D! Jolie zet een beruchte pr-vrouw in voor scheiding 'Daniël is onze Bond' 24 SHOW CULTUU KIJKT TV Zes weken na haar eigen bevalling krijgt Victoria Koblenko wéér een kindje; als interventiecardioloog Lis van der Laan in RTL's nieuwe ziekenhuisserie Centraal Medisch Centrum. II Angela it programma wordt mede mogelijk gemaakt door Thuisbezorgd.nl." Ik moest donderdagavond twee keer kij ken. Was dit NPO 1? Ja dus. Want drie seconden later begon de se rie La Famiglia. Prestigieus nieuw drama van de publieke omroep, geschreven door Maria Goos. Het thema: een warm gezin drijft in het fictieve dorpje Lingedijk het gezellige Italiaan se restaurantje II Baffo, maar blijkt een nogal dubieus maffiaverleden te hebben in Napels. De twee boosdoeners, opa's inmiddels, zitten half ondergedoken in de kelder onder het res taurant, waar ze een incassobureau bestieren en natuurfilms kijken. Dat verleden gaat de familie komende afleve ringen keihard inhalen, de voice-over van hoofdpersonage Marloes (Ariane Schluter) wond er geen doekjes om. Maar nu was het vooral nog gezellig in II Baffo. Met lange tafels vol verse pasta's en als toetje een jumbofles li- moncello, waarvan het water me bijna nog har der in de mond liep dan van de drakentaart met bokkenpootjescrème een avond eerder in Smaakt Naar Meer. Super Bowl met Gaga Weer zoontje voor Van Lexmond Ondertussen bleef dat 'mede mogelijk ge maakt door' wel hinderlijk in mijn keel steken. Blijkbaar mag dat tegenwoordig bij de publieke omroep. Maar moet je het willen? Fijn als Thuisbezorgd.nl meebetaalt, maar wat staat er tegenover? Is dat de reden dat de zoon van Mar loes en kok Salvatore op een scooter de pizza's en pastaatjes rondrijdt in het dorp? En wat te denken van al dat heerlijke eten dat zo uitgebreid in beeld wordt gebracht? Is dat puur functioneel of moet het ervoor zorgen dat ik zo'n trek krijg dat ik na afloop via inter net snel wat hapjes bestel? Dat ik me dat alleen al afvraag, is toch zonde van zo'n veelbeloven de serie. Ik kan me niet voorstellen dat Maria Goos er blij mee is. En waar eindigt dit? Bespreken Wolfs en Eva over een tijdje in Flikken Maastricht hun zaken boven een zak Dorito's? Gooit Carmen in de nieuwe Penoza opzichtig Activia in haar winkel mandje? want die moeten nu eenmaal geld verdienen. Maar bij de publieke omroep krijg ik daar toch een rare nasmaak van. Stond ik bijna op het punt om via Thuisbezorgd.nl een grote fles li- moncello te bestellen om die weg te spoelen. Quote van de dag 'Ik geloof dat hun zielen dit leven hebben gekozen' igenlijk is dit he lemaal geen in terview met Victoria Koblen ko, waarschuwt ze. Natuurlijk, de actrice geeft antwoord op de vra gen en vertelt over de nieu we ziekenhuisserie Cen traal Medisch Centrum, over het moederschap, over haar geliefde Evgeniy en uiteraard over hun zoontje Kiy. „Maar alles wat ik nu zeg, kan over een halfjaar waarschijnlijk tegen me ge bruikt worden. Ik ben gean nexeerd door mijn hormonen. Zij spreken voor mij. I'm being taken over." De 35-jarige actrice is zes we ken geleden moeder geworden, en hoe! „Zo overweldigend. Als of je eerst platgewalst wordt door het leger van Napoleon en er daarna iets voor terugkomt: het moederschap. Misschien ga ik dit over een paar maanden be lachelijk vinden, maar twee mensen die zo'n klein mensje op de wereld zetten, het is zó mooi. Ik kan er nóg niet bij." Aldus de hormonen van Victo ria Koblenko, die heel brutaal haar kleurrijke imago lijken aan te tasten. Ineens is de actrice, presentatrice, politicologe, mo- Angelina Jolie lijkt haar zaken goed op orde te hebben. De 41-jarige actrice nam in haar scheidingszaak tegen Brad Pitt eerder al dé scheidingsadvocate van Hollywood in de arm. Nu heeft de ac trice ook een in pr gespecialiseerde cri sismanager ingehuurd. Judy Smith (57, foto) is niet de minste. Net als Jolies scheidingsadvocate Laura Was ser bouwde Smith een reputa tie op met zaken voor de gro ten der aarde. Of het nu sport held Kobe Bryant was, acteur Wesley Snipes of Witte Huis-stagiaire Monica Lewins ky, Smith stond ze stuk voor stuk bij in hun verwikkelingen, die door journalisten op de voet werden gevolgd. Smith, die Jolie moet helpen haar zaak zo soepel en stil mogelijk te voeren, is een strategisch ex pert in mediastormen. Ze is ge schoold aan de universiteit van Boston studeerde rechten in Washington. De makers van James Bond wil len dolgraag dat Daniel Craig te rugkeert als 007. Volgens een van de producenten, Callum McDougall, is hij 'absoluut de eerste keus' voor de volgende film. „We zouden Daniel heel graag zien terugkeren als Bond. Hij is zonder twijfel de eerste keus", zei McDougall in het BBC-radioprogramma Today. De makers hopen vurig dat hij voor een vijfde keer in de huid van de geheim agent wil krui pen. Craig heeft echter meerde re keren laten doorschemeren dat hij klaar is met James Bond. Er gaan al een tijdje geruchten over mogelijke opvolgers. Nasmaak - SHOW Popster Lady Gaga verzorgt de beroemde half-time show van de Super Bowl op 5 fe bruari. Er werd al flink over ge speculeerd, maar nu beves tigde de zange res het zelf op Twitter. „De ge ruchten zijn waar. Dit jaar wordt de Super Bowl Gaga!" SHOW zaterdag 1 oktober 2016 Prima als de commerciële zenders dat doen, Reageren: angela@persgroep.nl Kim Kardashian over haar kinderen North en Saint, die al voor hun geboorte de keus zouden hebben gemaakt voor een leven met hun beroemde ouders Kim en Kanye West. Actrice Lieke van Lexmond (34) heeft via In- stagram bekend gemaakt dat zij en haar man Bas van Veggel een tweede zoontje krijgen. „Vik krijgt een broer tje!", schrijft ze. Vik is in 2014 ge boren. Victoria Koblenko als Lis in Centraal Medisch Centrum. Dennis Jansen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 23