dlensenlinq.nl -b COLOFON Familieberichten Familieberichten Adriaan Hendrik Heijboer Adri Heijboer Izaak Quinten SSjjijfioriEini Anna Nelly van der Mast-Bodbijl kükookop (Densenlinq.nl Rustig, maar voor ons erg onverwacht, is van ons heengegaan mijn lieve man, onze trotse vader en opa -Adri- in de leeftijd van 79 jaar. Wij zijn bedroefd, maar dankbaar voor alle liefde en aandacht die wij van hem hebben gekregen. Kruiningen: Sannie Heijboer-van Es Goes: Hans Frank Waarde: Joke en Ronny Patrick Kevin 2 oktober 2016 Slotstraat 54 4416 AW Kruiningen Mijn man, onze vader en opa is thuis opgebaard, alwaar woensdag 5 oktober van 19.30 tot 20.00 uur gelegenheid is tot condoleren. De afscheidsdienst, geleid door ds. W. Quak, wordt donderdag 6 oktober om 13.30 uur gehouden in de Johanneskerk, Burg. Elenbaasstraat 4 te Kruiningen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kruiningen. Na de begrafenis is er in het verenigingsgebouw Hansweerstestraatweg 1 gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Onverwachts is weer een buurman van ons overleden Kees f en Beb Jan en Ada Theo en Beth f Ko f en Betsie Piet en Ina De buren van de Slotstraat in Kruiningen Verslagen en diep geschokt geef ik u kennis dat, tijdens het maken van zijn dagelijkse fietsrondje, plotseling is overleden mijn innig geliefde man in de leeftijd van 88 jaar. M.S.J. Quinten-Schog 30 september 2016 Vanderbijlparkstraat 19, 4436 AC Oudelande. De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden woensdag 5 oktober om 10.00 uur in het uitvaartcentrum van Uitvaartzorg van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Oudelande. Na de begrafenis is er in Dorpshuis D'n Ostpit te Oudelande gelegenheid tot condoleren. Izaak Quinten We missen je elke dag Jan, kinderen en kleinkinderen Achter iedere traan van schuilt een glimlach van Bedroefd, maar dankbaar voor wat zij in haar leven voor ons heeft gedaan en betekend, na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is zacht en kalm plotseling overleden mijn lieve moeder, schoonmoeder en onze oma Weduwe van Adri van der Mast 28 september 1938 30 september 2016 Manuela en Rens van Trigt-van der Mast Philein Elle Correspondentieadres: Rijnlaan 28 2105 XN Heemstede Gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 5 oktober om 20.00 uur in het uitvaartcentrum aan de Buitenhovelaan 1 te Middelburg. De afscheidsdienst zal gehouden worden op donderdag 6 oktober om 13.00 uur in de aula van de begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Aansluitend is er gelegenheid tot samenkomen in de koffiekamer van de begraafplaats. Kom zoals u bent. Uitvaartverzorging H. Jobse 0118 46 22 05 088-0139 990 maandag 3 oktober 2016 25 Wij zijn bedroefd door het plotseling overlijden van onze broer, zwager en oom Bij elk afscheid wordt een herinnering geboren. Rina en Antont Corrie en Niek Ton en Ellen en kinderen O Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio Naam Plaats Zoeken Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Nationale uitvaart adressengids Online urnwinkel Online rouwbloemenwinkel Plaats een filmpje voor uw nabestaande volg ons op like ons op Twitter KJ Facebook www.hjobse-uitvaart.nl www.basisuitvaart-zeeland.nl Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberich ten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdens berichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleanceregister. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 55