DEZE WEEK I lurid Een drol in de keuken In dit nummer Reizen Rubrieken Dit weekend Fotograaf Shody Careman was door het dolle heen, want zij en haar vriend hadden een puppy gekocht. Aangezien er niets fotogenie ker is dan een jonge hond, vroegen we Shody een foto serie te maken over de eerste maanden met Freddie, zoals 'haar blije knuffelhond' heet. Hier op de redactie stonden we met z'n allen om de beeldredacteur heen toen de foto's binnenkwamen. Wat een snoepje, die ogen! Wie wilde zo'n pup nou niet in huis? Maar toen hadden we het verhaal nog niet gelezen (zie pagina 16). Kapotte plinten, stukgebeten schoenen, een drol in de keuken... Hoeveel tijd er in een pup gaat zitten en wat zo'n beest allemaal kan aanrichten, had Shody zich niet gerealiseerd. Bedankt voor de waarschu wing. Onze kinderen willen ook graag een puppy. Maar ik realiseer me: een hond neem je er niet even bij. De kinde ren mogen af en toe de Jack Russell van een kennis uitla ten. Dat lijkt me mooi genoeg. magazine 3 08 Schrijfster Susan Smit 'Ik wil geen bittere vrouw zijn' 16 Hondenjong Freddie's eerste jaar 04 Mijn weekend 15 Monica 23 Mijn ma 28 Binnenkijken 41 Hans Avontuur 31 Geld geluk 06 Doen 26 Lichtgewicht 42 Het Rome van 38 Den Blijker 14 Kijken De nieuwe reisgids is digitaal de gladiatoren 62 David Arjan 22 Shoppen 32 Voor altijd 48 Leiden 63 Die van mij 24 Lezen Achter elke tattoo 49 Fietsen langs het 37 Luisteren zit een verhaal Lauwersmeer 50 Puzzelen en tv-kijken Chef Magazine REAGEREN magazine@persgroep.nl BVolg ons op Facebook f Printing. Naturally. Eco Print Center COVERFOTO JACQUELINE DE HAAS

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 65