V0 (J| ITIensen inq.nl Familieberichten Overleden r In iVlauiüfiiiii) Adriana Wisse COLOFON Familieberichten Corrie de Keijzer - Geljon Maria Adriana Govers-Snoep - Riet - Dhr. Evert van Asselt De heer Evert van Asselt "V David de Rijke Huib Stevense Corrie Boon-de Caluwé kijk ook op donderdag 6 oktober 2016 15 Afscheid nemen is met dankbare handen aannemen al wat herinnering waard is. Vandaag bereikte ons het droevige bericht dat is overleden Evert was van 1985 tot 2006 als conciërge en assistent bij de lessen techniek verbonden aan het Buys Ballot College te Goes. Daar heeft hij zich gemanifesteerd als een collega die zeer betrokken was bij de leerlingen en zijn collega's. Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen. Wij wensen hun allen Gods kracht en nabijheid toe. Bestuur, medewerkers en leerlingen van het Ostrea Lyceum te Goes drs. Jos A. Brand rector en voorzitter college van bestuur Bedroefd hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van onze vrijwilliger Evert heeft zich vele jaren ingezet binnen SVRZ Poelwijck tijdens vele activiteiten. Zo was hij er bij de soosmiddagen, de bingo's en niet te vergeten één maal per jaar tijdens de Sinterklaas middag. We zullen hem missen. We wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Namens collega's, cliënten en vrijwilligers, Jacqueline van den Hil, locatiemanager SVRZ Ter Valcke Gabrielle Davits, bestuurder SVRZ Het is genoeg geweest.. Dankbaar voor alle mooie jaren die we met haar beleefd hebben, laten wij u weten dat is overleden, onze lieve ma, trotse oma en oma Corrie echtgenote van Kees de Keijzer T11-6-1998 in de leeftijd van 85 jaar René en Jolanda Henk en Lisanne Nathalie en Jeroen, Anouk, Dion, y Gabry en Nanda Tim José en Marcel Maud Jasper Alex en Sandra Isabella Carmen Goes, 4 oktober 2016 Correspondentieadres: Fam. R. de Keijzer Beatrixstraat 20, 4388 JH Oost-Souburg De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op zaterdag 8 oktober om 13.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend ontmoeten we elkaar in de koffiekamer van het crematorium. We zijn aangeslagen na het vernemen van het overlijden van Gedurende de 44 jaar dat David zich heeft ingezet voor onze organisatie, hebben we hem mogen kennen als een zeer gewaardeerde kracht. Zijn vriendelijke en rustige karakter maakte hem tot een prettige collega. David, we zijn dankbaar voor je inzet en dat we jou als collega mochten hebben. Vaya con Dios! Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn vrouw en kinderen en naaste familieleden. Schelde Exotech B.V. Directie medewerkers Vlissingen, 5 oktober 2016 In liefdevolle herinnering mijn lieve vader, opa 6 oktober 2015 6 oktober 2016 Renée en Bart Hannes, Berend en Freek Verslagen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Corrie was jarenlang bestuurslid en enthousiast mede werkster van de WD fractie in onze stad Sluis. Oud-WD'ers van Sluis Verdrietig om haar heengaan, maar met een dankbare herinnering aan de liefde die zij ons heeft geschonken, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, oma en overgrootmoeder In de leeftijd van 76 jaar is zij zachtjes van ons heengegaan. Uit aller naam, M.J. Govers Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van Zorggroep Ter Weel Goes, voor de liefdevolle verzorging. Goes, 4 oktober 2016 Bongerd 75, 4462 TC Goes Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 7 oktober van 19.00 uur tot 20.00 uur in het uitvaartcentrum van Monuta, Fluitekruidstraat 8 in Goes. - Riet hield van bloemen - De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. Bedroefd geven wij u er kennis van dat de Heere, voor ons onverwacht, uit onze familiekring heeft weggenomen onze geliefde, meelevende zus, schoonzus en tante in de leeftijd van 73 jaar. MiddelburgL. Wisse St Laurens M. van Dongen - Wisse W. van Dongen (in herinnering) Marian en Richard Coen, Ewout, Maarten Jaap en Nadine Luca, Noa Jan Pieter en Crista Kapelle J. Nijsse-Wisse P. Nijsse Pieter en Lian Peter, Jacob, Coralien, Monica, Lisa Jaap en Carolien Paul, Lennart, Frank, Lydia, Mare Frank en Corine Debora Liesbeth Joppa Rineke en Frank Onze dank gaat uit naar het personeel van Zorgcentrum Eben-Haëzer voor de liefdevolle zorg. 4 oktober 2016 Zorgcentrum Eben-FIaëzer Correspondentieadres: Fam. Nijsse Langhors 3 4421 TK Kapelle Op D.V. vrijdag 7 oktober zal om 12.45 uur een rouwdienst gehouden worden in de Zuiderkerk, Schoutstraat 1 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats, Noordweg te Sint Laurens om 14.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Zuiderkerk. Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. UITVAART VERZORGSTER De mensen van Overtoom Groen weten door hun jarenlange er varing dat een uitvaart omringd moet zijn met zorg en respect. Vandaar dat wij aandacht hebben voor de kleinste details, en vooral ook de tijd nemen om de familie zoveel mogelijk regel werk uit handen te nemen. Zodat emoties alle ruimte krijgen 'UZZL Overtoom Groen Uitvaart Zorgcentrum Zeeland telefoon (0118) 413 417 www.uzzl.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 46