Familieberichten kükookop fllensenlinq.nl Piet Blok Pieternella Anna Marinusse - de Smit Blessing Alanya Anny van de Made-Wachelder Anna Wilhelmina Antonia Maria Geelen A Waar angst, ongeloof N en onmacht strijden om N voorrang, blijft uiteindelijk E slechts stilte over Anne Geelen Anne Geelen Anne Anne Anne Geelen V J In Ghana aan onze zorg toevertrouwd maar veel te vroeg weer los moeten laten in de leeftijd van bijna 4 jaar. Veel geleden maar ook veel liefde ontvangen. Namens stichting Onyame hartelijk dank aan ieder die heeft bijgedragen aan het welzijn van Blessing. Heinkenszand Huub, Marleen Ben en Marli van Iwaarden - van Asselt 'mijn genade is U genoeg Met liefde en dankbaarheid wat hij voor ons heeft betekend, laten wij u weten dat op zijn 78e verjaardag geheel onverwacht is overleden, mijn lieve zorgzame man, onze dierbare pa, trotse opa en overopa Driewegen 27-9-1938 T Goes 27-9-2016 Goes Biezelinge Koewacht Arnemuiden Driewegen Jannie Blok - Fraanje Els en Rien van Eekelen - Blok Rens en Veronie, Rosalynn Rudy en Julia Jaap Blok en Sindy de Schepper Peter en Gabriëiie Ramon Stefan en Rosan Samantha en Tom, Elise Rebecca en Roland Marina en Lieven van de Ketterij - Blok Richard Ronald Edwin en Mathilda Blok - Otte Lize Oostsingel 2- 25 4461 KC Goes Er is gelegenheid om van Piet afscheid te nemen en de familie te condoleren op maandag 3 oktober van 13.00 tot 13.30 uur in de Vredeskerk, Ds. W.H. v.d. Vegt- plein 2 te Goes. Aansluitend zal de dienst van dankbaarheid om 13.30 uur plaatsvinden door voorganger Ds. R. Kamermans. Na de dienst is er gelegenheid tot samenzijn. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Overleden Vele rollen zijn door Anny gespeeld. Haar laatste optreden was samen met Maryse, wat prachtig verfilmd is. Anny was sinds 1974 lid van onze vereniging. Ondanks dat haar geheugen haar in de steek liet, was ze op haar manier nog betrokken bij Heer Hendrik Wij wensen Maryse, Lydia, David, René en de kleinkinderen veel sterkte toe. Bestuur en leden van toneelvereniging Heer Hendrik Liefde is een verhaal, de dood slechts een moment... Ontroerd geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder en schoonmoeder 12 april 1959 27 september 2016 Marije Jasper en Andrea Ruben en Anouk Langedweil 3, 4493 EI< Kamperland De afscheidsbijeenkomst zal gehouden worden op zaterdag 1 oktober om 10:00 uur in verenigingsgebouw Amicitia, Schimmelpenninckstraat 14 te Kloetinge. Aansluitend zal omstreeks 11:00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid elkaar in informele sfeer te ontmoeten in Gasterij Rubens, Havenweg 7 te Kamperland. Voorafgaand aan de afscheidsbijeenkomst is er van 09:30 tot 09:55 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Indien u door omstandigheden geen rouwkaart heeft ontvangen, dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Wat diep in je hart zit, kan je door de dood niet verliezen. Wij wensen Jasper en Andrea, Marije, Ruben en Anouk heel veel sterkte met dit grote verlies. Johan en Carla Leoni en Sjoerd Ilsanne, Loïs Day Opa Cor en oma Leuny Droevig hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons zeer gewaardeerde jeugdcommissielid Wij wensen Marije, Jasper en Andrea, Ruben en Anouk veel sterkte om dit verlies te dragen. Bestuur, leden en supporters V.V. Bevelanders Bedroefd zijn wij door het overlijden van Je bleef tijdens je ziek zijn sterk en positief. Dankbaar voor wat je voor ons bedrijf hebt betekend, een gewaardeerde collega en vriendin. Je bekwaamheid, vriendschap en warmte zullen wij voor altijd missen. Onze gedachten gaan uit naar Marije, Jasper, Ruben en familie. Gert-Jan Minderhoud en Anita Valstar Boogaard Verhuur BV Verdrietig zijn wij door het overlijden van Bedankt voor alle goede zorgen. Namens de medewerkers van Boogaard Verhuur BV Gert-Jan, Anita, Lennard, Yannic, Leon, Sjoerd, Jim, Joeri, Bas Harmen, Jan donderdag 29 september 2016 17 Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze medewerkster Met respect denken wij terug aan haar inzet en verantwoordelijkheidsgevoel waarmee Anne haar werkzaamheden heeft verricht. De herinnering aan de fijne samenwerking zal in onze gedachten blijven. Wij wensen haar familie en hen die in nauw contact met haar stonden veel sterkte toe met dit grote verlies. Directie en personeel Installatiebedrijf Zuid BV Kamperland, 27 september 2016 Groot was haar liefde Groot het verdriet Mooi de herinneringen Die zij achterliet... In liefde gedenkend, verdrietig om haar heengaan, delen wij u mee dat, na een leven van inzet en zorg voor haar familie en anderen, de Here tot Zich heeft genomen onze innig geliefde tante Pie in de gezegende leeftijd van 94 jaar. sinds 30 mei 2001 weduwe van Jan Marinusse Wissenkerke: Kees en Nelleke José en Rinus Karin en Alex Terneuzen: Jannie en Ben Renée, Arjen Hoogvliet: Cees en f Margo Nisse: Wim Marco en Joyce, Lucas, Romy, E lie, June Sonja en Albert Alysha, Yvana Annelies en Simon, Noëlle, Keano Esther Onze dank gaat uit naar dr. Van Delft, al het personeel en vrijwilligers van het Zorgcentrum "Cleijenborch" voor de liefdevolle verzorging. 27 september 2016 Correspondentieadres: W.A. de Smit, Diaconielaan 43, 4443 AN Nisse. Er is gelegenheid tot afscheid nemen van tante Pie op zaterdag 1 oktober van 16.00 tot 16.45 uur, Dokter Maasstraat 4, kamer 310 te Colijnsplaat. Graag nodigen wij u uit bij de dankdienst voor het leven van tante Pie op maandag 3 oktober om 10.30 uur in de "Opstandingskerk", Voorstraat 20 te Wissenkerke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot samenzijn en elkaar te ontmoeten in de "Zaal onder de Toren".

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 71