PZC CLUB MEER INFORMATIE: PZC.NL/CLUB pzc PkJL C?K reiskatern.nl €299, 28 H Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc Z JC\ Exclusieve Lezersreizen Pittoresk Vrsar EXCLUSIEVE ACTIVITEITEN 4 dagen UNIEKE ACTIVITEITEN VOOR U ALS ABONNEE! Na een meet-en-greet vooraan zitten bij een mooi concert of een unieke rondleiding bij een evenement, museum of aansprekend bedrijf in de regio, waar u misschien altijd al een kijkje heeft willen nemen. Met PZC Club bieden we u die kans. Onze columnisten en journalisten sluiten aan bij verschillende activiteiten. U leest dus niet alleen over hun passies in de krant, maar beleeft deze samen met hen. Gaat u ook mee met PZC Club? Qco vocw mow i^o4urux/Uo ncocw owpo 8-daagse najaarsreis Vanaf p.p. €20," korting opuwboeking 8 dagen 4-daagse stedentrip dinsdag 4 oktober 2016 Wil niet iedereen in zijn leven minstens één keer een bezoek aan deze lichtstad gebracht hebben? Parijs heeft al eeuwen iets zeer romantisch en is daarom zeer populair als Stedentrip. Het is een mengeling van historische en moderne architectuur, van beroemde musea en statige kathedralen, van haute-couture en sfeervolle rommelmarkten. Wereldberoemde bouwwerken, elk met hun eigen geschiedenis, wachten er op uw bezoek. Dit alles maakt van Parijs een onweerstaanbare stad, met cultuur, musea, kerken, markten, amusement, enz. Vertrekdata en Prijzen 2016/2017 Donderdag Donderdag Donderdag Donderdag Donderdag Donderdag Donderdag Donderdag 13,27 oktober 3,10,17 november 24 november 1 december 8,15 december 2 maart 9,16,23,30 maart 6,13,20 april prijs per persoon €99,- €99,- €89,- €79,- €99,- €79,- €99,- €99,- Bij de prijs inbegrepen: 3 overnachtingen in de omgeving van Parijs in een keurig ingerichte hotelkamer met douche en toilet •Continentaal ontbijt Excursies, exclusief entreegelden Luxe Touristclass touringcar met chauffeur/ reisleider (Wij rijden niet met dubbeldeks touringcars!) Toeristenbelasting, tol- en parkeerkosten Meer informatie en boeken: Ga voor Pittoresk Vrsar naar onze website reiskatern.nl/pzc/BOL1620 en voor Parijs naar reiskatern.nl/pzc/B0L1621 of bel met Bolderman.nl 0318-580958 of mail naar info@bolderman.nl *Niet geldig op reeds geboekte reizen. Kortingscode is geldig t/m 9 oktober 2016 (niet geldig in combinatie met andere kortingen). Prijs p.p. o.b.v. 2 pers. kamer excl. Calamiteitenfonds reserveringskosten. Fouten en prijswijzigingen voorbehouden Vertrek: 15 oktober 2016 5 overnachtingen in het 4-sterren Hotel/ Resort Belvedere V Dagelijks een goed verzorgd ontbijtbuffet en diner (drankje bij diner gratis) Luxe Comfort Class touringcar A Boek met actiecode VRSA20 „De Mediterrane sfeer van Vrsar". Vrsar is een betoverend oud vissersstadje dat gelegen is aan de kust van Istrië. Het schilderachtige stadje is verdeeld in twee delen het oude historische gedeelte bevindt zich op de top van de heuvel en het moderne gedeelte ligt aan de voet van de heuvel. Vanaf de kust van Vrsar heeft u een uitzicht uit over één van de mooiste mediterrane archipels dat bestaat uit 18 onbewoonde eiland jes omringd door het kristal heldere water van de Adriatische zee. Vrsar kan zich beroemen op Vertrekdata en prijs per Prijzen 2016 persoon Zaterdag 15 oktober €299,- een levendige geschiedenis. De Italiaanse dichter en avonturier Giacomo Casanova was hier in de zomers vaak te vinden en schreef dan zijn beroemde memoires. We zien in Vrsar vele histo rische monumenten uit de 13e eeuw, o.a de oude Romeinse stadspoort die deel uitmaakte van de stadsmuren. De St. Antoniuskerk daterend uit de 17e eeuw is erg populair bij de toeristen vanwege haar overdadige renaissance en barokke decor. Bij de prijs inbegrepen: 2 overnachtingen in Zuid-Duitsland 5 overnachtingen in het 4-sterren Hotel/Resort Belvedere Dagelijks een goed verzorgd ontbijtbuffet en diner (drankje bij diner gratis) Wifi in het hotel gratis Genoemde excursies, exclusief entreegelden Luxe Comfort Class touringcar met chauffeur/ reisleider Toeristenbelasting, tol- en parkeergelden Vertrek: 6 oktober 2016 t/m 20 april 2017 3 overnachtingen in de omgeving van Parijs Luxe Touristclass touringcar

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 75