Familieberichten üvarJailsn 0 IHensenlinq.nl Evert van Asselt Willy Cobben Denise Jeannette Zomer - de Rochemont 14 woensdag 5 oktober 2016 Troost allen, die, in nood en smart, Tot U verheffen 't angstig hart. Maak ons in tegenspoeden stil. Hoor ons, o God, om Jezus wil! Na een aantal jaren van afnemende gezondheid is toch nog onverwacht overleden mijn geliefde man, onze vader, opa en overgrootvader 23 december 1943 - f3 oktober 2016 Marian van Asselt-Schmelter Reini f Evert en Ria Marleen en Huub Rianne en Aldrik Arjaan en Anja Reini en Felix Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Zangvogelstraat 68, 4451 CE Fleinkenszand. Donderdag 6 oktober is er van 19.00 tot 19.30 uur gelegenheid om afscheid van Evert te nemen in het Uitvaartcentrum van Uitvaartzorg Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's Gravenpolder. De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 7 oktober om 13.30 uur in de Dorpskerk, Dorpsstraat 71 te Heinkenszand. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Noordlandseweg te Heinkenszand. Na de begrafenis is er gelegenheid om te condoleren in voornoemde kerk. Geen bloemen. Evert van Asselt PC KOOLE Paulo Cezar Battistella Nossa luz Nossa alegria Nosso amor Quanta dor Quanta saudade Quanto vazio Anny van der Kamp-Joosse Modjokerto (Ind.j, 6 april 1938 f Rotterdam, 29 september 2016 kijk ook op Je handen hebben voor ons gewerkt. Je hart heeft voor ons geklopt. Je ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is plotseling van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Goes, 1 augustus 1933 Goes, 2 oktober 2016 Adri en Nelleke Ingrld Frans Marvin en Romy Marga Johnny en Suzanne Frangois en Jennifer V Wesley Shirley Correspondentieadres: RC. Quantstraat 28, 4461 VC Goes Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen in het uitvaartcentrum, Fluitekruidstraat 8 te Goes, op vrijdag 7 oktober van 10.00 tot 10.30 uur, waarna om 11.00 uur de crematieplechtigheid volgt in de aula van crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Aansluitend is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer. Bedankt voor al je jaren op de boerderij, we zullen je missen Heinkenszand Kees en Lenie van Damme Melissa Mark Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze vriend Wij wensen Marie en de (klein)kinderen sterkte toe Wim en Nel de Kam Yvonne en Roland Mike en Céline Etien en Arianne Er is niks anders dan leegte en verdriet. We zijn kapot door het plotselinge overlijden van onze fantastische man, vader, opa en vriend van heel veel mensen. Guararapes (BR), 30 september 1956 t Brouwershaven, 1 oktober 2016 Valeria Libanio Battistella Mariela Battistella Kloet Leon Kloet Hendry, Dyllon Diego Battistella Fernanda Reis Brandao Battistella Op 6 oktober om 13:00u in Slot Moermond Renesse, kunt u met ons afscheid nemen tijdens een informele ceremonie, en is er gelegenheid tot condoleren. Correspondentie: Molenstraat 5, 4318 BS Brouwershaven "De Heer was haar tot hulp en sterkte" Zondagmorgen vroeg 2 oktober 2016 is onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder vredig ingeslapen. Scheveningen, 19.09.1919 Veere, 02.10.2016 Echtgenote van Gerrit Krebs en Aart van der Kamp Setubal (Portugal): lenke en Manuel Krebs- Pinho Alphen aan den Rijn: Addy en Marius v. Harskamp-Krebs Koudekerke: Anna en Willem Laros- Krebs Cesmealti (Turkije): Marion en Ramiz Eronat- Krebs Braedstrup (Denemarken): José en Nico Wattez-Krebs klein- en achterkleinkinderen Gelegenheid tot afscheid nemen condoleren: Donderdag 6 oktober van 16.30 - 17.30 uur Nieuw Sandenburgh, kamer 017, Veere. Dankdienst voor het leven: Vrijdag 7 oktober 11.00 uur, Kleine Kerk te Veere, Kapellestraat 27 Wij begraven haar om 15.00 uur op: Natuurbegraafplaats De Hoevens, Goorstraat 5a, 5131 RG Alphen (N-Br.) Correspondentieadressen: Boterbloemweg 44, 2403 TS Alphen aan den Rijn Vlissingsestraat 32, 4371 RE Koudekerke Emailadres: anny19091919@gmail.com Wanneer je verdrietig bent, kijk dan opnieuw in je hart en je zult zien dat je huilt om watje vreugde schonk. We zijn heel verdrietig, omdat we zo plotseling ma en oma moeten missen. Op dit moment kunnen we ons nog geen voorstelling maken hoe het leven zal zijn zonder haar zorgzaamheid, haar gulle en gastvrije karakter, haar humor en belangstelling voor anderen. Ons hart is vol prachtige herinneringen. En wat diep in het hart is, kun je door de dood niet verliezen. Kloetinge: Henk Zwolle: Jurgen en Liesbeth Jordi Vanja Tera Den Haag: Rutger Correspondentieadres: H. Zomer Ravensteinlaan 46 4481 CK Kloetinge De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 61