€59,- reiskatern.nl reiskatern.nl 32 Exclusieve Lezersreizen 3 dagen Twentenieren' in Aparthotel Delden m Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc Exclusieve Lezersreizen Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc Anti-slipcursus aanbieding! Safety Experience Center Highlights VIP-catering: P-P- 3 Dagen 'Twentenieren' Nu voor Slechts p.p. donderdag 29 september 2016 Ontdek Aparthotel Delden als wellness accommodatie. Geniet van de sauna mogelijkheden in dit kuuroord en kom tot rust. Een sauna center met oog voor de pure Twentse en persoonlijke aandacht. Aparthotel Delden Uw verblijf in Aparthotel Delden is een beetje thuiskomen. Een warme omgeving voor het doorbrengen van quality-time met uw partner, familie of vrienden. Aparthotel Delden is uniek gelegen in het mooie Twentse stadje Delden. Het hotel is voorzien van vele faciliteiten waaronder een uitgebreid sauna center, wellness met hamam en rasul, zwembad, personaltraining studio, 9 holes golfbaan en tennis- en bowling- ba nen. Vanuithethotelkuntu heerlijk fietsen en wandelen in de bosrijke omgeving en genieten van het coulisselandschap dat Twente kenmerkt, Levensgenieters komen in dit hotel beslist aan hun trekken. Sauna Vital Sauna Vital is het sauna centrum van Aparthotel Delden en is het meest complete en kleinschalige kuuroord van Twente. Gasten van Sauna Vital voelen zich hier direct thuis. Gezelligheid, ontspanning en persoonlijke aandacht zijn belang rijke kenmerken van dit unieke sauna centrum. Sauna Vital biedt: een ruime binnen sauna waar opgietingen plaatsvinden, "soft- damp"buitensauna, infrarood sauna, stoom-cabine, whirlpool, warm en koud voetenbad, koude dompelba den, zonnebanken zwembad. Tevens is er een gezellige relax ruimte met open haard waar u heerlijktotrust komt. Inhoud Arrangement: 3 dagen, 2 nachten 2 x uitgebreid ontbijtbuffet lx maaltijdsalade in de relaxruimte van Sauna Vital onbeperkt gebruik van Sauna Vital (uitsluitend ongekleed) gratis gebruikvan zwembad (tot 20.00 uur met badkleding) saunahanddoek badjas gratis wifi en gratis parkeren prijs per persoon o.b.v. een 2-persoonskamer. De normale toeslagen en kortingen zijn van toepassing op alle reserveringen, Het arrangement is geldig tot 31 maart 2017 met uitzondering van feestda gen. Voor dit arrangement geldt een dagelijkse aankomst. Meer informatie en boeken: Ga voor '3 dagen Twentenieren' naar onze website reiskatern.nl/pzc/ahdl602 voor meer informatie. En voor boeken bel of mail met Aparthotel Delden 074-3777666 of receptie@aparthoteldetden.nl il Rijvaardigheidstraining van 3 uur inclusief BMW en VIP-catering Mooiste circuit van het land Professionele instucteurs Gratis VIP-catering I Tip: ook te bestellen in een luxe cadeauverpakking. De prijs is incl. BTW en auto. De training duurt 3 uur. Reserveren verplicht online. Adviesprijs: €139,00 p.p. Lezersprijs59,00 Bij Den Bosch ligt het grootste en mooiste circuit van ons land, het Safety Experience Center te Rosmalen. In deze spannende training leert u van uitstekende instructeurs uw rijvaardigheid te verbeteren. Beter waarnemen, voertuigbeheersing, glijden en slippen, u gaat het allemaal meemaken. Nu extra voordelig. Ga naar de speciale actiewebsite en check de actuele cursusdata en tijden, of neem een voucher die een jaar geldig is. Korte theoriesessie Algemene voertuigbeheersing Rem- en uitwijkoefeningen Over- en onderstuurtraining Noodstopoefening Ijsbaan Gripcirkel 2 heerlijke Nespresso koffie naar keuze 2 blikjes frisdrank naar keuze Broodje Panini Bosse bol Broodje Unox Candybar naar keuze Meer informatie en boeken: Ga voor 'Anti-slipcursus aanbieding' naar onze website www.reiskatern.nl/pzc/sec1601 of www.sec-rosmalen.nl/pzc Voor vragen kunt u bellen met 073 - 5231222. Telefonisch reserveren is niet mogelijk. fetvJExpt TS~afëty]Expehence Center Optimale ontspanning in het leukste wellnesshotel van Twente 3 dagen, 2 overnachtigingen Gratis gebruik Sauna Vital Gratis gebruik zwembad Gratis wifi en gratis parkeren

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 32