'Hoeveel tijd er in een pup gaat zitten en wat allemaal kan gebeuren, dat hebben we ons niet gerealiseerd' ging ik naar Amsterdam en maakte een foto, even langs die vlooienbaal, dan naar Eindho ven voor een foto, hup weer terug naar Fred die. Wat een gepuzzel." Lucas: „Of je helde op en vroeg of je de hond mee mocht nemen." Shody: „Hoeveel tijd er in een pup gaat zitten en wat allemaal kan gebeuren, dat hebben we ons niet gerealiseerd. Mensen die allebei full time werken moeten er echt niet aan begin- Theo speelt. Hij is een allemansvriend. Een goedzak." Shody: „We lijken wel een gezinnetje." Lucas: „Het leukste is samen op de bank. Kop op schoot en dan zo'n gelukzalige kreun." Shody: „De kat en ik erbij, tv aan, wat te snaaien bij de hand. Of is dat burgerlijk? We gaan ook naar strand of bos, wandelen een uur en worden daar nog blij van ook." Lucas: „Ik dacht voorheen: je gaat toch geen 1.000 euro uitgeven als je huisdier ziek wordt. Ik weet nu beter. 5.000 leg ik zo neer om Freddie beter te maken." Shody: „Ook positief is dat we nu de buurt leren kennen, doordat we met de hond lopen. Vaak staan we 's middags in het park te klet sen met andere baasjes. Zo leuk." Shody: „We misten Freddie zó erg. Onze ouders moesten ons elke dag filmpjes van hem appen. We hebben op Bali geld naar het asiel gebracht en elke zwerfhond die we tegenkwamen vertroeteld, alleen omdat we niet zonder hem konden." Lucas: „We hebben hem zelfs een kaartje gestuurd." Shody: „Bij terugkomst was het springen, blaffen en likken." Lucas: „Door het dolle heen. Hij kon zijn emoties niet kwijt." Lucas: „Ik had ze ook niet onder controle, zo blij was ik hem weer te zien." Shody: „Ja, dat was aandoenlijk. De volgende vakantie nemen we die stinkerd mee." Shody: „Geen greintje spijt, integendeel." Lucas: „Maar er komt geen tweede hond bij. Aan Freddie hebben we onze handen vol." Shody: „We willen niet meer zonder." Lucas: „Had ik al gezegd dat er enorm veel babes op Freddie afkomen als ik hem uitlaat?" tientje heb betaald voor de koffie. Toen was de bediening ook weer aardig. Tja, nooit gedacht dat Freddie die tafel om zou trekken." Shody: „We hebben samen de puppycursus ge daan, maar Lucas vindt zichzelf de leider." Lucas: „Hij luistert gewoon beter naar mij." Shody: „Dat is juist zo lullig, want driekwart van de tijd ben ik met hem bezig. In het begin nen. Inmiddels is het makkelijker, want hij kan langer alleen zijn en er zijn allerlei men sen die hem uit willen laten. Zoals vriend Ma nuel die vlakbij woont. Hij sms'te net nog dat hij Freddiebeer mist." Lucas: „Ik voel me echt een trotse vader als ik Freddie zie staan. Hij is zo blij en enthousiast als hij me ziet. Ja, ik weet: dat is ook omdat hij voer van me krijgt." Shody: „Hij is zó lief." Lucas: „Op puppycursus had-ie twee keer een 9. Denk ik toch: dat is mijn hond!" Shody: „Maar daarna in het park was-ie alles weer vergeten." Lucas: „Ik smelt als hij samen met onze kat magazine 21 ÏWffiSwSil Spetteren Freddie plast als een meisje, dus gehurkt, en vaak ook over zijn eigen poten. Dan mag-ie weer in bad... Jullie waren deze zomer vier weken in Indonesië. Hoe was dat? En jullie? Resumé? Wie van jullie is de roedelleider? Noem na al dat leed maar de hoogtepuntjes, anders neemt niemand ooit nog een pup. Uitpluizen Na vier maanden blijkt dat Freddy vlooien heeft.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 82