<J) reiskatern.nl f) reiskatern.nl Exclusieve Lezersreis De kust van Friesland Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc Vanaf Data en prijzen itr.x NUWEGi 3- t/m 5-daagse autovakantie naar Makkum Gratis Nki horloge t.w.v. 59! 5-daagse kerst-busreis naar de Moezel 5 dagen/4 nachten vrijdag 30 september 2016 Friesland ontdekken? Boek dan deze supervoordelige aanbieding naar Makkum. Een van de meest charmante vissersdorpjes van Nederland met een pittoreske haven, gezellige boulevard en breed zandstrand waar u heerlijk kunt wandelen. Een uniek plekje voor échte levens genieters... Inbegrepen: 3/4/5 dagen (2/3/4 nachten) verblijf in Beach Hotel de Vigilante ontbijtbuffet gratis wifi Niet inbegrepen: reis- en annuleringsverzekering toeristenbelasting 3 p.p.p.n. reserveringskosten 19,50 (per boeking en verplicht) Eindeloos fietsen door een schitte rende natuur, ontspannen wande lingen maken langs de haven en het zandstrand of eropuit naar bijzon dere dorpjes. Makkum is de ideale uitvalsbasis om het beste van Friesland te beleven. Uiteraard mogen de 'Elfstedentochtsteden' Sneek, Franeker en Bolsward niet ontbreken aan uw uitje. Hier zult u versteld staan van de historie, bijzondere architectuur en vele grachten. Kortom, op Friesland bent u niet snel uitgekeken! Beach Hotel de Vigilante**** Dit 4-sterrenhotel ligt in het recrea tiegebied 'De Holle Poarte', direct aan het zandstrand en de boulevard van Makkum. Het beschikt over gratis wifi, een lift, lounge, restaurant met uitzicht op het IJsselmeer, bar, terras en par keergelegenheid (ca. 5 per verblijf). U verblijft in een charme landzijde-kamer. van 3 dagen j&Y 4 dagen 5 dagen iS-KST vooru nüvanaf 49 nüvanaf 79 nüvanaf 99 Prijzen zijn p.p. o.b.v. 2 personen. Meer informatie en boeken: Ga voor de De kust van Friesland naar onze website reiskatern.nl/pzc/LR83003 of bel met Kras 0900-9697 (70 cpg) o.v.v. reisnummer LR83003 Deze aanbieding is geldig t/m 16 oktober 2016. De wereld is Kras Een geheel verzorgde groepsreis per luxe touringcar van de Betuwe Express naar de Moezel, een streek met vele wijngaarden en mooie stadjes als Cochem en Trier die geheel in kerstsfeer zullen zijn gehuld... Dag 1 heenreis en Königswinter U kunt kiezen uit 3 opstapplaatsen alwaar u de auto kunt parkeren en laten staan; Utrecht, Herveld en Velden. Kennismaking met de rest van de groep onder het genot van koffie met vlaai in hostellerie Maasduinen in Velden. Bezoek aan Königswinter aan de Rijn. Dag 2 Trier, Bernkastel-Kues en Moezeldal Bezoek aan Trier, de schitterende oude Romeinse stad. Van 21 november t/m 22 december vindt hier de kerstmarkt plaats. U kunt optioneel deelnemen aan een stadwandeling o.l.v. een gids. Vervolgens rijden we via een prachtige route langs de Moezel naar de schilderachtige stad Bernkastel-Kues. Dit is één van de meest geliefde plaatsen langs de Moezel. Dag 3 Koblenz en wijnproeverij Bezoek aan Koblenz, één van Duitslands oudste steden met romantische steegjes, burchttorens en mooie pleinen. Van 18 november t/m 22 december verandert de oude stadskern met ruim 130 feestelijk gedecoreerde kraampjes in een romantische kerstmarkt. Aan het eind van de middag kunt u optioneel deelnemen aan een wijnproeverij in Koblenz. Dag 4 Burg Eltz en Cochem Bezoek aan Burg Eltz in Wierschem, met zijn 8 spitse torens is dit één van de mooiste en best bewaard gebleven burchten van Duitsland. Daarna rijden we langs de Moezel naar Cochem, het schitterende wijnstadje met vele steile wijnbergen, pittoreske straatjes, historische vakwerkhuizen en een middeleeuwse burcht. De kerstmarkt in Cochem is van 19 november t/m 21 december. Dag 5 Ahrweiler en terugreis Bezoek aan Bad Neuenahr-Ahrweiler, ingebed in een uniek natuurlandschap en omgeven door de wijnbergen van het mooie Ahrdal. Om 15.00 uur vertrekken we weer richting Nederland, alwaar we om 17 uur bij Hostellerie de Maasduinen in Velden worden verwacht voor een heerlijk 3-gangendiner. Van daaruit vervolgt de bus de route via Herveld naar Utrecht. Data: donderdag 17 november tot maandag 21 november, of maandag 5 december tot vrijdag 9 december Op- en uitstapplaatsen: Utrecht, Herveld (Gelderland) en Velden (Limburg) Minimum aantal deelnemers: 30 (met minder kan de reis helaas niet worden uitgevoerd, dit wordt 15 oktober bekendgemaakt). Inbegrepen: - vervoer per luxe 50-persoons Tourist Class touringcar volgens het beschreven programma - 2 kopjes koffie of thee met een stuk vlaai in Hostellerie Maasduinen - 4 overnachtingen in Hotel Moselblick o.b.v. een 2-persoonskamer - 4 x ontbijtbuffet en 4 x 3-gangendiner in Hotel Moselblick - 3-gangendiner als afscheid in Hostellerie Maasduinen - per boeking een dameshorloge van IKKI t.w.v. 59 cadeau Prijs: 239 per persoon in een 2-persoonskamer. Toeslag 1-persoonskamer: 60. Boekingskosten: 15 per boeking. Optionele toeslagen per persoon: rondwandeling o.l.v. een gids in Trier (dag 2) 7,50 p.p., bezoek wijngoed met bezichtiging en wijnproeverij (dag 3) 15 p.p., entree en rondleiding Burg Eltz (dag 4) 10 p.p., pendelbus Burg Eltz 4 p.p. Optionele verzekeringen: Reis- en ongevallenverzekering 1,60 per persoon per dag. Annuleringsverzekering 20 per persoon. Meer informatie en boeken: Ga voor 5-daagse kerst-busreis naar de Moezel naar onze website reiskatern.nl/pzc/NUW1617 Voor vragen zijn wij per e-mail bereikbaar via info@nuwegexclusief.nl BETUWÏXPRESS „G.NjjW at Vertrek van 4 oktober t/m 30 maart 4-sterrenhotel aan strand en boulevard Inclusief ontbijtbuffet en gratis wifi Kras-klantbeoordeling 8,4 "Een heerlijk tussendoortje" incl, vervoer per luxe touringcar ->✓ 4 x ontbijt 5xdiner I dagprogramma IKKI horloge cadeau Accommodatie Hotel Moselblick in Winningen is een elegant hotel, direct gelegen aan de oevers van de Moezel. U krijgt hier een zeer ruime kamer met een groot balkon en direct uitzicht op de Moezel. U geniet hier dagelijks een heerlijk ontbijt en 3-gangendiner bereid uit verse streekproducten.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 33