Familieberichten O IDensenlinq.nl Overleden t Gors^ Antje Adrian a Hoogstrate - Karelse Willem Pieter de Kam 14 vrijdag 7 oktober 2016 Leo van Dijke - Wim - Job van Burg Ana Maria de las Mercedes Van Steenkiste - Madsen de Azpeitia Wim de Kam Wim z'npompje, Wimz'n plekje, Wim z'n meiden. Wij gaan onze lieve Wim de Kam enorm missen Collega's Avia de Poel de heer Willy van de Vijver. kijk ook op Plotseling bereikte ons het bericht dat onze vrijwilliger, Evert van Asselt is overleden. Hij was een veelzijdig mens en heel bijzonder voor ons. We gaan hem missen. Wij wensen Marian en de familie veel sterkte toe. Bezoekers, vrijwilligers en medewerkers Vrije Tijd de Bevelanden, Studio58 Psalm 51 en 2 berijmd Bedroefd geven wij u kennis dat door de Heere uit ons midden is weggenomen onze zeer geliefde en zorgzame vader, opa, overopa en "ome Job" sinds 25 juni 2016 weduwnaar van Catharina van Burg-Paauwe eerder weduwnaar van Wilhelmina van Houte, overleden 14 oktober 1948 in de ouderdom van 93 jaar. Ko en Jannie van Burg-Baaij Dianne en John Justin, Gideon, Cathalijne Catharine en Harry Jarco, Marit, Julia Jacco en Marie-Aniek Petra Matthias Jos en Annie van der Jagt-Maljers en kinderen Yerseke, 6 oktober 2016 Correspondentieadres: Zweedijkseweg 2 4401 NH Yerseke De rouwdienst wordt D.V. dinsdag 11 oktober om 13.30 uur gehouden in de kerk van de Gereformeerde Gemeen te, Oude Boogaert 2 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid tot condoleren Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Wij zijn de medewerksters van Buurtzorg Yerseke en de huisartsen van Yerseke dankbaar voor de liefdevolle betrokkenheid waardoor het ook voor vader mogelijk was om in zijn eigen vertrouwde omgeving te blijven en te sterven. ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Hoge golven diepe dalen nu de rust van een kalme zee met daarboven een stralende zon voor hem die wij zo liefhebben. Leendert Jacob Marinus Gouda, 22 maart 1944 Terneuzen, 30 september 2016 Uit aller naam, Lenyvan Dijke-Minneboo Ceska -S Weyevlietweg 27 4386 EE Vlissingen Overeenkomstig zijn wens hebben wij afscheid van Leo genomen. Uw genade is mij genoeg. Verdrietig om het gemis, maar dankbaar dat verder lijden haar bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het toch nog onverwachte overlijden van onze lieve zorgzame moeder, oma en overoma weduwe van Johannis Hoogstrate in de leeftijd van 93 jaar. 's-Gravenpolder: Jozien en Bram Middelburg: Nel en Cor Vlissingen: Anneke en Arend f Lewedorp: Rinus en Ria Wilhelminadorp: Johan en Riet Goes: Stien en Gerarda Klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar het verzorgend en verplegend personeel van Hof Rietzanger, Afd. SVRV te Heinkenszand, voor de goede en liefdevolle verzorging. Heinkenszand, 5 oktober 2016 Correspondentieadres: Westhavendijk 90, 4475 AE Wilhelminadorp. De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, wordt gehouden dinsdag 11 oktober om 11.00 uur in het uitvaartcentrum van Uitvaartzorg Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal omstreeks 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Noordlandseweg te Heinkenszand. Voor aanvang van de dienst is er van 10.15-10.45 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen. Na de begrafenis is er in Restaurant Brasserie 'Stclleplas', Stelleweg 5 te Heinkenszand gelegenheid tot condoleren. Que en paz descanse Onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder is vredig van ons heengegaan Valencia 11 september 1922 Vlissingen 1 oktober 2016 Weduwe van Ronald Gustave Leon Van Steenkiste Oost-Souburg: Manolita en Richel Cominencia-Van Steenkiste Laura en Peter Van Schaick-Cominencia, Finn en Mats Natalie Cominencia Middelburg: Tina en Ron Telussa-Van Steenkiste Ramon Telussa, Jesper en Jort Romy Telussa en Maxim Schipper Antwerpen: Miguel Van Steenkiste en Lidia Schinkel Soest: Micheline Van Steenkiste en Hans Mos Bobbie Mos De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden te Vlissingen. Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging van onze moeder door de medewerkers van Ter Reede, Vondellaan woning 16. Het leven is als een treinreis. Mensen stappen op en mensen stappen af. Er zijn haltes met een gelukkig weerzien en haltes met een droevig afscheid. Zijn laatste trein is vertrokken... Bedankt voor de mooie reis. Weduwnaar van Willy de Kam In de leeftijd van 67 jaar is hij van ons heengegaan. Na 12,5 jaar van elkaar gescheiden te zijn geweest, reizen zij samen verder. Joyce en Ronny Joey en Jamy Nicky Jaimy en Krista Tygo Glenn Goes, 4 oktober 2016 Kennedylaan 2-09 4463 GV Goes De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op maandag 10 oktober om 14.00 uur in de aula van uitvaartcentrum De Bevelanden, Geldelozepad 20 te Goes. Aansluitend zal om 15.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er de gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in de condoleanceruimte van uitvaartcentrum De Bevelanden. Met heel veel verdriet namen wij kennis van het overlijden van onze zeer gewaardeerde collega Wij zullen hem herinneren als een fijne collega die dag en nacht met "zijn pompje" bezig was. Hij was altijd in voor een grap of een goed gesprek. Vriendelijk voor alle collega's en klanten van Avia "de Poel". Wij zullen hem enorm missen en wensen zijn kinderen, kleinkinderen en verdere familie heel veel sterkte toe. Directie en medewerkers Mol Schuddebeurs BV De Koninklijke Nederlandse Redding Maatschappij (KNRM) heeft geschokt kennis genomen van het onverwachte overlijden van haar voormalig plaatsvervangend schipper van de reddingboot van het KNRM reddingstation Cadzand, Vanaf 1987 tot en met 2010 was Willy als vrijwilliger actief binnen het reddingstation. Gedurende deze 23 jaar was hij de Redding Maatschappij zeer toegewijd. Ons medeleven gaat uit naar zijn echtgenote en familie. Wij wensen hen de kracht toe dit zo zware verlies te dragen. De bemanningsleden en de plaatselijke commissie van het KNRM reddingstation Cadzand De Raad van Toezicht, directie en medewerkers KNRM IJmuiden

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 50