Familieberichten Overleden P.C. Koole P.C. Koole Willem van der Heijden Jacobus Kosters kükookop fllensenlinq.nl 14 dinsdag 4 oktober 2016 Onverwacht hebben wij afscheid moeten nemen van mijn echtgenoot, vader, schoonvader, opa en overgrootvader Veteraan der Koninklijke Nederlandse Brigade Prinses Irene Sint-Laurens, 24 februari 1926 f Goes, 2 oktober 2016 Wij zijn verdrietig om het verlies, maar dankbaar voor de vele jaren die wij samen zijn geweest en dat hij tot het eind toe zelfstandig in het leven heeft gestaan. M. Koole - de Priester Hannie en Ad de Viet - Koole Ruth en Thomas, Auke Eefje en Eelco Bas en Sophie Janet Koole en Frank van der Vegte Marijn en Sjaak Lankhaar - Koole Boy en Yasmin Sjors en Carly Vienna Irene Koole Noah (in herinnering) Dominic Lydia Luca Correspondentieadres: Noordweg 417,4333 KD Middelburg De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op donderdag 6 oktober om 10:00 uur in de aula van de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 in Middelburg. Aansluitend vindt de begrafenis plaats. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer. Wanneer u geen rouwkaart heeft ontvangen mag u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Bedroefd zijn wij door het plotseling overlijden van onze broer, zwager en oom Funchal: Cees Koole, in herinnering Groesbeek: Jeanne Terstegen-Koole, in herinnering Cor Terstegen, in herinnering Middelburg: Leen Koole, in herinnering Zwolle: Joke Veldman-Koole Menno Veldman Arnhem: David Koole Joke Koole-Vermeulen Middelburg: Jos Koole Ineke Koole-Labruijère, in herinnering Grijpskerke: Boudewijn Koole Anne-Lies Koole-Schetters Middelburg: Magda Koole Gido Wattel Zaamslag: Peter Koole Diny Koole-Tolhoek Rome: Elizabeth Koole Carlo D'Ercole Neven en nichten Wij wensen Marie, kinderen en kleinkinderen sterkte toe. Middelburg, 2 oktober 2016 wij dtltr. u mede, met groot verdriet, maar met mooie herircrcerircgerc dat vea eer. bewogen. leven. is. heen-gegaan. Matk eu.sjai/v wisse Theo, echtgen-oot van. m. P. wisse - t+eijstete Koudekerke, t 's-Heer htercdrikskircderer, 3.8-of)-z.o±£> Wij hebben afscheid moeten nemen van onze lieve broer en zwager Theo Wisse Bedankt voor de mooie momenten die we hebben gehad. We zullen je missen. Mientje en Kees vd Bosse Bedroefd, maar dankbaar dat hem een langer lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van weduwnaar van Cornelia Catharina Menheere Koudekerke, Vlissingen, 13 januari 1930 1 oktober 2016 Uit aller naam: Peter en Inge Tempelaars Correspondentieadres: P.T.A.J. Tempelaars Den Omloop 20,4472 AM 's-Heer Hendrikskinderen De afscheidsdienst, waarin ds. C.G. den Hertog voorgaat, zal worden gehouden op vrijdag 7 oktober om 10.30 uur in de Michaëlskerk, Dorpsplein 1 te Koudekerke. Aansluitend zal de begrafenis omstreeks 11.30 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Biggekerksestraat. Na de begrafenis nodigen wij u uit voor een informeel samenzijn in De Klimop, Kerkstaat 2 te Koudekerke. Veel dankbaarheid, respect en waardering gaat uit naar alle medewerkers van woning 16 van Ter Reede. Willem heeft daar zijn laatste levensfase mogen doorbrengen en hij werd omringd met zorg en aandacht. Adrie Heijboer "In Gods liefde geborgen" Jaap Dankbaar voor al zijn liefde en zorg geven wij u kennis dat is overleden, mijn lieve man, vader, groot- en overgrootvader in de leeftijd van 88 jaar. Middelburg: A.L. Kosters - van de Broeke Haarlem: Henk en Tanja Rotterdam: Lenny en Farhad Klein- en Achterkleinkinderen Correspondentieadres: Spanjaardstraat 43 4331 EP Middelburg De afscheidsdienst wordt gehouden vrijdag 7 oktober om 12.30 uur in de aula van de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Jacoba Moens Heden bereikte ons het droevige bericht van het overlijden van Jaap Verweij Als vrijwilliger heeft Jaap zich met grote betrokkenheid ingezet voor de cliënten van Maaltijd Thuis (voorheen Tafeltje-Dek-Je) in Krabbendijke. Wij zullen hem missen en wensen zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen, achter kleinkinderen en verdere familie veel kracht toe bij het verwerken van dit grote verlies. Medewerkers, cliënten, vrijwilligers Maaltijd Thuis Zorggroep Ter Weel Mw. drs. j.A. Traas, bestuurder C-oen. en, Nicole wisse - Debreyel Jacgu.elien. en, Nico veldhuis - wisse Thierry veldhuis en, Miran-da ~&akker Lisette veldhuis en, wou.ter versteeg tzouwadres: M. P. wisse - t+eystete, Tere omloop ±9 Wf-o. AM 's-tteer t-ten,dn.testein.deren. H-et afscheid heeft ire besloten tering -plaatsgevonden,. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze zwager en oom, Hannes van Es t Nellie van Es Flipse t Henk Neels t Truus Neels van Es t Daan Vleugel Korrie Vleugel van Es neven en nichten Wemeldinge 02 oktober 2016 "Gij zijt mijn Hulp geweest" (Psalm 27:9) Bedroefd geven weu kennis dat de HEERE heden tot Zich genomen heeft onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder, in de leeftijd van 89 jaar, sinds 5 mei 2011 weduwe van Pieter Peene. Dankbaar zijn we voor alles wat zij al die jaren voor ons heeft betekend. Lelystad: Lourien Hotting-Peene Cor Hotting Oudenbosch: Adriana Boerke-Peene Gerard Boerke Borssele: Jan Peene Marja Peene-Geijtenbeek Middelburg: Paul Peene Marjolein Peene-Joosse klein- en achterkleinkinderen 1 oktober 2016 Briandlaan 7 4334 GN Middelburg Onze moeder is thuis opgebaard, waar dinsdag 4 oktober van 15.00 tot 17.00 uur gelegenheid is tot afscheid nemen. Condoleren en afscheid nemen is op woensdag 5 oktober van 19.00 tot 20.00 uur in de Ter Hooge kerk, Willem Teelinckstraat 3, 4335 CS Middelburg. In deze kerk wordt op vrijdag D.V. 7 oktober om 12.45 uur een rouwdienst gehouden en aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats Westelijke Oude Havendijk 3, 4337 PB te Middelburg om 14.00 uur. Ook na afloop is er hier gelegenheid om te condoleren.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 68