n Joep: 'In 2015 komt hij terug met nieuwe muziek, en hóe? Dit album is briljant!' Wie is Justin Bieber? ZEELAND 9 Bieberfans al in de rij ft* In eerste instantie greep Joep Lensen (19) uit Hulst naast kaarten voor het con cert van Justin Bieber. Maar hij kon nog twee tickets voor de show van morgen van ie mand overnemen. „En daar ben ik blij om, want ik ben erg be nieuwd naar zijn show." Joep is student aan de Popaca demie en kijkt om die reden door een heel andere bril naar Bieber. „Ik hield hem vroeger al in de gaten, maar dacht dat het bij het succes als kind zou blij ven. Niets was minder waar, want in 2015 maakte hij zijn co meback. En hóe?! Zijn muziek is eigenlijk niet eens mijn smaak, maar ik vind het knap dat hij dit op deze leeftijd al heeft bereikt. Dat is echt een droom", vertelt de Hulstenaar enthousiast. Sinds het nieuwe album kan Joep de muziek van Justin Bieber eigenlijk pas echt op prijs stellen. „Dit is tien keer beter dan wat hij eerst deed. Hij weet nu wat hij doet en wie hij als artiest wil zijn. Hij is volwassen geworden en dat hoor je niet alleen aan zijn stemgeluid, maar aan de hele nieuwe sound die hij heeft ge creëerd. Hij is afgestapt van de vrouwelijke deuntjes en gaat meer richting dance. Bovendien hebben veel van zijn nieuwe nummers een persoonlijke bete kenis. Hij weet wat hij zingt en kan er meer gevoel in leggen." Maar dat is nog niet alles vol gens de popstudent. „Nu ik zelf in de muziek bezig ben, hoor ik pas wat voor bijzondere dingen Justin Bieber doet. In 'Where are you now' zit bijvoorbeeld een heel bijzondere melodielijn die door hem is ingezongen en ver volgens is vervormd. Zo onder scheidt hij zich van andere arties ten. Dat vind ik echt briljant!" Van het concert heeft Joep dan ook heel hoge verwachtingen. „Ik hoop op een groot spektakel. Van C02-kanonnen, tot een licht show. Volgens mij trekt hij alles uit de kast. In de documentaire en backstagefilmpjes die ik van hem heb gezien, zag ik wat voor perfectionist hij is. Hij zet altijd de puntjes op de 'i'. Dat maakt van hem een artiest waar ieder een naar wil kijken en luisteren." Een handjevol 'Beliebers' heeft vannacht de kou getrot seerd en de nacht in een slaapzak op een luchtbed doorgebracht. Zij willen van avond als eersten een plekje vooraan in het Sportpaleis be machtigen. Diehard fans die zaterdag of zondag vooraan willen staan in het GelreDo- me in Arnhem hoeven niet eerder te komen. Overnach ten op het terrein is niet toe gestaan. PZC ONLINE Ray Monzin Ik kom bij de Nij meegse 4-daagse toch ook niet aankakken op de derde dag woensdag 5 oktober 2016 is voor iedereen Joep kijkt als popstudent op tegen Bieber. foto marnixschmidt Op zijn veertiende werd Cana dees Justin Bieber (22) ont dekt via internet. Nu kan nie mand meer om hem heen. Bieber had als puber video's op YouTube gezet van optredens tij dens een lokale zangwedstrijd. De wedstrijd won hij niet, maar zijn talent werd door de filmpjes wel opgemerkt. In 2008 tekende de jonge Justin een platencon tract bij het label Island Def Jam (van zanger en producer Usher). Zijn eerste album, My World, viel al in de smaak bij zijn YouTube- fans. Maar My World 2.0 zorgde begin 2010 pas echt voor een doorbraak. Met name de single Baby was overal te horen. Bieber veroverde de harten van hordes jonge fans, die zich verenigden als 'Beliebers'. Een fanatieke fan- groep die nog steeds actief is. Toen vorig jaar zijn nieuwste al bum Purpose uitkwam, was het 'kindsterretje' opeens ook bij het grote publiek in trek. Met singles als What do you mean?, Sorry, Love Yourself en de meest re cente; Let me love you, heeft Bie ber voor veel mensen bewezen dat hij en zijn muziek volwassen zijn geworden. Justin Bieber treedt vandaag en morgen op in het Sportpaleis in Antwerpen. Zaterdag en zondag staat hij in het GelreDome in Arn hem. FOTO ANP LEZERSFOTO Heeft u een nieuwswaardige, bijzondere of gewoon mooie foto gemaakt? Stuur hem in en zie uw foto te rug op onze website, in de krant of onze socialme- dia-platforms. Bij eventuele publicatie zal uw naam ver meld worden. Ga naar www.pzc.nl/foto FACEBOOK —Tientallen mensen hebben op Facebook hun ongenoe gen geuit over zogenaamde 'wandel-aso's', de mensen die halverwege de Wandelmara thon inhaken. Ze willen dat de organisatie maatregelen neemt. ONLINE TOP-5 Meest gelezen op pzc.nl: 1. Hoeveel is het huis van de buren waard? 2. Kritiek op 'wandel-aso's' bij wandelmarathon 3. Dit is de nieuwe villa van topkok Sergio Herman 4. Verkeershinder op A58 bij Vlissingen 5. Tractaatweg blijft nog even zeer riskant UW REACTIE De Zeeuws-Vlaamse T ractaat weg is één van de gevaarlijk ste verkeerstrajecten van Zee land. 'De weg is op zich niet gevaarlijk maar de bestuur ders die haast hebben en de verkeers regels aan hun laars lappen zijn gevaarlijk', schrijft J. de Koster op pzc.nl. Fred Jansen wijst erop dat wie haast heeft weinig opschiet met hard rijden. '120 km/u ipv. 100 km/u over die 10 km geeft een 'tijdwinst' van één hele minuut!' Kijk op www.pzc.nl of O ©pzcredactie facebook.com/depzc ©pzcredactie

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 34