J? m M WSnn m Familieberichten 14 donderdag 29 september 2016 kükookop fllensenlinq.nl Zoetje Cornelia Meerman - Tissink Zoetje Cornelia Meerman - Tissink Cornelia Minderhoud -Huibers Jm Neeltje Lena Weststrate-Provily Nel 3ÉL WC-r Bas Meerman t 21 juli 2005 In de leeftijd van 92 jaar. Cornelia Minderhoud - Huibers Corry Minderhoud-Huibers André Slabber André Slabber Twee woorden, wil en kracht. Aan het einde restte slechts nog de wil weg was de kracht. Rtist in Zijn hand, jouw taak is hier volbracht. Bedroefd, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en oma-Zoet echtgenote van Kees en Mattie Lisette en Wiebe, Auke, Jelte, Tjitske Judith en Tom, Fileine, Vigo Anton en Ria Jordy en Susan Ester Rebecca Heieen Yaïr en Tatiana Joëlle Yoram 27 september 2016 Correspondentieadres: C.A. Meerman Roerstraat 37 4388 RV Oost-Souburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 30 september van 19:00 tot 19:30 uur in uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. De afscheidsdienst zal plaatsvinden op woensdag 5 oktober om 11.00 uur in de kerk "De Open Haven", Oranjeplein 2 in Oost-Souburg. Aansluitend aan de dienst zal de begrafenis in besloten familiekring plaatsvinden. U bent uitgenodigd in "De Ark" naast de kerk, waar u op de familie kunt wachten om hen persoonlijk te condoleren. Overleden, 26 september 2016 onze lieve zus, schoonzus en tante L. F. Tissink t - M. Tissink -Baljeu C. Tissink t J.W. Tissink - J. Tissink- Maljaars Neven en nichten Sterven doe je niet ineens maar af en toe een beetje en alle beetjes die je stierf 't is vreemd, maar die vergeet je. Het is je dikwijls zelf ontgaan, je zegt "ik ben moe" maar op een keer ben je aan je laatste beetje toe. Op 27 september hebben wij afscheid moeten nemen van ie stui*? Lsy&y? Kattend ijke, 24 augustus 1929 Heinkenszand, 27 september 2016 Frans en Loes De uitvaart vindt in besloten kring plaats. Correspondentieadres: Oostweg 72, 4413 BV Krabbendijke Gelukkig de Vredestichters want zij zullen kinderen van God genoemd ivorden. Mattheus 59 Tot onze diepe droefheid, maar dankbaar dat zij voor verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat de Heere van ons heeft weggenomen, mijn zeer geliefde vrouw en moeder in de leeftijd van 77 jaar. Meliskerke: J. Minderhoud Peter Onze bijzondere dank gaat naar doktoren en verzorgend personeel en Marie voor de liefdevolle verzorging. 4365 BH Meliskerke, 27 september 2016 Jan Vaderstraat 61 Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen op vrijdag 30 september van 19.30 tot 20.00 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2, 4337 XD Middelburg. Wij nodigen u uit de afscheidsdienst bij te wonen, geleid door Ds. N.F. Vlaming, op 1 oktober 2016 om 11.00 uur in de Odulphuskerk, Torenstraat te Meliskerke. Voorafgaand aan de dienst is er ook nog gelegenheid tot afscheid nemen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Meliskerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Liever geen bezoek aan huis. Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze lieve buurvrouw. Wij wensen Ko en Peter sterkte en troost van de Heere toe. Fam. van Eijzeren Fam. Westerbeke Meliskerke, 27 september 2016 Na een moedig gedragen ziekte en een liefdevolle verzorging van Ko en Peter is door de Heer thuisgehaald onze lieve schoonzus en tante echtgenote van Ko Minderhoud Leen t en Koos t Minderhoud-de Kam Rie Minderhoud Jan en Joke Minderhoud-Schotman Leny Herzog-Minderhoud Walter Bimmerlein Han t en Janny van Belzen Minderhoud Heden bereikte ons het droevige bericht dat is overleden onze buurman Wij wensen Jozien, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe Fam. Dominicus Fam. Lievense Fam. Gabriëlse Fam. de Feij Fam. Harings K. van Moolenbroek Fam. Verhoeven- van Rooijen A. van Rooijen en E. Cijsouw N. Weststrate en L. Boone Met verslagenheid hebben we kennis genomen van het overlijden van onze biljartvriend Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw Jozien, kinderen, kleinkinderen en verdere familie. Bestuur en leden van ouderen biljartvereniging O.O.S. Westkapelle, september 2016 Psalm 25: 1 'k Hef mijn ziel, o God der goden, tot U op, Gij zijt mijn God! 'k Heb op U vertrouwd in noden Na een geduldig gedragen periode van ziek zijn heeft de Heere tot onze diepe droefheid uit ons midden weggenomen mijn innig geliefde vrouw, onze dierbare en zorgzame moeder en oma in de leeftijd van 72 jaar. Goes: Liza Weststrate Goes: Arjan en Jeannette Weststrate Sharon Anouk 's-Gravenpolder: Corine en Karl Hoek van Dijke Niels en Nicole Robbin en Jacobien Ard 's-Gravenpolder: Annelies en Mark van Belzen Samantha Lorenzo Kees Weststrate in liefdevolle herinnering Alblasserdam: Nelleke en Frans Plaisier Julian Lisa 27 September 2016 Graaf Adolfstraat 65 4461 TD Goes De rouwdienst vindt plaats D.V. op zaterdag 1 oktober om 9.30 uur in de Sionkerk, Louise de Colignylaan 177 te Goes. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats, Geldeloozepad te Goes. Na de begrafenis is er in de bovengenoemde kerk gelegenheid tot condoleren. Geen bezoek aan huis en geen bloemen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 72