WAT IK VROEGER WILDE WORDEN 1 3 ZEELAND 11 Ronald van der Hart (41) uit Kapelle werkt in de interieurbouw. Zijn moeder raadde hem af om voor zijn droombaan als vrachtwagenchauffeur te gaan. Nu zet zijn zoon de droom voort. Vrachtwagenchauffeur Vanaf ongeveer mijn vierde jaar ben ik gek van vrachtwa gens en dan met name van het merk Scania. Het leek me geweldig om da gelijks met zo'n grote vrachtwagen op pad te zijn. Dat heeft verschillende rede nen; hele dagen rijden is niet mijn ding, ik heb geen diesel in mijn bloed. Ten tweede moet ik afwisseling hebben, dat heeft met mijn karakter te maken. Ten derde heb ik graag mensen om me heen. Mijn moeder heeft het me altijd af geraden, achteraf gezien heeft ze ge lijk gehad en daar ben ik haar dank baar voor. Het was voor mijn achttiende al dui delijk dat ik geen chauffeur ging worden. Ik ben in de interieurbouw terechtgekomen. Nee, ik ben er van overtuigd dat ik nu een baan heb die bij me past. Zeker, ik ben nu ook veel on derweg en als ik dan die vrachtwagens zie rijden dan denk ik inderdaad wel eens... Ik ben samen met een compag non eigenaar van Totaalbouw Zeeland, Kastenstudio Zee land en Elisense badkamermeubels. Enorm! Ik geniet elke dag van mijn werk en vooral van de contacten. Ik netwerk veel en haal de meeste voldoening uit het feit dat er een opdracht volgt uit een (toevallige) ontmoeting. I Vv De baan wel, maar mijn oudste zoon is aan het lessen voor zijn grootrijbewijs. Onze droom is om ooit een eigen Scania v8 in bezit te hebben als hobbytruck. Dan kan ik mooi met hem meerijden en ge nieten van het prachtige geluid. Ik noem het altijd de 'achtste symfonie van Scania'. donderdag 29 september 2016 k heb geen diesel in mijn bloed' Luc Oggel Wat had u graag willen wor den? 2 Waarom wilde u dat? Waarom is het niet gelukt? 4 Wat hebt u allemaal gedaan om die droom toch te verwe zenlijken? 5 Vindt u het jammer dat de droombaan niet doorging? 6 Denkt u nog wel eens aan uw droombaan? 7 Wat doet u nu voor werk? 8 Bent u blij met uw werk? 9 Waaruit haalt u de meeste voldoening? ->| S~\ Hebt u uw droom hele maal opgegeven? Ronald van der Hart wilde graag vrachtwagenchauffeur worden, maar het contact met mensen en de afwisseling zou hij zeker mis sen in dat beroep. Toch doet een Scania V8 zijn hart nog altijd sneller kloppen, foto marcelle davidse )iUJ" 'juut**

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 43