Üï/artós Barte/iian (Densenlinq.nl Familieberichten üi/s/Jsdsri COLOFON Familieberichten kükookop (Densenlinq.nl Corrie Boon-de Caluwé Cornelis Albertus Johannes Oude Breuil Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio Verslagen hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van Willy van de Vijver Willy heeft zich jarenlang enthousiast als lid en bestuurs lid ingezet voor onze vereniging. Wij wensen Susanne en familie veel sterkte toe. Bestuur en leden EHBO vereniging Cadzand Cor Het adres voor een respectvof afscheid. Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Nationale uitvaart adressengids Online urnwinkel Online rouwbloemenwinkel Twitter HJ Facebook Plaats een filmpje voor uw nabestaande woensdag 5 oktober 2016 15 Verdrietig zijn wij door het droevig bericht van het overlijden van Afscheid nemen van een geliefd persoon is droevig en moeilijk Maar er is één schakel die de dood niet kan verbreken Liefde en herinneringen leven altijd voort Wij wensen Robert, Peter en Kitty en familie veel sterkte toe Namens besturen Middenstandsvereniging Sluis en Stichting Sluis Promotie Iedere dag werd de wereld kleiner de mogelijkheden minder. De levenswil bleef, het leven niet. Tot het einde toe zelfstandig, het leven in eigen hand houdend, is rustig ingeslapen onze lieve vader, schoonvader, opa en overgrootvader weduwnaar van Agnes Leonie Geijsels Almelo, 31 oktober 1918 Terneuzen, 2 oktober 2016 Hank: Trudy en Rob Gwen en Stefaan Roan-lsis Brugge: Joke en Henk Aardenburg: Wil en Angela Correspondentieadres: Hoogstraat 58P 4524 AD Sluis De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 7 oktober om 13.00 uur in crematorium De Blauwe Toren, Zeelaan 2,8380 Brugge. Na afloop bent u in de gelegenheid om de familie te condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. ZORG Peter Butler Telefoon 0113-340381 I Benonistraat 3,4421 DN Kapelle www.peterbutler.nl I pabutler@zeelandnet.nl Rouwcentrum: Maalstede 1 a Kapelle voor een persoonCijhe uitvaart begeleiding Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. Zoeken volg ons op like ons op

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 92