Overleden Familieberichten (f) IHensenlinq.nl Johannes Franciscus van Opdorp Johan Antje Adriana Hoogstrate - Karelse 18 vrijdag 7 oktober 2016 Ben Dankaart Achter ons liggen veel onvergetelijke jaren. Voor mij ligt de leegte van de toekomst, die ik met steun van allen die hem lief waren probeer weer kleur te geven zoals mijn dierbare man dat zou hebben gewild. echtgenoot van Kriss Van Vaerenbergh IJzendijke, 5 januari 1949 t Gent, 5 oktober 2016 Biervliet: Kriss van Opdorp - Van Vaerenbergh Oostburg: IJzendijke: Sas van Gent: Dendermonde (B): Baardegem (B): Baardegem (B): Haaltert (B): Guust t en Gerarda van Opdorp - Driessens Frans en Andrea van Opdorp - Bleijenbergh Arno Edwin en Miranda André en Gerda van Opdorp - Supré Robert t en Cecile Van Vaerenbergh - De Bruyn Chris en Greet Van den Eede - Van Vaerenbergh Evi en Timmy, Mauro Inge en Nikias, Timon, Jolien, Lauren Walter en Anne-Marie Van Vaerenbergh - Van Lokeren Samuël en Anke Wim en Karine Van Vaerenbergh - Ottoy Els en Steve, Zoe Stadsweide 4, 4521 BA Biervliet Er is gelegenheid tot afscheid nemen van Johan op woensdag 12 oktober van 10.15 tot 10.45 uur in het Monuta uitvaartcentrum, Bellamystraat 28c te Terneuzen. De crematieplechtigheid vindt plaats op woensdag 12 oktober om 11.00 uur in het Monuta crematorium, gelegen naast bovengenoemd uitvaartcentrum. Na de plechtigheid kunt u de familie persoonlijk condoleren in "Mauritshof", Mauritsweg 5 in IJzendijke. Als u geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Vina Bakker-Haak Psalm 51 en 2 berijmd Bedroefd geven wij u kennis dat door de Heere uit ons midden is weggenomen onze zeer geliefde en zorgzame vader, opa, overopa en "ome Job" Job van Burg sinds 25 juni 2016 weduwnaar van Catharina van Burg-Paauwe eerder weduwnaar van Wilhelmina van Houte, overleden 14 oktober 1948 in de ouderdom van 93 jaar. Ko en Jannie van Burg-Baaij Dianne en John Justin,Gideon, Cathalijne Catharine en Harry Jarco, Marit, Julia Jacco en Marie-Aniek Petra Matthias Jos en Annie van der Jagt-Maljers en kinderen Yerseke, 6 oktober 2016 Correspondentieadres: Zweedijkseweg 2 4401 NH Yerseke De rouwdienst wordt D.V. dinsdag 11 oktober om 13.30 uur gehouden in de kerk van de Gereformeerde Gemeen te, Oude Boogaert 2 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid tot condoleren Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Wij zijn de medewerksters van Buurtzorg Yerseke en de huisartsen van Yerseke dankbaar voor de liefdevolle betrokkenheid waardoor het ook voor vader mogelijk was om in zijn eigen vertrouwde omgeving te blijven en te sterven. Deze week hebben wij onze vrijwilliger Adrie Hogerheide van de Dow Personeelsvereniging verloren. Adrie was een zeer toegewijde medewerker waar iedereen graag mee werkte. We wensen zijn vrouw Ella heel veel sterkte in deze moeilijke tijd. Bestuur en medewerkers. Dow Personeelsvereniging Terneuzen Uw genade is mij genoeg. Verdrietig om het gemis, maar dankbaar dat verder lijden haar bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het toch nog onverwachte overlijden van onze lieve zorgzame moeder, oma en overoma weduwe van Johannis Hoogstrate in de leeftijd van 93 jaar. 's-Gravenpolder: Jozien en Bram Middelburg: Nel en Cor Vlissingen: Anneke en Arend f Lewedorp: Rinus en Ria Wilhelminadorp: Johan en Riet Goes: Stien en Gerarda Klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar het verzorgend en verplegend personeel van Hof Rietzanger, Afd. SVRVte Heinkenszand, voor de goede en liefdevolle verzorging. Heinkenszand, 5 oktober 2016 Correspondentieadres Westhavendijk 90, 4475 AE Wilhelminadorp. De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, wordt gehouden dinsdag 11 oktober om 11.00 uur in het uitvaartcentrum van Uitvaartzorg Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal omstreeks 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Noordlandseweg te Heinkenszand. Voor aanvang van de dienst is er van 10.15-10.45 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen. Na de begrafenis is er in Restaurant Brasserie 'Stelleplas', Stelleweg 5 te Heinkenszand gelegenheid tot condoleren. kijk ook op Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, behulpzaamheid en liefde is van ons heengegaan onze moeder, schoonmoeder, oma en overgroot-oma weduwe van Jan Bakker Schoondijke, 17-8-1919 Oostburg, 4-10-2016 Sarie en Kees de Bart-Bakker-beiden in herinnering - Brian en Gillian - Myron, Scott, Sverre Vivian en Henk Cynthia - in herinnering - Mattie en Joop Basting-Bakker Jascha en Cindy - Dylan, Kyano Frangois en Luus - Rik, Ylja Dajo en Sylvia - JaydenFélien, Stijn, Mara Correspondentieadres: Rubensstraat 12 4561 RN Hulst In overeenstemming met haar wens, zal de begrafenis in besloten kring plaatsvinden. Wij danken allen die haar hebben bijgestaan tijdens de laatste periode van haar leven, voor de vriendschap en de liefdevolle verzorging. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze broer, schoonbroer en oom Wij wensen Patrick en Saskia, Joran en Nina en Ria heel veel sterkte George en Tilly de Nijs - Dankaart Orel en Ria de Coninck - Dankaart Neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 103