€114 reiskatern.nl f) reiskatern.nl Exclusieve Lezersreis Cruisen aan de kade Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc Exclusieve Lezersreis Malta Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc 3 dagen vanaf Cruisen aan de kade WestCord 8 dagen (kerst) 6 dagen (jaarwisseling) 3-daagse 'minicruise' in Rotterdam Kerst of Jaarwisseling op MALTA Vanaf Ondanks dat dit schip niet gaat varen, kriebelt het toch bij de gedachte dat u op 'minicruise' gaat. Dit voormalige vlaggenschip van de Holland-Amerika Lijn heeft bijna alle wereldzeeën bevaren en draagt een rijke geschiedenis met haar mee. Nu ligt het ss Rotterdam permanent aan wal en heeft u de kans om te over nachten in dit bijzondere hotel. Geniet met uw partner of het hele gezin van de authentieke sfeer aan boord. Om deze ervaring compleet te maken kunt u een rondleiding boeken, waarmee u een uniek kijkje achter de schermen krijgt. Vanaf het schip bent u met de watertaxi binnen 5 minuten in het centrum van Rotterdam. De watertaxi is al een belevenis op zich! Rotterdam In deze bruisende stad is altijd wat te doen; shoppen in de 'Koopgoot', fijnproeven in de Markthal of de skyline bewonderen vanaf de Euromast. Daarnaast heeft Rotterdam een verscheidenheid aan musea welke allemaal de moeite waard zijn. De haven van Rotterdam ontdekken? Boek dan een Spido rondvaart en zie de containerschepen van dichtbij. Wij hopen u binnenkort op de loopplank te mogen verwelkomen! ss Rotterdam Het schip biedt een authentieke sfeer met de bijzondere kunstwerken en de stijl en wellevendheid van de fifties. Het ss Rotterdam is een ontdekkingsreis vol verhalen. U overnacht in één van de 254 sfeervolle hotelkamers. Met dit arrangement dineert u in het moderne en ongedwongen Lido Restaurant met Lezersprijs Adviesprijs vanaf €114,- p.p. vanaf €134,- p.p. een prachtig uitzicht op de skyline van Rotterdam. De Ocean Bar is de bar waar de tijden van de cruises herleven. Inclusief •2x overnachting in een Superior Room 2 x uitgebreid Internationaal cruise ontbijt 1 x 3-gangen verrassingsdiner in het Lido Restaurant op de aankomstdag Prijs is op basis van 2 personen per kamer en exclusief toeristenbelasting. Bij aankomst op vrijdag en zaterdag geldt een toeslag van €7.50 p.n. Voor kinderen tot en met 12 jaar is de prijs van dit arrangement €79,- per kind. Meer informatie en voorwaarden zie website. Meer informatie en boeken: Ga voor Cruisen aan de kade naar onze website reiskatern.nl/pzc/WEST1605 of bel met ss Rotterdam 010-2973090 o.v.v. 'Persgroep Cruisen aan de kade" woensdag 5 oktober 2016 U De Maltezer archipel staat bekend om haar grote culturele rijkdom en archeologische schatten. Met een geschiedenis die meer dan 7000 jaar terug gaat en sterke invloeden heeft ondergaan van o.a. Feniciërs, Romeinen, Arabieren, Johannieter Ridders en Engelsen, is het niet gek dat Malta een culturele smeltkroes pur sang is geworden. Op Malta wordt Kerstmis zeer uitge breid gevierd. Tijdens deze dagen wordt het eiland omgetoverd tot een ultieme kerstbestemming met kribben, kerst stallen, evenementen en kerstconcer ten. Kerst staat niet alleen voor traditie maar het is ook een tijd van moed en plezier, er wordt uitgebreid gefeest, geborreld en gewinkeld. Straten zijn uitbundig versierd met heel veel kerst verlichting en geven het eiland, zodra het donker is geworden, een sprookjes achtige aanblik. Feesten, eten en drinken zijn factoren die een belangrijke rol spelen tijdens het traditionele Maltezer Oud en Nieuw. Tijdens oudejaarsavond, "New Years's Eve", zult u dan ook het beste van de Maltezer keuken te zien en te proeven krijgen. Malta is zelfs uitgeroepen tot de "gekste" feestbestemming van Europa tijdens deze feestdag. Uw verblijf U verblijft in het viersterren hotel Seashells Resort Suncrest in St. Pauls Bay op basis van halfpension. Wijn, bier, softdrinks water en koffie en thee zijn inbegrepen bij het diner. U kunt gratis gebruik maken van het binnenzwem bad, de sauna, jacuzzi en fitnessruimte. Inbegrepen: Vlucht Amsterdam- Malta v.v. met gerenommeerde luchtvaartmaat schappij 1 Alle luchthavenbelastingen en veilig heidstoeslagen Transfervliegveld-hotel v.v. 1 7 of 5 overnachtingen in een tweeper soonskamer met bad/douche/toilet in hotel Seashells Resort Suncrest St. Pauls Bay Informatiebijeenkomst 7 of 5 x ontbijt 6 of 4 x diner incl. wijn, bier, soft drinks, water, koffie en thee 1 x Kerstmis Gala Buffet of Silvester Gala Diner incl, wijn, bier, softdrinks, water, koffie en thee 1 Gratis gebruik van binnenzwembad, sauna, jacuzzi en fitnessruimte 1 Excursie3 Oude Steden pano ramatour" o.l.v, lokale Nederlands sprekende gids 1 Excursie "Maltezer Kersttradities en lichttour" (alleen kerstreis) 1 Alle excursies, transfers in comforta bele touringcar 1 Toeristenbelasting 1 Nederlandse reisbegeleiding gedu rende de hele reis Prijs op basis van tweepersoonskamer. Toeslag éénpersoonskamer kerstreis 125,00, jaarwisseling 95,00. Niet inbegrepen in de reissom maar even tueel facultatief bij te boeken diverse excursies (zie reisprogramma's) Datum prijs p.p. 22.12.2016-29.12.206 €995,- Datum prijs p.p. 29.12.2016-03.01.2017 895,- Meer informatie en boeken: GavoorMaltanaaronzcwcbsitereiskatern.nl/pzc/MT1607 of bel met Mondial Tours (053)484 25 26, maandag t/m vrijdag tussen 09.00-15.00 uur of per e-mail: lezersreizen@mondial-tours.com 2®» 'VIOII Cl 1! IOI Verblijf is mogelijk tot 31 maart 2017 V 2 nachten in een Superior Room Inclusief ontbijt 3-gangen verrassingsdiner Vertrek: 22 of 29 december 2016 8- of 6-daagse vliegreis V viersterren hotel op basis van halfpension incl. galadiner/-buffet

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 78