I i I 1 sèiMm 4 De semi-bungalowin Koewacht van Renaat Burggraeve en Sandra de Nekker is het eerste huis dat ze samen uitzochten. De vrijheid van het buitengebied bevalt hen opperbest. En de grote achtertuin biedt volop ruimte voor feestjes. Huizenpaspoort rrTlJl U«> achtjes zoemend staat middenin de garage, achter op het erf, één van de belangrijkste attri buten van de vrij staande semibun- galow in Koewacht: een kloeke koel kast. Als Renaat Burggraeve hem opentrekt, baadt in het kille lamp licht een niet geringe, tintelfrisse voorraad bier en frisdrank. Onder het bladerdak van een treurwilg schenkt Renaat de glazen vol. Sandra: „We hebben een druk le ven. Renaat werkt in de ploegen dienst bij DOW Chemical. Ik full time bij Pabo." En nee, benadrukt ze, dat is niet de Dit is het eerste huis dat we samen hebben uitgezocht oerdegelijke opleiding voor onder wijzers, maar een webwinkel voor pikante pakjes en spannende speel tjes. Sandra en Renaat delen hun huis met haar zoons Colin (17) en Damon (19) uit een eerdere relatie. Ook aan wezig is labrador Senna. „Dit huis is, sinds Renaat en ik elkaar drie jaar ge leden leerden kennen, het eerste dat we samen uitzochten. Of eigenlijk met ons vieren: ook de jongens heb ben een stem gehad in de woning keuze", legt Sandra uit. Renaat: „We vormen een hecht ge zin en zijn erg gelukkig samen. Deze woning, waarin we sinds 2 april wo nen, is de kers op de taart." Heikant Sandra, Renaat en de jongens woon den hiervoor in een twee-onder-één- kapwoning in Heikant, een dorp ver derop. Een prima huis, vertelt San dra. Maar toen Renaat anderhalfjaar geleden vanuit Vlissingen bij haar in trok, bleek het voor vier personen aan de krappe kant. „Twee huishoudens samenvoegen viel niet mee. Gek werden we ervan! Zo hadden we bijvoorbeeld vier kaasschaven. Er staan nu nog dozen- vol spullen die we moeten uitzoeken. Gelukkig is er Marktplaats. Ook geef KOEWACHT vrijdag 7 oktober 2016 j) a> <J> Feestnummers in de Paula Koster —Sandra de Nekker Het vrijstaande huis aan de Emmabaan 75 in Koewacht (bouwjaar 1980) kostte 235.000 k.k. Het heeft vier slaapkamers waarvan er één is ingericht als kantoorruimte. In de L-vormige woonka mer, waarvan de wan den deels voorzien zijn van lambrisering, bevindt zich een giet ijzeren houtkachel. Aan de achterzijde van het huis is een grote serre die deels als bijkeuken dient. De vernieuwde bad kamer is beneden. Er is een garage en een dubbele oprit. Achter het huis ligt een grote tuin met twee terrassen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 56