin ze terecht was gekomen. Wij hebben haar moeten overgeven in Gods armen. Ella Breda, 28 november 1949 Goes, 5 oktober 2016 Dankbaar zijn wij dat we deel mochten uitmaken van haar leven vol van liefde en toewijding. Krabbendijke: Jan Amsterdam: Jesse en Anique Amsterdam: Reimer en Nienke Hoevelaken: Francois en Everdien Berlijn: Jeroen Zuidweg 23, 4413 NL Krabbendijke Graag willen wij samen met u Ella gedenken in een Dienst van Woord en gebed op dinsdag 11 oktober 2016 om 14.30 uur in de Hervormde Kerk, Kerkpad 1 te Krabbendijke. Aansluitend brengen wij Ella naar haar laatste rustplaats op de algemene begraafplaats aldaar. Daarna is er gelegenheid tot condoleren in dorpshuis 'De Meiboom', Kerkpolder 30 te Krabbendijke. Het was Ella's wens dat niemand in het zwart hoeft te komen, eenieder die dat wil mag in zijn/haar 'zondagse kleding' komen, zodat Hij alleen alle eer Gelieve geen bezoek aan huis. Mochten wij vergeten zijn een rouwkaart te sturen wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Volkomen onverwachts is tot ons groot verdriet plotseling overleden onze lieve zorgzame schoonzus Ella Weststrate echtgenote van onze broer fan Weststrate Wij wensen Jan, Jesse en Anique, Reimer en Nienke Francois en Everdien en Jeroen Gods nabijheid en troost toe in dit grote verlies Goes: Chris en Joke Gerard en Rachel Krabbendijke: Diny MikeenToos Vlissingen: Adri en Maddie Waarde: Kees en Carolien Neven en nichten Krabbendijke, 5 oktober 2016 We raakten je iedere dag een beetje kwijt, voordat het echte afscheid kwam. Toen die onzekere verwarring bezit van jouw gedachten nam. We voelden mee met je stille verdriet. Nu rouwen wij, maar treuren niet. Met grote bewondering en respect hebben wij je afstand zien nemen van alles watje dierbaar en lief was. Intens verdrietig zijn wij, nu we afscheid moeten nemen van onze lieve (schoon) moeder en oma weduwe van Martien Simonse in de leeftijd van 90 jaar. Heinkenszand: Nelleke en Guido Maarten Jeroen Sanderijn en Sam Amsterdam: Willem 's-Heer-Arendskerke: Jos en Anja Martijn en Marloes Natascha en Bas Julian Goes: Ronald en José Heinkenszand: Angèle en Leon Myrthe Serge Een bijzonder woord van dank aan het personeel van woning 411 van Zorgcentrum Ter Valcke, voor de liefdevolle verzorging van onze moeder en oma. Goes, 6 oktober 2016 Correspondentieadres: Marjoleinstraat 2, 4451 TV Heinkenszand. Gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op maandag 10 oktober van 19.00 tot 19.30 uur in het mortuarium van de H. Blasiuskerk, Kerkdreef 4 te Heinkenszand. De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, wordt gehouden dinsdag 11 oktober om 10.30 uur in bovengenoemde kerk, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op het R.K. kerkhof naast de kerk. Voor aanvang van de dienst is er eveneens van 10.00 tot 10.15 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Na de begrafenis is er in De Stenge, Stengeplein 1 te Heinkenszand gelegenheid tot samenzijn en herinneringen op te halen. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Catharina Cornelia van Klinken-van Dixhoorn Voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve zorgzame moeder en oma zeggen wij u hartelijk dank. Het is ons tot steun en troost geweest. Piet Remijn kinderen en kleinkinderen Haamstede, oktober 2016 De belangstelling na het overlijden van onze lieve moeder en oma heeft ons erg goed gedaan. Hiervoor onze welgemeende dank. Namens haar kinderen en kleinkinderen Zierikzee, oktober 2016 Wij danken iedereen voor de hartverwarmende belangstelling, mooie woorden en kaarten die wij mochten ontvangen in de periode van ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, lieve oma en overoma Een speciaal woord van dank aan dokter R.M. van der Valk en de medewerkers en vrijwilligers van hospice Kaaskenshuis voor de betrokken en liefdevolle verzorging. De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan. Namens allen, Johannes van de Velde Bruinisse, oktober 2016 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 vrijdag 7 oktober 2016 15 Wij danken iedereen voor de belangstelling, brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Als familie kijken we terug op een mooie en waardige afscheidsdienst. Voor ons is het een troostrijke gedachte dat Rina in haar leven voor velen zoveel betekend heeft. Kinderen, klein en achterkleinkinderen Terneuzen,oktober 2016 t Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 71