Elisabeth Margaretha Velthuijsen - Mattijsen c (H Ulensen inq.nl Familieberichten üvar lïïdüri Arie van den Bosch Janna de Bue 'l AVilïem Kodde sinds 17 februari 2003 weduwnaar van Maria Francke Bedroefd zijn wij door het overlijden van mijn geliefde broer en onze oom Willem Kodde Middelburg: C.P. Vos-Kodde neven en nichten Willem Kodde Willem Kodde Na jaren van stilte kwam plots het oorverdovend bericht dat mijn vader, Arie Jannis Boeckhout is overleden. Ik ben zeker dat hij is herenigd met zijn vrouw en mijn moeder Jose, die 45 jaar geleden uit ons leven is gerukt. Ik ben jullie beiden het leven dankbaar dat je mij hebt geschonken. Peter Cyril Boeckhout, Waihola New Zealand Hartverwarmend en overweldigend was de belangstelling na het overlijden van mijn man en onze vader alle kaarten, berichten en gebaren van medeleven hebben bij ons een diepe indruk achtergelaten. J. van den Bosch - Flipse Evelyn, Rob Grijpskerke, oktober 2016 Afgelopen week bereikte ons het droevige bericht, dat geheel onverwachts is overleden Mevr. H van der Meer moeder van Angel uit onze groep 4/5 Wij wensen de familie veel sterkte toe in de komende moeilijke tijd. Team, Medezeggenschapsraad en Ouderraad OBS Duiveland Nieuwerkerk En als ik doodga, huil maar niet Ik ben niet echt dood moet je weten Het is maar een lichaam dat ik achterliet Dood ben ik pas als jullie me zijn vergeten Lies RIDDER DER ZESDE GRAAD - LID - IN DE ORDE VAN ORANJE - NASSAU Den Helder, 18 maart 1935 Zierikzee, 28 september 2016 George Hein en Fenny Marc Correspondentieadres: Driekoningenlaan 13 4301 HK Zierikzee We nemen afscheid op woensdag 5 oktober om 13.00 uur in de Gasthuiskerk aan het Havenplein te Zierikzee. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in het kerkcentrum. Er is gelegenheid tot parkeren aan de Mosselboomgaard en de Gasthuisboomgaard. Wij willen alle medewerkers van Verpleeghuis Cornelia, afdeling Polderland bedanken voor alle geboden zorg en steun. Mocht u geen rouwkaart hebben ontvangen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Lies w&mms 'jyAt ÈéSM. §sü kijk ook op zaterdag 1 oktober 2016 25 Groots zijn de herrinneringen In de leeftijd van 94 jaar is vredig ingeslapen onze innig geliefde vader en opa 27 februari 1922 Oost- en West- Souburg 27 september 2016 Serooskerke (W) Koos Dingemanse-Wouterse Hans Dingemanse Judith en Mart, Maik en Thom Richard Jan Wouterse (in liefdevolle herrinnering) Overeenkomstig zijn wens heeft de teraardebestelling reeds in besloten kring plaatsgevonden. Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde oom en oudoom weduwnaar van Maria Francke in de leeftijd van 94 jaar. Wij wensen Koos en Hans, Richard, Judith, Mart, Maik en Thom veel sterkte toe. J.P. Poppe-Francke J. Poppe (in herinnering) A.W. Boone-Francke A. Boone J.W. Francke (in herinnering) T. Francke-Koppejan achterneven en -nichten Wij zijn verdrietig door het overlijden van onze buurman We zullen zijn vriendelijk meeleven bijzonder missen. Wij wensen de familie veel sterkte toe Bram en Anneke Francke Nico en Ina Grootjans Lenie Lagendijk Tannie Wondergem Frans en Yvonne Wentink Pau en Corrie Louwerse Serooskerke, 27 september 2016 Hij kan, en wil, en zal in nood zelfs bij het naderen van den dood, volkomen uitkomst geven. Verdrietig, maar dankbaar dat een verder lijden haar bespaard is gebleven, stellen wij u in kennis van het overlijden van mijn vrouw, onze lieve moeder en oma. echtgenote van P.J. Lepoeter In de leeftijd van 86 jaar. Piet J. Lepoeter Jan en Albert Mineke en Harm Anton en Irene Sylvia en Martijn Adrie Lenie Peter en Monica Gert-Jan en Margreet Femke en Ilse Anja 29 september 2016 Familie Stenhuis Alexanderstraat 17 4421 CG Kapelle Onze dank gaat uit voor de liefdevolle verpleging van het personeel van Cederhof, Allévo en dr. Bakx. De crematie zal plaatsvinden op dinsdag 4 oktober 2016 om 12.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop kunt u de familie condoleren in de koffiekamer. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen gelieve deze advertentie, als zodanig te beschouwen. Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze lieve buurvrouw Wij wensen buurman George, Hein en Fenny, Marc en verdere familie veel sterkte toe met dit verlies. Rene Mariska Fred Anja Jan Elma Tilly Coen Lydia Hans Linda Astrid Mark Annet Ernesto Geertje Marian Germain Zierikzee, 28 september 2016 i** RP V--',

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 121