COLOFON Familieberichten Familieberichten aVII,' .t- Dau'msi inging familieberichten Jaap Stuij Leendert de Jonge kükookop (Densenlinq.nl JOKE VAN DEN BERG-KlK Bedenk dan dat verdriet hand in hand gaat met liefde. Laat ai dat verdriet er dan ook maar zijn, dan is er in elk geval veel waar we van houden. Na een leven dat gekenmerkt werd door goedheid, zorgzaamheid, eerlijkheid en liefde hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze betrokken, trotse vader opa en mijn zorgzame zoon -eerder weduwnaar van Margriet- in de leeftijd van 69 jaar. Alwien Jolanda en Peter Thijs Jochem Paulion en Laurent Hanna Sara Bas en Monique Lisa Tim Opa Stuij Sliedrecht, 26 september 2016 Correspondentie adres: Fam. Stuij, p/a Orchis uitvaartzorg Molendijk 69, 3361 EL Sliedrecht Samen met u willen wij hem herinneren op vrijdag 30 september om 15.00 uur in de Biesbosch Aula van crematorium Essenhof, Nassauweg 200 te Dordrecht. Daarna geven wij u, vanaf 16.30 uur, de gelegenheid om ons te ontmoeten Bij Boertie, Krommestoep 1-B (navigeer Krommestoep 3] te Sliedrecht. Wij zijn alle medewerkers van De Rozenhof dank baar voor de liefdevolle verzorging, die hij mocht ontvangen. In plaats van bloemen liever een gift aan KWF Kankerbestrijding. f "Leven en laten leven" Dankbaar zijn wij voor het leven dat ons met haar is gegeven. Dankbaar ook voor uw warm medeleven na het plotseling overlijden van onze lieve ma en fantastische oma Uw persoonlijke en schriftelijke reacties hebben ons ontroerd en bemoedigd. Maria en Niels Anna Eva Job Willem en Marika Mara Fieke Adriaan Annemarie en Bram Pluumpje Bruinisse, september 2016 Via deze weg willen wij u danken voor uw blijken van medeleven tijdens haar ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Elly Eckhardt - Boogaard Uw medeleven, persoonlijk, schriftelijk of in de vorm van bloemen tot uiting gebracht, was voor ons een grote troost en zal steeds een dankbare herinnering blijven. Arie Eckhardt Ilza Patrick Dekker Michael, Jaimy Yelena Yerseke, september 2016 Voor uw bezoeken tijdens het ziek zijn, en uw medeleven na het overlijden van mijn lieve zorgzame man, onze vader, schoonvader en opa Leen willen wij u oprecht onze dank betuigen Mien de Jonge - Viergever Kinderen Kleinkinderen en achterkleinkind Scharendijke, september 2016 Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Met familieberichtenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. - familieberichten - - fami BETROUWBAAR EN EENVOUDIG FAMILIEBERICHTEN OPGEVEN IN DAG EN WEEKBLADEN vrijdag 30 september 2016 15 Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenbndestem@persgroep.nl bndestem.nl/familieberichten Op bndestem.nl/familieberichten kunt u overlijdens berichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op bndestem.nl/familieberichten worden alle over lijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleanceregister. Via bndestem.nl/familieberichten kunt u ook bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 76