Öï/arJsilsf) mensen inq.nl Familieberichten V COLOFON Familieberichten Gemma Maria Audenaerd Ronny van Poucke Adriaan Hogerheide Corrie Boon-de Caluwé Bernardus Josephus Dankaart Ben Ben Dankaart Ben Debora Poppe Pieternella Johanna Dierkx David de Rijke kijk ook op Verslagen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Corrie was jarenlang bestuurslid en enthousiast mede werkster van de WD fractie in onze stad Sluis. Oud-WD'ers van Sluis In eenvoud ben ik op de wereld gekomen. Over vlakke wegen bewogen. Uit vele dalen geklommen. Het laatste dal heb ik niet gewonnen... Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede wat hij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve pa, partner en opa Weduwnaar van Jeanette van Esbroek Levenspartner van Ria Jacobs Boschkapelle, 3 april 1939 t Hulst, 4 oktober 2016 Axel: Hulst: Patrick en Saskia Joran Nina Ria Jacobs Correspondentieadres: van Gistellelaan 33, 4571 EG Axel U kunt afscheid nemen van Ben in het uitvaart centrum van DELAVan der Maelstedeweg 102b te Hulst, op zaterdag 8 oktober van 18.30 tot 19.00 uur. De afscheidsdienst zal plaatsvinden op dinsdag 11 oktober om 10.30 uur in het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst kunt u de familie ook persoonlijk condoleren in de aula. Aansluitend is er een samenzijn in de koffiekamer aldaar. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Heden overleed levenspartner van onze moeder/schoonmoeder en oma. Wij wensen moeder en directe familie sterkte bij dit verlies. Namens kinderen en kleinkinderen. Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van Wij wensen onze zus Ria, Patrick, Saskia, Joran en Nina veel sterkte. Regien en Piet Annij en Jo Celien en René t Marie Louise en Wies Veel fijne herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden maar altijd in ons hart. Bedroefd, maar dankbaar voor al het goede dat zij ons heeft gegeven, delen wij u mede dat, na een liefdevolle verzorging in "Maxima" van ons is heengegaan onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder en oma echtgenote van Herman Petrus Johannes van Maele in herinnering 16-03 - 1934 Westdoipe 1 03 - 10-2016 Temeuzen Mamix van Maele in herinnering Joris en Mariska van Maele-Hemelaar Jessie Joëlle Familie Audenaerd Familie van Maele Hulst, 4 oktober 2016. Corr. adres: Vasco Da Gamastraat 3 4562 AS Hulst De crematieplechtigheid, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op zaterdag 8 oktober om 13.30 uur in het crematorium te Temeuzen, Bellamystraat 28c, waar er na afloop gelegenheid is tot condoleren. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Enige en algemene kennisgeving. Met respect voor de beslissing die hij zelf heeft genomen, geven wij intens verdrietig kennis van het overlijden van onze vader, opa, mijn zoon, onze broer, oom en vriend *10-02-1957, IJzendijke t 03-10-2016, IJzendijke Uit aller naam: Familie van Poucke Correspondentieadres: Willem Tellstraat 12, 4515EH IJzendijke De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. We zijn intens verdrietig vanwege het overlijden van onze geliefde collega Ze mocht slechts 29 jaar worden. Debora was een zeer deskundige en fijne collega. Het was een voorrecht om haar te kennen. Ze zette zich met hart en ziel in voor de cliënten, waarmee ze zich nauw verbonden voelde. We gaan Debora heel erg missen, maar nooit vergeten. We wensen haar familie, vrienden en bekenden heel veel sterkte toe, voor nu en de komende tijd. We hopen erop dat de ontelbare prachtige herinneringen aan Debora, ondanks al het verdriet, zo nu en dan ook een glimlach tevoorschijn toveren. Namens medewerkers en cliënten van Tra gel Zorg, Locaties De Sluys Kreek, Eeckenstein, Het Onderonsje en Kastanjelaan Manager wonen en werken Hulst; Rudi Martens Raad van Bestuur, management en medewerkers Tragel Zorg donderdag 6 oktober 2016 Intens verdrietig, maar ook wetend dat het zo goed is, hebben wij afscheid genomen van mijn lieve man en zorgzame vader Sluis, 3 februari 1945 t Terneuzen, 4 oktober 2016 Terneuzen: Ella Hogerheide - Dierkx Strijen: Annette Schipper - Hogerheide Johan Schipper Diezestraat 16 4535 EL Terneuzen Wij nemen afscheid van Adrie op dinsdag 11 oktober om 13.30 uur in het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Er is alleen gelegenheid tot schriftelijk condoleren. Wij zijn dankbaar voor de goede en liefdevolle zorg die Adrie heeft gehad van het team van verpleeghuis "Ter Schorre". Als u geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. We zijn aangeslagen na het vernemen van het overlijden van Gedurende de 44 jaar dat David zich heeft ingezet voor onze organisatie, hebben we hem mogen kennen als een zeer gewaardeerde kracht. Zijn vriendelijke en rustige karakter maakte hem tot een prettige collega. David, we zijn dankbaar voor je inzet en dat we jou als collega mochten hebben. Vaya con Dios! Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn vrouw en kinderen en naaste familieleden. Schelde Exotech B.V. Directie medewerkers Vlissingen, 5 oktober 2016 Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 93