f) Am. COLOFON Familieberichten Familieberichten ÜvsrJöilöfj 0 Mensen inq.nl r-V JV1 Piet Blok - Wvét& taia Gekikkig de Vredestichters want zij zullen kinderen van God genoemd ivorden. Mattheus 59 Tot onze diepe droefheid, maar dankbaar dat zij voor verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat de Heere van ons heeft weggenomen, mijn zeer geliefde vrouw en moeder Cornelia Minderhoud -Huibers in de leeftijd van 77 jaar. Meliskerke: J. Minderhoud Peter Onze bijzondere dank gaat naar doktoren en verzorgend personeel en Marie voor de liefdevolle verzorging. 4365 BH Meliskerke, 27 september 2016 Jan Vaderstraat 61 Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen op vrijdag 30 september van 19.30 tot 20.00 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2, 4337 XD Middelburg. Wij nodigen u uit de afscheidsdienst bij te wonen, geleid door Ds. N.F. Vlaming, op 1 oktober 2016 om 11.00 uur in de Odulphuskerk, Torenstraat te Meliskerke. Voorafgaand aan de dienst is er ook nog gelegenheid tot afscheid nemen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Meliskerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Liever geen bezoek aan huis. Corry Minderhoud-Huibers Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom André Slabber Wat zullen we hem missen. Westkapelle: Adrie en jannie Provoost - Slabber Goes: Marcel en Nicole Loes en Pien Leiden: Frank en Esther Mees en Sil André Slabber Lieve Björn Björn de Brouwer kijk ook op donderdag 29 september 2016 19 'mijn genade is U genoeg Met liefde en dankbaarheid wat hij voor ons heeft betekend, laten wij u weten dat op zijn 78e verjaardag geheel onverwacht is overleden, mijn lieve zorgzame man, onze dierbare pa, trotse opa en overopa Driewegen T Goes 27-9-1938 27-9-2016 Goes Jannie Blok - Fraanje Biezelinge Els en Rien van Eekelen - Blok Rens en Veronie, Rosalynn Rudy en Julia Koewacht Jaap Blok en Sindy de Schepper Peter en Gabriëlle Ramon Stefan en Rosan Samantha en Tom, Elise Rebecca en Roland Arnemuiden Marina en Lieven van de Ketterij - Blok Richard Ronald Driewegen Edwin en Mathilda Blok - Otte Lize Oostsingel 2- 25 4461 KC Goes Er is gelegenheid om van Piet afscheid te nemen en de familie te condoleren op maandag 3 oktober van 13.00 tot 13.30 uur in de Vredeskerk, Ds. W.H. v.d. Vegt- plein 2 te Goes. Aansluitend zal de dienst van dankbaarheid om 13.30 uur plaatsvinden door voorganger Ds. R. Kamermans. Na de dienst is er gelegenheid tot samenzijn. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Ook aan de avond van mijn leven breng ik, van zorg en strijden moe, voor elke dag, mij hier gegeven, U nog een dankbaar loflied toe. De Heer heeft thuisgehaald onze moeder, oma en opoe weduwe van Izaak Kaijser In de leeftijd van 93 jaar. Kees en Anneke Kaijser-van den Berge Marjan en Corné Matteo, Remy Marjolein en Christian Laura, Maurits Peter 27 september 2016 correspondentieadres: Van Gistellelaan 4 4571 EK Axel Maandag 3 oktober is er van 13.15 -13.50 uur gelegen heid de familie te condoleren in de Protestantse kerk, Koestraat te Axel, waarna om 14.00 uur de dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de alge mene begraafplaats aan de Burchtlaan te Axel. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie ontmoeten in het Torenlokaal bij de kerk. Onze dank gaat uit naar alle medewerkers en vrijwilligers van 'De Vurssche', voor alle zorg en aandacht. Na een moedig gedragen ziekte en een liefdevolle verzorging van Ko en Peter is door de Heer thuisgehaald onze lieve schoonzus en tante echtgenote van Ko Minderhoud Leen t en Koos t Minderhoud-de Kam Rie Minderhoud Jan en Joke Minderhoud-Schotman Leny Herzog-Minderhoud Walter Bimmerlein Han t en Janny van Belzen Minderhoud Heden bereikte ons het droevige bericht dat is overleden onze buurman Wij wensen Jozien, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe Fam. Dominicus Fam. Lievense Fam. Gabriëlse Fam. de Feij Fam. Harings K. van Moolenbroek Fam. Verhoeven- van Rooijen A. van Rooijen en E. Cijsouw N. Weststrate en L. Boone In liefdevolle herinnering 29-09-2006 29-09-2016 I It I Alweer 10 jaar dat we je niet zien opgroeien, genietend van het leven. Aan een tere draad van tranen rijgen we stil de jaren van gemis. Papa, mama, Boyan Carmen 29-09-2006 29-09-2016 Zo'n bijzonder iemand, iemand die je niet kwijt wil. Het liefst ga je terug in de tijd en zetje voor eeuwig de tijd stil. 10 jaar zonder jou, maarvooraltijd in ons hart. We missen je. Familie D'Hont Eddy, Magda, Boyan en Carmen we denken aan jullie. Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenbndestem@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl bndestem.nl/familieberichten Op bndestem.nl/familieberichten kunt u overlijdens berichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op bndestem.nl/familieberichten worden alle over lijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleanceregister. Via bndestem.nl/familieberichten kunt u ook bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 51