3 Baboesjka zit prima Meubels groeien mee Italiaantje spelen Vlaanderen is de eerste om toe te geven dat in de Imperial ïooo weinig sprake meer is van kamperen: „Daar is het verblijf te comfortabel voor." Door de speciale isolatie en ventilatie is de caravan geschikt voor tempera turen tussen min 45 en plus 45 gra den Celsius. Vlaanderen heeft weieens in de Imperial rooo overnacht. „Dat was supercomfortabel. De caravan heeft een uitrusting met dingen die ik thuis nog niet eens heb." Straatjes Op de wereld rijden er enkele hon derden rond. Sporadisch verkoopt Vlaanderen een Imperial 1000 aan Nederlanders. „De laatste keer in 2010. Die mensen trekken nu door Europa. Nee, niet door nauwe Franse straatjes, dat is niet handig met een breedte van 250 centimeter. Maar de Alpen kan deze caravan prima over, als je tenminste een auto hebt die dat trekt. Onze klanten hebben vaak een Range Rover of een Audi Q7." Is het de duurste caravan ter we reld? „Dat zou kunnen, maar ik durf het niet met zekerheid te zeggen. Het is zeker wel de duurste van Europa." PASPOORT vrijdag 7 oktober 2016 GO grootst centimeter lang is de Imperial 1000. Meer dan 11 meter dus. Ter vergelijking: een standaard caravan is 5 meter lang. De Imperial 1000 is van woensdag 12 tot en met zondag 16 oktober te zien op de Kampeer Caravan Jaarbeurs in Utrecht. Geboortejaar: In 2004 rolde de eerste Kabe- caravan van deze afmeting van de band. Lengte: 1.157 centime ter (een standaard caravan meet 5 meter). Breedte: 250 centime ter (standaard caravan: 230 centimeter). Woonoppervlak: 22 m2 (de gemiddelde caravan heeft een woon oppervlak van zo'n 10 m2) Geschikt voor: acht personen (bijvoorbeeld twee volwassenen en zes kinderen). Gewicht: 2.800 kilo. (een gemiddelde caravan is 1.500 kilo) Prijs: 106.500 euro. Bijzonderheden: Een verwarmd schoenenvak. De kou in met warme schoenen. En natte schoenen zijn snel droog. Droogkasten in elke ruimte, voor je natgeregende kleding. Centrale stofzuig- installatie: met een slang die je in de bank inplugt ga je de caravan door. Barkast, voor de flesjes Chateauneuf-du-Pape. Verlichte bedlades. Uittrekbare skivaklade. Koelkast van 190 liter (een gemiddeld tafelmodel is 130 liter). Premium Sound System (homecinemaset met touchscreen, vier speakers en een subwoofer). Zitbanken met een slide-out-functie (na het eten ga je lekker onderuit). Verwarmingsinstallatie, koelkast, alarminstallatie, tv, muziekset: alles kan communiceren met je smartphone. Op deze vrolijke poef ga je graag zitten. De Ba boesjka (199,95 euro) van Fatboy is geïnspireerd op de kleurrijke, stapelbare Russische matroesjka poppetjes. Als je de leren riem om de drie kussens schuift, heb je een poef. Zodra je de riem eraf haalt, kun je een zitje maken met de drie losse exem plaren. Nu met zes nieuwe motiefjes. De kindermeubels van het nieuwe Ne derlandse meubel- merk lemodi groeien met de kinderen mee. Is je baby de wieg The Sleeper uitge groeid? Met een paar extra losse elementen bouw je hem eenvou dig om tot bankje. En wil je zoon of dochter niet meer aan picknicktafel The Picnic zitten? Dan tover je het meu belstuk om tot han dig bureautje. Volle dige meubels - in de eerste collectie zitten er vier - zijn er vanaf 476 euro; losse ele menten vanaf 88 euro. Meer info: lemodi.com. Mmm, pizza! Maar wees eerlijk: als je thuis een pizza in de oven schuift, smaakt die toch nooit zo lek ker als bij de Italiaan. Ovenmobiel in Waalwijk verkoopt houtovens van Alfa Pizza (vanaf 1.995 euro). Na een kwar tier opwarmen kun je er zes pizza's per kwartier mee bak ken. Je kunt er ook brood, pasta, vis of vlees in schuiven. Zie: ovenwinkel.com.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 55