Stef Goense redt meubelen voor Koewacht 15 Hontenisse en Breskens blijven in spoor van koploper Biervliet bewijst leidersploeg uit Sint-Jansteen in de vierde klasse een dienst met een 2-1-overwinning op concurrent Patrijzen. Doordat Patrijzen in Bier vliet tegen een 2-i-ne- derlaag opliep, blijven voorlopig alleen Honte nisse en Breskens enigs zins in het spoor van de ongenaakba re koploper Steen. De ploeg van Car lo van Grimberghe won ook zijn vijf de duel, ditmaal met 2-4 in Groede. Clinge-Schoondijke 4-0: „Een goed herstel na de twee mindere wedstrij den hiervoor", aldus Mario Vermeirs- sen na afloop. Hij zag zijn team pri ma starten met in de derde minuut de openingstreffer van Dion Wee- maes: 1-0. Gaandeweg kwam Schoon- dijke wat terug, maar nadat de ploeg in de 35ste minuut met tien man was komen te staan en Thomas Leeg water even later 2-0 aantekende, was het gebeurd. Na de thee benutte Tho mas Leegwater twee van de kansen die Clinge nog kreeg: 4-0 de eind stand. Oostburg-RIA W. 2-1: In een gelijk op gaande eerste helft verraste Moha- med Khamis de doelman met een af standsschot net onder de lat: 0-1. Nog voor rust maakte Arjen Ver- sluijs vanaf de stip gelijk na een over treding op Tom Brakel: 1-1. Pas kort voor het einde viel de beslissing toen Versluijs, nu na een actie van Abuba- kar Kourouman, opnieuw raak schoot: 2-1. veelzeggend dat doelman Bas Bevel ander van de bezoekers zich on danks de nederlaag 'man of the match' mocht noemen. Nadat Tho mas de Waal in de 10e minuut de score had geopend (1-0), liep de thuisploeg nog voor de thee uit naar 4-0 door Dennis Malcontent, Tom Rijk en Maxim de Clippelaar. Na rust oogde Hontenisse minder gecon centreerd, waardoor het pas kort voor tijd 5-0 werd via een door Tom Rijk benutte strafschop. Luctor'88-Sluiskil 5-0: Ondanks de nodige kansen duurde het, na de ope ningstreffer van Rutger van Rossum, lang voordat Luctor'88 verder weg liep van Sluiskil. In de tweede helft scoorden Barry Olierhoek en Rutger van Rossum beiden twee keer en be paalden zo de eindstand op 5-0. Groede-Steen 2-4: Ondanks de ne derlaag keek men bij Groede met iets van tevredenheid op de wed strijd terug. Steen toonde zich effec tiever en nam via treffers van Conor Laerenbergh (2x) en Kenneth Triest een 3-0-voorsprong, terwijl de thuis ploeg steeds op Kjell Verdurmen stuitte. Voor rust kwam Groede op 1-3 door Bart van den Hemel uit een strafschop. Een kwartier voor tijd bracht Ilyas Yavuz de spanning terug (2-3), maar even later stelde Michiel Standaert de driepunter veilig voor Steen: 2-4. Biervliet-Patrijzen 2-1: Na een half uur was het direct raak bij de eerste keer dat de bezoekers voor het doel van Biervliet kwamen. Niels Paarde- kooper kopte de bal uit een hoek schop prima binnen: 0-1. Kort voor rust werd Nick Hoogstrate gevloerd en kon Erik Adam zijn ploeg vanaf elf meter langszij brengen: 1-1 halver wege. In de tweede helft waren er kansen over en weer, maar bezorgde Erik Adam zijn ploeg, opnieuw vanaf de stip, de eerste driepunter: 2-1. IJzendijke-Breskens 0-3: De bezoe kers waren duidelijk de betere ploeg tegen IJzendijke dat vooral gokte op een snelle uitval. Voor rust was het Thomas Kodde die de score opende (0-1) uit één van de kansen voor Bres kens. De thuisploeg kwam in deze fa se enkele malen voor het doel van de Bressiaanders zonder daarbij echt voor gevaar te zorgen. Halverwege de tweede helft ver dubbelde Tim van Hasselt de voor sprong (0-2) waarna het slotakkoord op naam kwam van aanvaller Joris Corijn: 0-3. SDO'63-Koewacht 2-3: Koewacht had voor de rust een overwicht en kwam na een half uur ook ver diend op 0-1 door een doelpunt van Zoë Schelfhout. In de tweede helft sloeg SDO'63 hard terug. Eerst werd het 1-1 door Martijn Ivens en vervolgens 2-1 door Edwin Strobbe. Koewacht liet zich niet van de wijs brengen en scoorde daarna nog eens twee keer via Stef Goense. De beslissen de 2-3 viel vijf minuten voor tijd. Nieuw Borgvliet-Hoofdplaat 9-2: Halverwege stond het al 7-0 door doelpunten van Michiel Wilting (1-0, 5-0 en 7-0), Danny van Eke- ren (2-0), Frans de Boef (3-0), Kees van der Velde (4-0) en Ste fan Schoonen. Toen de thuisclub na rust gas terugnam, profiteerde Hoofdplaat via Marvin Cornelis (7-1) en Mare Boeckhout (8-2). Die treffers konden niet voorkomen dat ook Nieuw Borgvliet nog twee keer scoorde, via Sebastian Tem pelaars en Ricardo Weijers. Aardenburg-Graauw 2-3: In de ge lijk opgaande eerste helft opende Benedikt van de Walle voor Aar denburg de score, maar Jeroen van Looy zorgde voor 1-1. Na de hervat ting nam de thuisclub door Maxi me Martens opnieuw een voor sprong, maar ook die hield geen stand. In een tijdsbestek van twee minuten bogen Kevin David en Milan Jonkheijm de 2-1 om in 2-3. Terhole-Rimboe 2-4: Terhole was optisch redelijk gelijkwaardig aan Rimboe, maar de bezoekers waren aanvallend veel gevaarlijker. Voor de rust werd het al 0-2 door doel punten van Sander Feijen. Via Fe- ijen werd het na de rust eerst 0-3, voordat Carlo Schillemans voor Terhole tegen kon scoren. Nadat Alex Jacobse de marge weer op drie treffers had gebracht, zorgde Christof Apers voor 2-4. Hulsterloo-Vogelwaarde 1-1: De wedstrijd was lang in evenwicht en ontbrandde pas diep in de tweede helft. Geoffrey Volckere- ijck zorgde eerst voor 1-0. Jeffrey Geers bracht vijf minuten later Vo gelwaarde alweer langszij: 1-1. WVV'67-Sluis 2-2: WW'67 was de betere ploeg, maar verzuimde het overwicht in de score tot ui ting te brengen. Nadat Martinique Jacobse voor 0-1 had gezorgd, bo gen Quirijn Schevenhoven en Bradley Smeekes de achterstand om in een 2-1-voorsprong. Diep in de tweede helft redde Bob Hu- bregtse voor Sluis een punt. maandag 3 oktober 2016 Steen blijft op 100 procent Jos van Belzen Vlissingen Hontenisse-Corn Boys 5-0: Het was Steen-aanvaller Chris Seghers wordt gestopt door Groede-keeper Ricky Verkruijsse (rechts) en verdediger Wouter Lakerveld (links). FOTO CAMILE SCHELSTRAETE In de achtervolging op koploper Nieuw Borgvliet (dat Hoofdplaat met 9-2 aftroefde) bleef Koe wacht in de vijfde klasse A van het zondagvoetbal opnieuw zon der puntenverlies. Op bezoek bij SDO'63 ging de ploeg van trai ner Serge Martinu er met een 3-2-zege vandoor. Eddy van der Hooft Vlissingen Koewacht heeft met drie te- gengoals (gisteren twee tegen SDO'63) de minst gepasseerde verdediging van de vijfde klasse.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 92