Di/arJailaii Familieberichten fHensenlinq.nl P.C. Koole P.C. Koole COLOFON Familieberichten 14 dinsdag 4 oktober 2016 Corrie Boon-de Caluwé Peter Wagemakers kükookop fllensenlinq.nl Onverwacht hebben wij afscheid moeten nemen van mijn echtgenoot, vader, schoonvader, opa en overgrootvader Veteraan der Koninklijke Nederlandse Brigade Prinses Irene Sint-Laurens, 24 februari 1926 f Goes, 2 oktober 2016 Wij zijn verdrietig om het verlies, maar dankbaar voor de vele jaren die wij samen zijn geweest en dat hij tot het eind toe zelfstandig in het leven heeft gestaan. M. Koole - de Priester Hannie en Ad de Viet - Koole Ruth en Thomas, Auke Eefje en Eelco Bas en Sophie Janet Koole en Frank van der Vegte Marijn en Sjaak Lankhaar - Koole Boy en Yasmin Sjors en Carly Vienna Irene Koole Noah (in herinnering) Dominic Lydia Luca Correspondentieadres: Noordweg 417,4333 KD Middelburg De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op donderdag 6 oktober om 10:00 uur in de aula van de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 in Middelburg. Aansluitend vindt de begrafenis plaats. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer. Wanneer u geen rouwkaart heeft ontvangen mag u deze advertentie als uitnodiging beschouiven. Bedroefd zijn wij door het plotseling overlijden van onze broer, zwager en oom Funchal: Cees Koole, in herinnering Groesbeek: Jeanne Terstegen-Koole, in herinnering Cor Terstegen, in herinnering Middelburg: Leen Koole, in herinnering Zwolle: Joke Veldman-Koole Menno Veldman Arnhem: David Koole Joke Koole-Vermeulen Middelburg: Jos Koole Ineke Koole-Labruijère, in herinnering Grijpskerke: Boudewijn Koole Anne-Lies Koole-Schetters Middelburg: Magda Koole Gido Wattel Zaamslag: Peter Koole Diny Koole-Tolhoek Rome: Elizabeth Koole Carlo D'Ercole Neven en nichten Wij wensen Marie, kinderen en kleinkinderen sterkte toe. Middelburg, 2 oktober 2016 vooral veel liefde en een gelukkig leven. en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Als je geboren wordt weet je niet wat het leven zal geven. Mij heeft het alles gebracht, Boontje bedankt. Corrie Met al haar wilskracht heeft zij de strijd niet kunnen winnen. Na alle goede jaren die wij met haar mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw echtgenote van Robert Boon Koewacht, Brugge, 22 augustus 1940 30 september 2016 Sluis: R.J.M. Boon Sluis: Peter en Kitty William Céline Correspondentieadres: Burg. Aernoudtsweg 10 4524 KX Sluis De uitvaartdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op vrijdag 7 oktober om 10.30 uur in de H. Johannes de Doperkerk te Sluis. Aansluitend is de begrafenis op de begraafplaats te Sluis. Voorafgaand aan de dienst is er gelegenheid tot condoleren van 9.45 tot 10.20 uur in voornoemde kerk. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Wij zijn diep getroffen door het plotseling overlijden van onze collega Wij hebben Peter leren kennen als iemand die zeer betrokken was bij de Polyurethaan fabriek en wij verliezen in hem dan ook een bekwaam en toegewijd medewerker. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn vrouw en kinderen en naaste familieleden. Wij wensen hen veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Namens alle collega's van Dow Benelux Anton van Beek Neldes Hovestad President Dow Benelux VP Operations Dow Benelux Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio Naam Plaats Zoeken Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Nationale uitvaart adressengids Online urnwinkel Online rouwbloemenwinkel Plaats een filmpje voor uw nabestaande volg ons op Twitter like ons op Facebook Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 38