nu korting nu tot 56% korting U kunt uw aankoop ook in 12 n .l Gratis 3 hotel 16 NI Unicef doet oproep om te stoppen met de bommenregen op Syrische stad De dokters die nog in verwoest Aleppo zijn, staan voor de afgrijselijke keuze: welk kind help ik en welk kind niet? 'Stop de aanvallen nu!', roept Kieran Dwyer van Unicef. normaal 1499? nu 699,- 3H1 O 3+2 zits Recife normaal 1899?- nu 899,- SIMS tuur vreselijke keuzes moeten ma ken. Soms moeten ze ervoor kiezen om zwaargewonde kinderen niet te behandelen omdat ze niet de spullen hebben om hen te redden"zegt Kieran Dwyer, woordvoerder van VN-kinderorganisatie Unicef. Hij is gestationeerd in de hoofdstad Da mascus, maar heeft dagelijks contact met Unicef-medewerkers en andere hulpverleners in Aleppo. Die grootste stad van Syrië is ver worden tot hét symbool van ver woesting in de bloedige burgeroor log in het land. Er wordt al jaren ge vochten in de stad, maar het geweld is de afgelopen weken extreem ge worden. Het regeringsleger van presi dent Bashar al-Assad voert, met Rus sische steun, zware luchtaanvallen uit op het oostelijk deel van de stad, dat in handen is van de rebellen. Vo rige week was er een staakt-het-vu- ren, maar dat hield geen stand. In Oost-Aleppo bevinden zich naar schatting nog zo'n 250.000 mensen. Onder wie 100.000 kinderen, stelt Unicef. Dwyer: „De aanvallen zijn verhe vigd. Er worden zware, explosieve wapens gebruikt. De bombardemen ten vinden plaats in dichtbevolkte ge bieden. Op flats en appartementen complexen. Die bommen maken geen onderscheid tussen militairen, burgers en kinderen." VN-baas Ban Ki-moon sprak eerder deze week zijn afschuw uit over het gebruik van 'anti-bunkerbommen', die ook schuilkelders van burgers doorboren. e dag was gisteren nau- welijks begonnen in de I Syrische stad Aleppo of er vielen al bommen op twee ziekenhuizen. De stroom en het water in die twee hos pitaals in het oostelijk deel van de stad vielen uit. Het gevolg: twee pa tiënten stierven omdat de dokters simpelweg de middelen niet meer hadden om ze in leven te houden. Het maakt de al dramatische huma nitaire situatie in Oost-Aleppo nog nijpender. „Ik sprak een van de 30 overgebleven artsen in Oost-Aleppo, hij vertelde me dat ze door het grote gebrek aan medicijnen en appara- 4. Gratis 3 hotel| ECÈf woonlandschap Dallas nrtrmaa I t overnachtingen voor 2 donderdag 29 september 2016 Red de kinderen van Aleppo! Rotterdam/Damascus Een jongetje wacht op behandeling in een noodhospitaal na een bombardement op Aleppo, foto karam al masri/afp Q Woonlandschap Trend t overnachtingen r voor 2 personen LCOEftj. Design woonlandschap in Artificial Leather voorzien van een loungegedeelte. Schitterend afgewerkt en met chromen sledepoot. Met verstelbare hoofdsteunen. Ook als 3+2 zits te leveren. Leverbaar in diverse bekledingen en kleuren. 799,- - personen O Uitgevoerd inclusief tafelpoef en kussens. Bij deze super trendy hoekbank in Supreme kunt u 0 Prachtige hoekcombi in stoere, vintage Westernlook. Met industriële metalen si Als 2+Hoek+2+Longch; 0 zeer uitnodigende zitcombinatie. Elegante vormgeving met 0 Stoer en robuust bankstel met brede armlegger in Stofcategorie 1. Leverbaar in Tevens leverba Uitsluitend geldig op: Donderdag 29 september t/m zaterdag 1 oktober Let op! Extra koopavonden tot 21.00 uur! kies je ueiuig op ae geneie coiieciie ziimeuoeien on mieneurb Bij aankoop van elk bankstel, hoekbank of compleet interieur Keuze uit meer dan 2500 hotels in heel Europa!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 16