Familieberichten Frans Brusket Johanna de Klerk - Vermeule Rinus van Reems Willem Van der Hooft Pieternella Cornelia Noorduin - Hus Christina Bastiaanse-Flipse 26 zaterdag 1 oktober 2016 kükookop 0 fllensenlinq.nl Kees van Loo Kees van Loo Kees van Loo Kees van Loo Wouldn't life be perfect if saying goodbye only meant untill tomorrow... Intens verdrietig nemen we afscheid van mijn lief en onze lieve papa Kees is 61 jaar geworden Matty van Loo-van de Guchte Rodrigo Felicia Bodi V* Kapelle, 28 september 2016 De Komme 15 4421 ES Kapelle De crematie zal op verzoek van Kees in stilte plaatsvinden. Geen bezoek aan huis. Alleen schriftelijke condoleances. In plaats van bloemen graag een donatie aan Stichting Nationaal Fonds tegen Kanker ten behoeve van het onderzoek naar alvleesklierkanker. NL92INGB0000207205 O.v.v. PANFIRE. I Zijn ziekte heeft hij stil aanvaard vanaf de eerste dag Ondanks angst en ondanks pijn was er telkens weer zijn lach We zullen je missen Peter en Leny van Loo-Karelse Annemarie Erik en Miranka Lander en Leentje Frank en Mirjam van Loo-Bon Julia en Daniël Luke Een simpel woord een vriendelijk gebaar Je stond altijd voor ons klaar Van ons is heen gegaan onze lieve Schoonzoon, zwager en oom Wat zullen we je missen J.A. v.d. Guchte Kole M. v.d. Guchte (in herinnering) Jaap en Janneke v.d. Guchte Wilma, Freddy en Jaro Marcel, Rein en Lucy Kapelle, 28 september 2016 Y Met diep respect voor de wijze waarop hij afscheid heeft moeten nemen van het leven, hebben we na jarenlange vriendschap onze goede vriend Kees verloren. We wensen Matty, Rodrigo en Felicia heel veel sterkte toe. Adri en Mary Met droefheid en verslagenheid hebben we kennis genomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde collega Kees was een fijn mens met een warm hart voor iedereen. Hij heeft 26 jaar lang bij ons gewerkt en we hebben hem leren kennen als een toegewijd persoon met hart en ziel voor ons bedrijf. In deze verdrietige tijd gaan onze gedachten uit naar zijn vrouw, kinderen, verdere familie en vrienden. Wij wensen hen veel kracht toe in deze moeilijke tijd met het dragen van dit zware verlies. Directie en medewerkers Lamb Weston Meijer V.O.F. Kruiningen, 29 september 2016 Door de grote hoeveelheid bewijzen van deelneming die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn innig geliefde man, onze lieve vader, schoonvader en trotse opa kunnen wij in eerste instantie niet anders doen dan op deze wijze bedanken. Het heeft ons als familie heel erg goed gedaan te merken dat Frans zo geliefd was. Stina Luca Johan en Marion Angela en Kevin Kevin Nick en Easther Jerry en Jane Jackie Goes, 1 oktober 2016 Voor uw blijk van medeleven, ons betoond na het overlijden van onze moeder, oma en overgrootmoeder willen wij u oprecht dank zeggen. Namens de kinderen, Klein- en achterkleinkinderen. Middelburg, september 2016. Onze oprechte dank voor de zeer vele hartverwarmende blijken van medeleven die wij ontvingen na het overlijden van mijn man, onze vader en opa Het is een troost te weten dat wij niet de enigen zijn die hem missen. Dit zal ons ook tot steun zijn in de komende tijd. Wiep van Reems - Brandenburg Kinderen Kleinkinderen Vlissingen, 1 oktober 2016 Langs deze weg willen wij iedereen hartelijk danken voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn man, onze vader en opa De vele, vaak zeer persoonlijke uitingen van betrokken heid, hebben ons diep geroerd en getroost. Het heeft ons daarbij enorm gesteund te merken wat een bijzonder persoon Wim, niet alleen voor ons, maar ook voor velen is geweest. A.M.W. Van der Hooft-Baaij kinderen en kleinkinderen Middelburg, oktober 2016 Ik wil U bedanken voor de vele blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw M. Noorduin Middelburg, oktober 2016 Wij willen u hartelijk danken voor uw aanwezigheid, kaarten en telefoontjes na het overlijden van onze lieve (schoon)moeder en oma Het heeft ons goed gedaan. Peter Bastiaanse Carla en Jaap Tanis-Bastiaanse Tonnie en Marieke Bastiaanse-Verweij en de kleinkinderen Nieuwdorp, oktober 2016 Uw belangstelling en medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Piet van Noorden heeft ons veel steun en troost gegeven. Het is ons onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken. Langs deze weg betuigen wij onze dank aan allen die op welke manier dan ook met ons hebben meegeleefd. Piëta van Noorden-Stevense Marion en Hans Edith en Hans Martin en kleinkinderen Oost-Souburg, september 2016 Cf

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 122