SSJsinoriiirri Familieberichten Lourens de Visser Lou de Visser Jacoba Maria Westveer - Sebregts COLOFON Familieberichten kükookop fllensenlinq.nl Adrie Lepoeter "...de mens ziet aan, wat voor ogen is, maar de HEERE ziet het hart aan 1 Samuël 16:7 Intens verdrietig delen wij u mee dat de Hcere uit dit leven heeft weggenomen mijn zeer geliefde man en onze lieve, zorgzame vader 4 april 1931 t 27 september 2016 Sterke de Heere ons in dit smartelijk verlies. Aagtekerke E. de Visser-de Korte Biggekerke Lies en Wim Hoevers Oude Grintweg 2 4363 RD Aagtekerke Op vrijdag 30 september is ervan 18.45 tot 19.30 uur gelegenheid tot condoleren in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Prelaatweg 17 te Aagtekerke. In deze kerk zal ook de rouwdienst gehouden worden op D.V. zaterdag 1 oktober om 11.00 uur. Aansluitend zal om 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Aagtekerke. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in eerdergenoemde kerk. Geen bloemen Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze geliefde, trouwe en behulpzame broer, zwager en oom Lou de Visser We wensen (tante) Betje, Lies en Wim, Gods ondersteuning toe. Sint Laurens: A. Francke C. Francke-de Visser (in herinnering) Domburg: L.Wisse-de Visser A. Wisse (in herinnering) Aagtekerke: J. de Visser (in herinnering) J. de Visser-de Visser (in herinnering) Neven en nichten Wij zijn erg verdrietig om het heengaan van onze geliefde zwager en onze zorgzame, altijd meelevende oom Elij had een bijzondere plaats in onze familie. We wensen onze (schoon)zus en tante Bets, Lies en Wim van harte de nabijheid van de Heere toe. J. de Korte M. de Korte-de Visser Sas en Marian de Korte-Lassche André en Tinka de Korte-Leene Catrien en Buis Dijke-de Korte Ineke en Ton Schalk-de Korte Lies en André van Stuyvenberg-de Korte Henk en Helene de Korte-Joziasse Marijke en Jan van Eijzeren-de Korte Jacco en Thea de Korte-de Voogd Gilda en Gert Wouters-de Korte Corina en Johan Kodde-de Korte Achterneven en -nichten Meliskerke, 27 september 2016 Onverwachts kreeg ik het bericht van het overlijden van mijn beste en altijd meelevende neef Lou de Visser Ik wens Betje met haar kinderen veel sterkte toe in dit grote verlies. F. Verhage-Houterman Aagtekerke, 27 september 2016 Dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, maar verdrietig omdat wij hem moeten missen, geven wij kennis van het overlijden van onze dierbare oom Lou de Visser Oom Lou was als een vader voor ons. Henk en Helene de Korte en kinderen Biggekerke, 27 september 2016 Zwaar werden de dagen en lang duurde de nacht. Hoe moeilijk is het vechten bij het ontbreken van de kracht Ik heb de berg beklommen die jullie nog moeten gaan. Huil daarom niet, geliefden, ik ben in vrede gegaan. Met enorme bewondering en respect voor de manier waarop zij haar strijd heeft gestreden hebben wij afscheid moeten nemen van onze moeder, oma en overgroot oma sinds 2005 weduwe van Johannes Westveer Cobie 22 oktober 1927 f 28 september 2016 Bergen op Zoom Goes Toos en Arie Nanda Natalie Amy Chantal en Stephan Jules Thea en Jan Patrick Fayen Debby en Michael Logan Martien en Marianne Marjet en Stefan Senn Martine en Meike Joëlle en Thomas Correspondentieadres: Kapellerie 18 4421 KZ Kapelle Er is gelegenheid om van Cobie afscheid te nemen op vrijdag 30 september van 19.00- 19.30 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maal stede la te Kapelle. De afscheidsdienst, zal worden gehouden op maandag 3 oktober om 13.00 uur in de Hervormde kerk te Kapelle. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Kapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. 29-9-2011 29-9-2016 donderdag 29 september 2016 15 ^■RV Geen dag dat we niet over je praten, geen dag dat we niet aan je denken geen dag dat we je niet missen de tijd gaat voorbij, maar de pijn en verdriet blijven Eversdijk Maddij Lepoeter Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc(5)persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 73