V "I 1® 5 Te koop: Zeeuwse huizen met bedrijfsruimte erbij m KIJK VERGELIJK In de kelder komt een inloopkast voor mijn 120 paar schoenen maakte dit pand voor mij de perfecte locatie. De werkruimte is belangrijk voor mijn bedrijf, maar ik moet me ook prettig voelen in mijn huis. Dat is de plek waar je je werk loslaat. Ik vind deze villa in alle opzichten een paleisje. „De mix van klassieke en landelijke stijl is precies wat ik zocht. Doordat de werkruimte losstaat van de wo ning, kan ik werk en privé prima ge scheiden houden. Wanneer ik in huis ben, valt alles van mij af." De woning telt liefst elf kamers, waaronder vier slaapkamers. „De grote, hoge hal geeft een gevoel van warmte wanneer ik die binnenstap. Het is net een filmdecor. Vanuit de hal loop ik zo de woonkamer in, die lekker ruim is en uitzicht biedt op het platteland. Verder heeft de wo ning een leefkeuken in landelijke stijl. Daar houd ik van." Ook aan de kinderen is gedacht, al wonen zij het merendeel van de tijd bij hun vader. „Ik ben een hardwer kende, alleenstaande moeder. Ik heb niet alleen voor mezelf een mooie woning gevonden, maar bij de zoek tocht ook rekening gehouden met mijn drie kinderen. Zij moeten zich thuisvoelen wanneer zij bij mij zijn, ook op de momenten dat ik er even niet ben. Het souterrain heb ik omge toverd tot speelhal met een tafelten nistafel, loungekussens en tv's. Voor mezelf heb ik daar een biljarttafel neergezet." Spiegels De tweede ruimte in het souterrain gaat ze inrichten met fitnessappara- tuur. De spiegels hangen er al. „De kleinste ruimte in de kelder wordt een inloopkast voor mijn 120 paar schoenen. Tja, ik ben verslaafd aan al les wat mooi is, van schoenen tot huizen." Plannen heeft ze nog genoeg. „Ik wil graag een sauna in mijn huis, zo dat ik eerst kan sporten en daarna de sauna in. Een zwembad heb ik al. De vorige bewoners hebben de woning in goede staat afgeleverd, dus ik heb niet veel hoeven klussen." Even voorstellen f£ Spftl vrijdag 30 september 2016 Onderneemster Marzena Pawlowska heeft alle ruimte in haar paleisje. FOTO'S JAN STADS haar filmdecor 44 —Marzena Pawlowska Marzena Pawlowska (39) Eigenaresse schoonmaakbedrijf Exclusive Hulst Adres: Steenstraat 21 Prijs: 435.000 k.k. Bouwjaar: 1600 Kenmerken: Winkel pand met riante wo ning erboven in het centrum van Hulst. De begane grond van het pand is nu in ge bruik als bakkerij. Keuken en serre op de eerste verdieping bieden toegang tot een dakterras. Oost-Souburg Adres: Kanaalstraat 40 Prijs: 516.000 k.k. Bouwjaar: 1968 Kenmerken: Groot winkelpand met ach tergelegen loods en grote bovenwoning met drie slaapkamers in het centrum van Oost-Souburg. De woning heeft een eigen entree en een dakterras. Ifi^ï- M gep Sint-Annaland Adres: Havenplein 5 Prijs: 285.000 k.k Bouwjaar: 1953 Kenmerken: Woning met winkel-, kantoor- of bedrijfsruimte in het centrum van Sint- Annaland, op 150 meter van de jacht haven. De tuin geeft toegang tot een schuur met een ruime zolder. Aardenburg Adres: Draaibrug 36 Prijs: 320.000 k.k. Bouwjaar: 1929 Kenmerken: Lande lijk gelegen bedrijfs ruimte met aange bouwde woning op ruim 3.000 vierkante meter eigen grond. De woning heeft vier slaapkamers en een eigen entree. LföÖ-- Bruinisse Adres: Nieuwstraat 7 Prijs: 289.000 k.k. Bouwjaar: 1959 Kenmerken: Winkel pand met ruime bo venwoning met drie slaapkamers en diepe tuin. De (win kelruimte op de be gane grond is voor verschillende doel einden te gebruiken. J

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 60