Wonen in Mannee Goes en Mortiere Middelburg: nu nog aantrekkelijker! 1 Schrijver Versluys Zilveren Schoe (fase 2) 7 Tuinvilla's Mannee, Goes 6 twee onder één kap woningen www.schrijverversluys.nl 4461 GL Goes einfo@schrijverversluys.nl t /HLSchrijver VBO(i^ Wonen in Mannee en Mortiere wordt nu wel heel aantrekkelijk, want of u nu op zoek bent naar een koopwoning of een huurwoning, wij kunnen u altijd van dienst zijn. Onderstaande projecten worden dit jaar of in 2017 gerealiseerd, dus wonen kan al snel beginnen! Graag maken wij met u een afspraak voor een nadere toelichting of kom a.s. zaterdag langs op één van de informatiepunten. Mannee, Goes 21 eengezinswoningen, 4 maisonnettes en 2 commerciële ruimten Kom ook naar de informatiemorgen a.s. zaterdag 1 oktober 11.00 -13.00 uur Kom ook naar de informatiemiddag a.s. zaterdag 1 oktober, 14.00 -16.00 uur Mortiere, Middelburg 23 eengezinswoningen (10 koop/13 huur) DE MAKELAAR VAN VANDAAG zilveren schoe Fase 2 Locatie: Kantoor Schrijver Versluys Piet Heinstraat 10, 4461 GL Goes Op zaterdag 1 oktober van 11.00 tot 13.00 uur organiseren wij een informatiemorgen. Graag informeren wij u de mogelijkheden voor huren en/ of kopen in de Zilveren Schoe fase 2 en deïuinvilla's. Nu al nieuwsgierig? Maak een afspraak om eerder kennis te maken. Als vervolg op de succesvolle verkoop en verhuur van Zilveren Schoe in 2015 brengen wij een 2e fase van dit project in verhuur verkoop. Deze fase bestaat uit luxe eengezinswoningen met 3 slaap kamers (mogelijkheid 4e op de 2e verdieping) en compleet afgewerkte badkamer en keuken. Energiezuinigheid en onderhoudsgemakzijn vanzelfsprekend. De maisonnettes hebben dezelfde basis maar dan met twee slaapkamers. De daaronder gelegen commerciële ruimtes meten ieder circa 150 m2 en bieden een winkel, zorgverlener, dienstverlener of kantoor een fijne werkomgeving. Bouw reeds gestart, oplevering medio december 2016 De koopwoningen zijn uitverkocht! Nog enkele huurwoningen beschikbaar Ruime parkeergelegenheid, deels op eigen terrein en Jaren'30 anno 2016 Tuingericht, percelen van 237 - 327 m2 Basis inhoud variërend van 465 - 495 m3 Aantrekkelijk fiscaal voordeel te behalen bij aankoop, wij vertellen u graag meer Op zaterdag 1 oktober van 14.00 tot 16.00 uur organiseren wij een informatiemiddag. Graag infor meren wij u de mogelijkheden voor huren en/of kopen in de Poproute. Nu al nieuwsgierig? Maak een afspraak om eerder kennis te maken. Locatie: Showroom Raab Karcher Waldammeweg 2, 4338 PJ Middelburg Stijlvol, praktisch en duurzaam wonen. Dat is wonen in Poproute. Een nieuwbouwplan met smaakvolle koop- en huurwoningen, gevestigd in Mortiere. Of u nu kiest voor de flexibiliteit van huren of de voordelen van kopen, opéén ding kunt u gegarandeerd rekenen: in Poproute woont u aantrekkelijk en voordelig. De Poproute bestaat uit 23 luxe eengezinswoningen met 3 slaapkamers en de mogelijkheid van een 4e slaapkamer op de tweede verdieping. Het huis heeft een compleet afgewerkte keuken en badkamer. Energiezuinigheid (o.a. zonne 'PV' panelen) en onderhouds gemakzijn vanzelfsprekend. Start bouw januari 2017, realisatie 3e kwartaal 2017 Luxe keuken en sanitair Prachtige liggingen grote percelen grond Ruime parkeervoorzieningen Piet Heinstraat 10 t (0113) 22 39 46 f /Schrijver-Versluys-Makelaars MAKELAAR De moderne variant van de Jaren '30 stijl is kenmerkend voor de uitstraling van deze prachtige twee-onder-één-kapwoningen. Zoals de naamgeving al doet vermoeden: een tuingerichte woning met veel glas aan de achterzijde waardoor de buitenzijde het verlengstuk van uw woonruimte wordt. Verschillende opties zijn mogelijk, een volledig gelijkvloers woonprogramma tot een gezins woning met vijf slaapkamers en alles ertussen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 74