Familieberichten üiöïJVïIJa/lejjfifl COLOFON Familieberichten kükookop fllensenlinq.nl David de Rijke David de Rijke Robert Lenz En nu, wat ver wacht ik, o HEERE! Mijn hoop, die is op U. Psalm 398 Intens verdrietig om het gemis, maar dankbaar voor wie hij voor ons was, delen wij u mee dat de Heere tot Zich heeft genomen mijn zeer geliefde man en onze lieve, zorgzame vader en opa in de leeftijd van 65 jaar. Middelburg Sija de Rijke-Versluis Hendrik Ido Ambacht Annelies en Dik van Rijswijk-de Rijke David Matthias Yerseke Ine en Biem Salm-de Rijke Sabina Marriët Jessica Benjamin Stolwijk Elsbeth en Jonathan ten Brinke-de Rijke Rebekka Rachel Juda Matthan Boaz Rhodé Middelburg Floris de Rijke 3 oktober 2016 Schepenenlaan 298 4336 AP Middelburg Op D.V. vrijdag 7 oktober van 19.00 uur tot 19.45 uur bieden wij u gelegenheid tot condoleren in de Zuiderkerk, Schoutstraat 1 te Middelburg. Wij nodigen u uit de rouwdienst bij te wonen in deze kerk op D.V. zaterdag 8 oktober om 11.00 uur. Aansluitend zal omstreeks 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van de begraafplaats. Geen bloemen Welzalig is hij die de God van Jacob tot zijn hulp heeft, die zijn verwachting stelt op de HEERE, zijn God. Psalm 146: 5 Tot ons verdriet is op Gods tijd van ons heengegaan onze geliefde broer, zwager en oom We bidden om troost en kracht voor Sija en de (klein)kin deren Middelburg Piet en Rina de Rijke - Beekman Aagtekerke Jos en Ria de Rijke - Lommers Middelburg Wim en Lia de Rijke - Janse Middelburg Janneke en Albert Geuze - de Rijke Neven en nichten Middelburg, 3 oktober 2016 David de Rijke Peter Wagemaker 03-10-2016 "Ik vind jou echt heel aardig en ik houd van jou". Deze woorden sprak je vaak naar ons uit. Lieve Robert, we zullen je heel erg missen. Magda, Annelies, Jeroen, Bianca, Plonie V Anita, Marja, Corline, Anna Maria, Viviëna, Jennifer, Kimberley Diamant 36,4337 MD Middelburg Het adres voor een respectvoCafscheid. Johan/ HoekmxMv woensdag 5 oktober 2016 15 Wij zijn verdrietig door het overlijden van onze lieve zwager We zullen hem missen in onze familiekring. Onze gedachten zijn bij onze zus Sija, de kinderen en kleinkinderen. Meindert Versluis en Suzan Jacobse Hanneke en Kees Geuze- Versluis Floor en Nelleke Versluis-Roelse Niek en Linda Versluis- van der Vlies Frank en Danielle Versluis- Daalhuizen en de neven en nichten. Middelburg, 3 oktober 2016 Veel te jong overleed onze schuttersvriend Wij zijn verbijsterd en verdrietig. Wij wensen Lianne, de kinderen en verdere familie heel veel sterkte. Westkapelle: Kurt {in herinnering) en Lucie Henk en Inge, Peter Jan en Heieen Gerard en Karin Henk en Jeanne ORG Peter Butler Telefoon 0113-340381 I Benonistraat 3,4421 DN Kapelle www.peterbutler.nl I pabutler@zeelandnet.nl Rouwcentrum: Maalstede 1 a Kapelle voor een persoonCijfje uitvaart begeleiding Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. Uitvaartverzorging Geldeloozepad 20 4463 AJ Goes (0113) 311 444 uitvaartzorgcentrum.nl VOOR EEN ZORGZAME BEGELEIDING Eigen rouwcentrum met aula en koffiekamer

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 40