De nieuwe paradepaardjes in het premium segment van Automotions ii ii automotions 'Volvo zet een totaal nieuw concept neer' Ibli. t'1 Zelfverzekerd manoeuvreert Volvo zichzelf opnieuw in het premium segment met de nieuwe Sgo en Vgo. De lijn die vorig jaar is ingezet met de SUV XCgo, wordt doorgetrokken. Uitstekende rijeigenschap- pen en luxe, gecombineerd met de sterke Volvopunten; veiligheid, betrouwbaarheid en gebruiksgemak. - Advertorial - Automotions Volvo, Goes Pearyweg 17 4462 GT Goes T: 0113 275 000 E: volvo.goes@automotions.nl Automotions Volvo, Nieuwe-Tonge Langeweg 30 3244 BH Nieuwe-Tonge T: 0187 652 222 E: volvo.nieuwetonge@automotions.nl www.automotions.nl Volvo-dealer Automotions in Goes introdu ceert de sedan S90 en de stationwagon V90 met een speciale première avond op donder dag 13 oktober vanaf 19.00 uur. Onder het ge not van een hapje en een drankje mag ieder een met de nieuwe modellen kennis komen maken. Testrijden tijdens de première avond is helaas niet mogelijk, maar daar maakt Auto motions graag een afspraak voor. Aanmelden is wel een noodzaak en kan via de site www. automotions.nl/premiere. De V90 zal tijdens de première avond voor het eerst te bewonde ren zijn. De S90 staat al sinds begin augustus in de showrooms van automotions. Nieuw concept "De S90 en de V90 zijn compleet nieuwe au to's. Volvo zet met deze modellen een totaal nieuw concept neer", vertelt automotions ver koopadviseur Martijn Aerden. De modellen hebben volop technische vernieuwingen waaronder een compleet nieuw onderstel, op nieuw trendsettende innovaties op het gebied van veiligheid, een opvallend mooi design en luxueus, maar rustig interieur dat tot leven komt door het vakkundig gebruik van natuur lijke materialen zoals hout, prachtig gestikt leer en de vele met de hand bewerkte details. Zelf omschrijft Volvo de vernieuwingen in de S90 en V90 als volgt: "Een eigenzinnige auto waar in alles wat we hebben geleerd over technolo gie en veiligheid samenkomt om uw rijerva ring naar een hoger niveau te tillen". De 90-serie In principe is de S90 de opvolger van de S80 die in 2006 werd geïntroduceerd. De S90 is le verbaar met zeven verschillende motorsamen stellingen, met de handgeschakelde D3 als in stapmodel. De V90 is de opvolger van de V70 die sinds 1996 in productie is geweest en dit jaar voor het laatst is gemaakt. Volvo zet met de go-serie een serie op de markt dat tech nisch de concurrentie met de toppers uit Duits land gemakkelijk aan kan. De aandacht die het Zweedse merk aan het interieur heeft besteed laat zich voelen vanaf het moment datje het portier opent. Tel daarbij op de complete uit- Tijdens speciale première avond op donderdag 13 oktober vanaf ig.oo uur, mag iedereen kennis komen maken met de nieuwe modellen bij Volvo-dealer automotions in Goes. Dit artikel is mede mogelijk gemaakt door Automotions verkeersbordherkenning en rijbaanhulp. Nieuw zijn Large Animal Detection en Pilot As sist. De eerste waarschuwt voor grote dieren en remt indien nodig zelf af. De laatste houdt de auto tot 130 kilometer per uur op dezelfde afstand van de voorganger en binnen de lijnen van de wegmarkering. Een mooie optie? Nee, bij Volvo is dat standaard. rusting, het comfort en de innovaties op veilig heidsgebied, gecombineerd met een aantrek kelijk prijskaartje voor een auto die overduidelijk in het premium segment thuis hoort en er staat een auto die zeker niet mag ontbreken bij een oriëntatie in de topklasse. "Hoeveel lef heb je als fabrikant om al die nieuwe systemen op het gebied van veiligheid te introduceren en te communiceren dat de doelstelling is dat per 2020 niemand meer ern stig gewond raakt of om het leven komt in een nieuwe Volvo? Op het gebied van veiligheid is Volvo altijd al toonaangevend geweest. Volvo is de fabrikant die de driepuntsgordel heeft ontwikkeld en de innovaties op veiligheidsge bied zijn altijd doorgegaan. Volvo participeert niet alleen in veiligheid in de auto zelf, maar ook op de weg", zegt Martijn Aerden. Natuur lijk komt Volvo opnieuw met systemen voor Nieuwe modellen De ene indrukwekkende ontwikkeling volgt de andere in rap tempo op. Martijn Aerden: "Met de XC90 is Volvo vorig jaar juni een nieuwe weg ingeslagen. Nu komen de S90 en Vgo daarbij. Binnen twee jaar zal heel het gamma zijn vernieuwd en hebben we hier allemaal nieuwe modellen staan. In 2018 is diezelfde XC90, die nu dus net een jaar oud is, gewoon het oudste model in onze showrooms".

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 117