Familieberichten Overleden 24 maandag 3 oktober 2016 kükookop 0 fllensenlinq.nl Peter Wagemaker Peter Wagemaker Peter Wagemaker Peter Wagemaker Peter Wagemaker Peter Wagemaker Peter Wagemaker Peter Wagemaker Jan Bastiaan Grootjans Peter Wagemaker Janna de Bue Jan, we zullen je missen Jan Grootjans Jan Grootjans Zo geschrokken, zo onwerkelijk. Onverwacht is overleden mijn lieve man, onze zorgzame vader en schoonvader *18-09-1961 129-09-2016 Lianne Wagemaker - Verton Bas Janneke Yvette Erwin De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Dorpsweg 42, 4491 EL Wissenkerke Wij zijn bedroefd door het plotseling overlijden van onze lieve schoonzoon, zwager en oom Wij wensen Lianne en de kinderen Gods kracht en troost toe. Jan Hannie Verton - Wondergem Helmi Bart Esther Roderick, Roy Monica Ingrid Tonnie Mariëlle, Yoran Yvonne Chris Tristan, Nancy Een goed mens, een levensgenieter, mijn trouwe maatje door dik en dun, onze lieve vader, heeft ons te vroeg verlaten 23 augustus 1955 29 september 2016 Tot ons verdriet is plotseling overleden, onze lieve broer, zwager en oom Wij wensen Lianne en de kinderen heel veel sterkte. St-Philipsland: Adri en Bram t Middelburg: Matty en Adrie neven en nichten Wij zijn verdrietig en geschokt vanwege het overlijden van onze fijne en zeer gewaardeerde collega Peter was vanaf april 2013 werkzaam als Operator bij de Polyurethanes Plant in ploeg A. Wij wensen zijn vrouw Lianne en kinderen Bas en Yvette heel veel sterkte toe. Dow Benelux B.V. Polyurethanes, Ploeg A Terneuzen Danny, Ko, Roel, Patrik, Marius, Martijn, Ruben, Laurens, Rodyen Kenny Onwezenlijk, oneerlijk en niet te begrijpen vanwege het overlijden van onze collega Wij wensen zijn vrouw en kinderen heel veel sterkte toe. Dow Benelux B.V. Polyurethanes, Ploeg C Terneuzen Willy, Piet, Brendan, Roy, Jan, Perry, Stefan, Matthias en Damy Wij zijn verbijsterd en verdrietig vanwege het overlijden van onze collega Wij wensen zijn vrouw en kinderen heel veel sterkte toe. Dow Benelux B.V. Polyurethanes, Ploeg D Terneuzen Erik, Jan, Eric, Martijn, Werner, Remko, Ab, Niels, Kenneth en Yorick Wij zijn verslagen en verdrietig vanwege het overlijden van onze collega Wij wensen zijn vrouw en kinderen heel veel sterkte toe. Dow Benelux B.V. Polyurethanes, Ploeg E Terneuzen John, Kurt, Jan-Willem, Joris, Sjacko, Bram, Serge, Sarah en Jonathan Wij zijn geschokt en bedroefd door het plotselinge overlijden van onze zeer gewaardeerde collega Namens alle medewerkers van de Dow Polyurethanes Plant wensen wij zijn familie heel veel sterkte toe bij het dragen van dit enorme verlies. Dow Benelux B.V. Polyurethanes Terneuzen Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud is voor ons toch nog onverwachts onze schoonzus overleden Echtgenote van onze broer Piet Lepoeter Wij wensen Piet, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Kapelle: C. Lepoeter-van Paassen Jan Lepoeter (in Herinnering Kapelle: Cees en Dikkie Lepoeter- van der Male Wemeldinge: Gerard en Geertruid Lepoeter-de Fouw True friends are hard to leave And impossible to forget Erik en Leonie, Gerard en Yvonne, Karei en Wil, Jack en Edith Met groot verdriet en diepe verslagenheid vernamen wij dat onze zeer gewaardeerde medewerker en collega op de leeftijd van 61 jaar is overleden. Wij herinneren hem als een fijne collega die bijna 28 jaar met veel enthousiasme en toewijding verschillende functies heeft vervuld bij de buiten dienst, tot oktober 2015 als beheerder sport. Vanaf deze periode is hij tijdens zijn ziekte werkzaam geweest als medewerker Service. Onze gedachten gaan uit naar Mia, Cynthia en Jim, Lindsey en naaste familie. Wij wensen hen alle sterkte toe om dit zware verlies te dragen. Namens het gemeentebestuur en alle medewerkers, de secretaris, de burgemeester, mr. drs. ing. M. van Vliet drs. A.R.B. van den Tillaar Met veel verdriet namen wij kennis van het overlijden van onze collega Met Jan verliezen wij een fijne collega die altijd met volle inzet, veel humor en grote directheid zijn werk deed. Wij hebben grote bewondering voor de kracht en de positieve houding waarop hij met zijn ziekte omging. Wij wensen Mia, Cynthia en Jim, Lindsey en de verdere familie veel sterkte toe om dit grote verlies te dragen. Gemeente Vlissingen De collega's van Beheer, Sport en Service Wij zijn zeer bedroefd en verslagen vanwege het overlijden van onze collega Wij wensen zijn vrouw en kinderen heel veel sterkte toe. Dow Benelux B.V. Polyurethanes, Ploeg B Terneuzen Adrie, Peter, Meivin, Stephan, Michal, Ronald, Cor, Mitchel en Maikel Mia Grootjans-Verheij Cynthia en Jimi Lindsey en Matthijs Milo Ritthemsestraat 103 4388 JP Oost-Souburg Geen bezoek aan huis Naar de wens van Jan nemen wij in kleine kring afscheid van hem.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 68