0 mensen inq.nl Familieberichten Overleden Corry Bruggeman-Buijs Wilhelmus Johannes (Wim) Duijndam Riesje de Pagter - Francke Piet Blok Piet Blok Anne Geelen Elizabeth Daniëlse Na een leven wat gekenmerkt werd door eenvoud en behulpzaamheid geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn zus en onze tante Ries 7 augustus 1931 Oostkapelle 28 september 2016 D. Coppoolse - Francke Neven en nichten Correspondentieadres R. Jongeneel Jodengang 33 4334 CL Middelburg Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Ries op maandag 3 oktober van 19.00 tot 20.00 uur in de familiekamer van uitvaartverzorging H. Jobse aan de Sandenburghlaan 2a te Veere. De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 4 oktober om 14.00 uur in de Petraskerk aan de Ds. van Wouwestraat 41 te Serooskerke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Serooskerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd kerkgebouw. Ps 147:2 Hij heelt gebrokenen van harte, En Hij verbindt z' in hunne smarte. Diep bedroefd geven wij u kennis dat door de Fleere uit ons midden is weggenomen mijn innig geliefde man, onze zorgzame vader, opa en overopa Jan Sinke in de leeftijd van 79 jaar. Tanny Sinke-Reijngoudt Peter en Annet Sinke-van Damme José en Peter, Kris Anne en Patrick Willem Antoine Jacolien en Dimos Simantira-Sinke Sofia Nikos 28 september 2016 Kerkhoekstraat 18 4401 GDYerseke De rouwdienst, geleid door ds. A.L. Molenaar, wordt D.V. maandag 3 oktober om 13.30 uur gehouden in de Flervormde Gemeente "Rehoboth", Marijkelaan 39 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in "Rehoboth" gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen en geen bezoek aan huis Met verdriet in ons hart hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze zwager en oom Jan Sinke Wij wensen Tannie, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Arie en Matty Reijngoudt Erwin en Charlotte Emma, Manon René en Miriam Norah, Roos kijk ook op vrijdag 30 september 2016 17 Geheel onverwachts is overleden onze geliefde broer, zwager en oom echtgenoot van Jannie Fraanje. Heinkenszand: Maatje en Kees Meulpolder-Blok. Oudelande: Nel de Beste-Blok. Neven en Nichten. 27 september 2016. Met droefheid hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van Wij wensen de familie veel sterkte toe. Nieuwdorp, Familie J.A. Otte Verdrietig, maar wetend dat het zo goed is, hebben we afscheid genomen van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en oma-oma. Weduwe van Gerard Bruggeman Zij overleed op 26 september 2016 in de leeftijd van 90 jaar. Margo Poelman-Bruggeman Piet Poelman Dimitri en Monique Quiten en Tijn Marnix en Marianne Milou en baan Martin Bruggeman Ineke Bruggeman-Goedegebure Daniëlle en Alwin Samantha en Lars Correspondentieadres: Margo Poelman-Bruggeman Prinsenhove 14 4336 HB Middelburg Het afscheid heeft in familiekring plaatsgevonden. Met grote verslagenheid hebben we kennis genomen van het overlijden van onze lieve vriendin Wij wensen de kinderen en familie veel kracht en sterkte toe om dit grote verlies te dragen. Kamperland Irm en Rein Fleleen en Willem Jolanda en Cees Ankie en Maarten Els en Kars Timo Naomi en Kelly Je handen hebben voor ons gewerkt. Je hart heeft voor ons geklopt. Je ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit. Zo plotseling, zo onbegrijpelijk, zo machteloos is van ons heengegaan onze lieve man, vader, schoonvader en opa echtgenoot van Hij overleed in de leeftijd van 69 jaar. Nieuw- en Sint Joosland: Els Daniëlse Middelburg: Brigitte en Tristan van Bellen Danni, Maik Kapelle: Carin en Matthijs van Dijk 27 september 2016 Zeeburgstraat 37, 4339 BS Nieuw- en Sint Joosiand U kunt afscheid nemen van Wim in het Rouwcentrum, Buitenhovelaan 1 te Middelburg, op zondag 2 oktober van 16.00 tot 16.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 3 oktober om 15.00 uur in de aula van de begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de afscheidsdienst is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren van de familie. Mocht u geen rouwbrief ontvangen hebben gelieve deze aankondiging als dusdanig te beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 74