X X Familieberichten Jum&um Ovaria den V Kees van Loo Kees van Loo Lena d'Hert - Lauret (f) IUensenlinq.nl Alice Juliette Audenaerd-de Smit Mientje van den Bekke- de Ruijsscher Joop von Hout Willem Van der Hooft Joseph Vernimmen 26 zaterdag 1 oktober 2016 Arie Jannis Boeckhout Willem Kodde sinds 17 februari 2003 weduwnaar van Maria Francke Willy Alexander van de Vijver Susanne Schmitz Jeanne Buysse-Volleman kijk ook op Dankbetuiging Voor de vele felicitaties, bloemen en kaarten ter gelegenheid van ons 65 jarig huwelijksfeest willen wij jullie ook namens onze kinderen heel hartelijk bedanken Anton en Nel Stoffels-Pladdet Stuvesande 674 4532 MN Terneuzen Na jaren van stilte kwam plots het oorverdovend bericht dat mijn vader, is overleden. Ik ben zeker dat hij is herenigd met zijn vrouw en mijn moeder Jose, die 45 jaar geleden uit ons leven is gerukt. Ik ben jullie beiden het leven dankbaar dat je mij hebt geschonken. Peter Cyril Boeckhout, Waihola New Zealand Groots zijn de herrinneringen In de leeftijd van 94 jaar is vredig ingeslapen onze innig geliefde vader en opa 27 februari 1922 Oost- en West- Souburg 27 september 2016 Serooskerke (W) Koos Dingemanse-Wouterse Hans Dingemanse Judith en Mart, Maik en Thom Richard Jan Wouterse (in liefdevolle herrinnering) Overeenkomstig zijn wens heeft de teraardebestelling reeds in besloten kring plaatsgevonden. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, behulpzaamheid en liefde, is totaal onverwacht overleden mijn geliefde man, zoon, broer en schoonzoon echtgenoot van Cadzand, 6 mei 1961 Cadzand: Breskens: Waterlandkerkje: Frechen (D): t Cadzand, 30 september 2016 Susanne van de Vijver - Schmitz J.A. van de Vijver - la Gasse W.I. van de Vijver t Elly en Henry U. Schmitz - Rogel G. Schmitz t Egelantierlaan 1, 4506 KA Cadzand U kunt afscheid nemen van Willy op dinsdag 4 oktober van 19.00 tot 20.00 uur in het mortuarium van het Antonius Ziekenhuis, Pastoor van Genklaan 6 te Oostburg. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 7 oktober om 14.00 uur in crematorium Brugge, Zeelaan 2 te Brugge. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren. Als u geen rouwkaart heeft ontvangen kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Wouldn't life be perfect if saying goodbye only meant untill tomorrow... Intens verdrietig nemen we afscheid van mijn lief en onze lieve papa Kees is 61 jaar geworden Matty van Loo-van de Guchte Rodrigo Felicia Bodi V* Kapelle, 28 september 2016 De Komme 15 4421 ES Kapelle De crematie zal op verzoek van Kees in stilte plaatsvinden. Geen bezoek aan huis. Alleen schriftelijke condoleances. In plaats van bloemen graag een donatie aan Stichting Nationaal Fonds tegen Kanker ten behoeve van het onderzoek naar alvleesklierkanker. NL92INGB0000207205 O.v.v. PANFIRE. Zijn ziekte heeft hij stil aanvaard vanaf de eerste dag Ondanks angst en ondanks pijn was er telkens weer zijn lach We zullen je missen Peter en Leny van Loo-Karelse Annemarie Erik en Miranka Lander en Leentje Frank en Mirjam van Loo-Bon Julia en Daniël Luke Voor blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van mijn moeder, mijn schoonmoeder en onze oma zeggen wij u hartelijk dank. Anouchka en Sjaak Klein en achterkleinkinderen Hoek, Oktober 2016 Voor de vele blijken van medeleven en deelneming welke wij mochten ontvangen na het overlijden van onze mama, oma en overgrootoma zijn wij u allen zeer dankbaar. Uw aanwezigheid en betrokkenheid waren voor ons een belangrijke steun. Jacqueline en Ben Termote-Buysse kinderen en kleinkinderen Zuiddorpe, oktober 2016 Daar het ons onmogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken voor de belangstelling en het medeleven na het overlijden van onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en oud-oma willen wij u langs deze weg onze hartelijke dank betuigen. Uw steun, in welke vorm ook, heeft ons goed gedaan. Een bijzonder woord van dank aan het personeel van 't Blaauwe Hofke 138. Bemadette en Peter de Waal-Audenaerd Yolanda f en Wil Michiels-Audenaerd Ingrid en Benny de Bouvré-Audenaerd Klein- en achterkleinkinderen Westdorpe, 1 oktober 2016 Namens mij en de kinderen, wil ik iedereen bedanken voor de vele kaarten en brieven met de lieve woorden en medeleven betoond na het overlijden van onze lieve vrouw, moeder en oma Het heeft ons gesterkt in ons verdriet. Familie P. van den Bekke. Dank u voor de troostende woorden, gesproken of geschreven, voor alle tekenen van medeleven na het overlijden van mijn geliefde man, onze vader, schoonvader en opa Een speciaal woord van dank aan Thuiszorg team Biervliet - Hoekdr. Peters afd. oncologie van ZorgSaam en Uitvaartverzorging Quataert. Sien von Hout - Walhout kinderen en kleinkinderen Langs deze weg willen wij iedereen hartelijk danken voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn man, onze vader en opa De vele, vaak zeer persoonlijke uitingen van betrokken heid, hebben ons diep geroerd en getroost. Het heeft ons daarbij enorm gesteund te merken wat een bijzonder persoon Wim, niet alleen voor ons, maar ook voor velen is geweest. A.M.W. Van der Hooft-Baaij kinderen en kleinkinderen Middelburg, oktober 2016 Een kaart, een bloem, een lieve groet... Het deed ons allemaal zo goed na het overlijden van onze lieve pa, opa en opa Duif Onze hartelijke dank hiervoor. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 157