Familieberichten üi/sflailari 24 maandag 3 oktober 2016 Peter Wagemaker Peter Wagemaker Peter Wagemaker Peter Wagemaker Peter Wagemaker Johannis Jacob Buize Peter Wagemaker Peter Wagemaker Peter Wagemaker kükookop 0 fllensenlinq.nl Jacob Faas *18-09-1961 129-09-2016 Johan Pleuntje de Feijter Met grote bewondering en dankbaarheid voor wie hij voor ons was, nemen wij met verdriet afscheid van Willy Wij wensen Susanne, familie en vrienden veel sterkte toe bij het dragen van dit grote verlies. Team Strandpaviljoen de Strandloper Cadzand In verband met de crematieplechtigheid zullen wij op vrijdag 7 oktober gesloten zijn. Zo geschrokken, zo onwerkelijk. Onverwacht is overleden mijn lieve man, onze zorgzame vader en schoonvader Lianne Wagemaker - Verton Bas Janneke Yvette Erwin De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Dorpsweg 42, 4491 EL Wissenkerke Wij zijn bedroefd door het plotseling overlijden van onze lieve schoonzoon, zwager en oom Wij wensen Lianne en de kinderen Gods kracht en troost toe. Jan Hannie Verton - Wondergem Helmi Bart Esther Roderick, Roy Monica Ingrid Tonnie Mariëlle, Yoran Yvonne Chris Tristan, Nancy Wij zijn verdrietig en geschokt vanwege het overlijden van onze fijne en zeer gewaardeerde collega Peter was vanaf april 2013 werkzaam als Operator bij de Polyurethanes Plant in ploeg A. Wij wensen zijn vrouw Lianne en kinderen Bas en Yvette heel veel sterkte toe. Dow Benelux B.V. Polyurethanes, Ploeg A Terneuzen Danny, Ko, Roel, Patrik, Marius, Martijn, Ruben, Laurens, Rodyen Kenny Wij zijn zeer bedroefd en verslagen vanwege het overlijden van onze collega Wij wensen zijn vrouw en kinderen heel veel sterkte toe. Dow Benelux B.V. Polyurethanes, Ploeg B Terneuzen Adrie, Peter, Meivin, Stephan, Michal, Ronald, Cor, Mitchel en Maikel Onwezenlijk, oneerlijk en niet te begrijpen vanwege het overlijden van onze collega Wij wensen zijn vrouw en kinderen heel veel sterkte toe. Dow Benelux B.V. Polyurethanes, Ploeg C Terneuzen Willy, Piet, Brendan, Roy, Jan, Perry, Stefan, Matthias en Damy Als ik dood ben, treur don niet, ik ben niet echt dood moet je weten. Het is het verlangen dat ik achterliet, dood ben ik pas als jij me bent vergeten. Je was voor ons een lieve broer, schoonbroer, oom en oud-oom. We konden altijd op je rekenen en we zullen je missen. Plotseling is van ons heengegaan t Nieuwvliet, 29 september 2016 Ria en Cor+ Jansen-Buize Sandra Beau, Yves Désirée en Eric Nelly en Jan Leenhouts-Buize Sandrina en Conny Stephanie, Giovanni Anja en Toon Lars, Anouk Rini en Diana Correspondentieadres: Sint Bavodijk 27 4504 AB Nieuwvliet De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op donderdag 6 oktober om 14.00 uur in het kerkgebouw van de VEG te Nieuwvliet. Aansluitend is de begrafenis op de algemene begraafplaats aldaar. Voorafgaand aan de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren van 13.30 tot 13.55 uur in voornoemde kerk. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Nieuwvliet, 18 februari 1946 Leiden: Groede: Wij zijn geschokt en bedroefd door het plotselinge overlijden van onze zeer gewaardeerde collega Namens alle medewerkers van de Dow Polyurethanes Plant wensen wij zijn familie heel veel sterkte toe bij het dragen van dit enorme verlies. Dow Benelux B.V. Polyurethanes Terneuzen Wij zijn verbijsterd en verdrietig vanwege het overlijden van onze collega Wij wensen zijn vrouw en kinderen heel veel sterkte toe. Dow Benelux B.V. Polyurethanes, Ploeg D Terneuzen Erik, Jan, Eric, Martijn, Werner, Remko, Ab, Niels, Kenneth en Yorick Wij zijn verslagen en verdrietig vanwege het overlijden van onze collega Wij wensen zijn vrouw en kinderen heel veel sterkte toe. Dow Benelux B.V. Polyurethanes, Ploeg E Terneuzen John, Kurt, Jan-Willem, Joris, Sjacko, Bram, Serge, Sarah en Jonathan Bezige handen, nu gevouwen en stil. Een leven vol ijver, zo was je wil. Bedroefd, maar ook wetend dat het zo goed is, hebben wij afscheid genomen van mijn man, pa, schoonvader en opa echtgenoot van Rina Herman Oostburg, t Groede, 7 maart 1935 30 september 2016 Groede: Rina Faas-Herman Groede: Janien en Henk Hubregtsen-Faas Imre Correspondentieadres: Schuitvlotstraat 15b 4503 AK Groede Het afscheid vindt in besloten kring plaats. U bent voor mij en achter mij, U bent om mij heen. Uw hand houdt me vast. Psalm 139: 5 Na een lang en gezegend leven heeft de Here tot Zich genomen onze lieve moeder, oma en over-oma getrouwd geweest met Jaspert den Hamer f 29-5-1990 Axel, 19 maart 1925 Axel, 30 september 2016 Axel Ko en Jantina den Hamer-de Vries Jolanda Monique Jaspert Terneuzen Joke en Johan Duerink-den Hamer Peter en Annelies - Rhodé, Y? Zwolle Kees en Els den Hamer-Antonides Paulien en Maurice -Sem, Kai Rianne en Henk Jasper en Jeanet - Jol ijn, Boaz, 7 Karst en Hermienke -Juliët, Marcus Sanne en Arend Boudewijn Axel Anja en Jan Bakker-den Hamer Dianne en Bram - Maud, Tamar José Kees correspondentiead -es: Zonnemare 33 4571 CW Axel Donderdag 6 oktober is er van 13.15 uur tot 13.50 uur ge legenheid tot condoleren in de Gereformeerde Kerk, Kerk- dreef 21 te Axel, waarna om 14.00 uur de dankdienst voor haar leven begint. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Westsingel. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie ontmoeten in het Verenigingsgebouw van de kerk.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 86