syndus group ferris arentis amerplastics Syndus blijft groeien en zoekt nieuwe collega's! structural steel industrial equipment Productieleider Projectleider Calculator Werkvoorbereider Tekenaar (standplaats Klaaswaal) Montagemedewerkers (Leerling) kraanmachinist mobiele kranen Industriële verhuizers (riggers) Technisch adm. medewerker (regio Gent) Onderhoudsmonteur gre pipesystems Technisch commercieel adviseur (Leerling) kunststof bewerker -pijpfitter genomineerd voor Syndus group is een internationale groep met productiefaciliteiten in België, Slowakije met als hoofdvestiging Terneuzen Nederland, en bestaat uit ruim 300 personeelsleden. De hoofdactiviteiten zijn te verdelen in vier branches; de bouw van staalconstructies (Ferris), de verhuur van verticaal en horizontaal industrieel equipment (Arentis), levering van Ferris ferris ontwerpt, fabriceert en monteert staalconstructies voor de industrie (chemie en petrochemie) en de utiliteitsbouw. Arentis verhuurt een totaalpakket aan industriële machines en gereedschappen, uiteenlopend van kranen tot gereedschapskisten. Afhankelijk van de wensen van de klant leveren wij bovendien bemande mobiele gereedschapmagazijnen of onbemande compleet ingerichte gereedschapscontainers. Daarnaast verzorgen wij industriële verhuizingen uiteenlopend van een enkele machine tot de (periodieke) demontage van complete fabrieksinstallaties. glasvezelversterkte epoxy buissystemen (Amerplastics) en de fabricatie en verkoop van kunststof looproosters en constructies (Fiberstruct). Syndus group is actief in heel Europa en werkt met name voor chemische- en petrochemische bedrijven, energiecentrales, tankopslagbedrijven, staalfabrieken, offshore boorplatformen, industrieel gerichte aannemingsbedrijven en ingenieursbureaus. Amerplastics is een toonaangevend bedrijf voor levering, prefabricatie en installatie van Bondstrand glasvezelversterkte epoxy pijpsystemen. In de industrie vinden de leidingsystemen van amerplastics toepassing als nutsleidingen voor een breed scala van producten en chemische vloeistoffen. Kijk voor uitgebreide functieprofielen op www.syndus.com Interesse? Stuur een korte motivatie en CV per e-mail naar vacatures@syndus.com acST presterende Werkgever 2070

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 10