Een onvergetelijke avond met de grootste Dance 33 jongens óók de Formule 1 kunnen winnen QPR staakt onderzoek naar 'naïeve' Hasselbaink LONDEN Zonder omhaal van woorden gaf Jimmy Floyd Has selbaink gisterochtend vanach ter zijn bureau bij Queens Park Rangers toe steken te heb ben laten vallen. „Ik ben naïef geweest", zei de trainer van de Londense club tegen Sky Sports News HQ_over zijn rol in de undercoveroperatie van The Daily Telegraph. Hij bena drukte alleen uit te zijn ge weest op een vergoeding voor een lezing, niet op steekpen ningen. De directie van QPR gaf aan het interne onderzoek naar hem voorlopig te staken door het ontbreken van het ru we beeldmateriaal van het ge wraakte filmpje en de transcripten van de gesprek ken. Zowel Hasselbaink als de club vroeg The Daily Tele graph die vrij te geven. Tot op heden is dat verzoek niet geho noreerd. Om deze reden zit de Nederlander vandaag zeker op de bank op Craven Cottage bij het uitduel met Fulham. Sam Allardyce is tot nu toe het voornaamste slachtoffer van de geheime operatie van The Daily Telegraph, die nu ook buiten Engeland slachtof fers kent. Gisteren stapte bij voorbeeld de voorzitter van het Belgische OH Leuven, Jim my Houtput, op. Ibrahimovic kon in China netto 100 miljoen euro verdienen Contador niet in Lombardije Poels driejaar langer bij Sky Voordat hij in Maleisië neer streek voor de Grand Prix op het circuit van Sepang, bracht Ricciar- do eerst een weekje door in Perth. Lekker even thuis zijn. Voor het eerst sinds januari. „Ik zal daar nu rond kerstmis pas weer zijn." Ook de wereld afrei zen heeft echter zijn charme. „Ik probeer me te vermaken, er wat van te maken. Wat meer zien, wat meer ervaren en ook iets van de cultuur meekrijgen. Tussen de races in Mexico en Brazilië zit een week. Dan wil ik misschien wat doen in Zuid-Amerika. Er gens heen waar ik nooit eerder ben geweest. Een berg beklim men. Zoiets." In de Formule t bereikte hij zijn tot op heden hoogste piek in 2014, met drie zeges. Daar zijn er sindsdien niet meer bijgekomen, maar Ricciardo denkt dat hij abso luut beter is geworden als cou reur. Plannetje Zeker ook sinds de komst van Verstappen, dit seizoen. Red Bulls plannetje om deze twee het beste in elkaar naar boven te la ten halen, heeft onmiskenbaar ge werkt. Verstappen en Ricciardo staan nu vaak nog lachend bij el kaar in de buurt en naast elkaar. Of dat volgend jaar nog zo is, mocht Red Buil dan, zoals het zo vurig hoopt, titelkandidaat zijn? „Dan zal er meer druk binnen het team bestaan, maar in zekere zin hoop ik op zo'n situatie", zegt Ricciardo. „Dat is een goed 'probleem' om te hebben." Hij denkt ook dat het wel losloopt, zolang alles volwassen, ver standig en eerlijk gaat. Het lachen zal Ricciar do er hoe dan ook niet door vergaan. Maar blijft het de vrolijke lach van nu, of wordt het de verbeten versie die hij nu ook al achter het stuur heeft? „Dat is een andere lach. Een beetje een killer smile." Aan killersinstinct ontbreekt het Ricciardo zeker niet. Maar vol gens hem kunnen aardige jon gens ook kampioen worden. „Ik wil dat bewijzen. Liever vandaag dan morgen." 2E RING TICKETS V.A, Bestel uw tickets op pzc.nl/letsdance zaterdag 1 oktober 2016 onze Max VOETBAL —Zaakwaarnemer Mino Raiola doet een boekje open. WIELRENNEN Alberto Contador start morgen niet in de Ronde van Lombar dije, de Italiaanse herfstklassie- ker. De Spaanse wielrenner van Tinkoff is geveld door de griep. Contador zou zijn laatste grote koers rijden voor zijn ploeg Tin koff. De 33-jarige oud-winnaar van de Tour, Giro en Vuelta stapt over naar Trek, de ploeg van Bauke Mollema. De winnaar van vorig jaar, Vincenzo Nibali is er ook niet bij. Hij koerst in Ka- zachstan. WIELRENNEN Wielrenner Wout Poels heeft zijn contract bij Team Sky met drie jaar verlengd. De super knecht van Tourwinnaar Chris Froome is bezig aan zijn twee de seizoen bij de Britse ploeg. Eerder reed hij voor Quickstep en Vacansoleil. „Ik ben op een leeftijd waarop ik mijn sterkste jaren ga beleven, dus het is fijn om die jaren door te brengen bij het sterkste team van de we reld", reageerde Poels, die van daag zijn 29ste verjaardag viert. 2 In de Serie A worden vanaf dit weekeinde elke speel ronde twee voetbalduels ge volgd door een videoscheids- rechter. Italië is na Neder land het tweede land dat de techniek mag uitproberen. *Prijzen zijn excl. servicekosten. De Amsterdamse Ziggo Dome opent wederom haar deuren voor een splinternieuwe editie van de grootste discotheek van Nederland: Let's Dance. Doorfeesten tot in de late uurtjes? Boek dan uw 2e ring tickets inclusief een onvergetelijke afterparty met DJ in B-EAT! 18 19 november 2016 I 20.30 - 23.30 uur I Ziggo Dome Amsterdam

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 32