Familieberichten Mathijs Bolier Cornelia Bouwense-Hirdes Corrie Joop Post 14 woensdag 28 september 2016 c Thijs Bolier Cor de Nooijer kükookop 0 fllensenlinq.nl Met droefheid vernamen wij, dat na een ziekbed van enkele maanden is overleden, de echtgenoot van onze zus Johan en Nel Gerard en Louk Wim en Els Bram en Riet Peter en Gretha Neven en nichten Vlissingen, 27 september 2016 v 7 Mathijs Bolier Claudia Febe Francke-Moens Jan Willem Kievit Job Post Beste familie en vrienden, Mijn laatste reis is begonnen. Allen die mij liefhebben groet ik nu van harte. Thijs Met grote bewondering en respect voor de kracht en waardigheid waarmee hij met zijn ziekte omging, hebben wij afscheid genomen van mijn lieve man, onze vader en opa Goirle, Vlissingen, 5 oktober 1934 27 september 2016 Corrie Bolier - Meesen Marianne en Ger Chantal en Wendy Simone en Kevin Met dank aan dr. Bronzwaer en het thuiszorgteam van WVO-zorg voor hun liefdevolle verzorging. Salvador Dalistraat 65 4382 KC Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen van Thijs op vrijdag 30 september van 14.30 tot 14.50 uur in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 (achter de Torentijdweg) te Middelburg. Aansluitend zal om 15.30 uur de afscheidsbijeenkomst voorafgaand aan de crematie worden gehouden in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot het condoleren van de familie in de ontvangkamer van het crematorium. V Onze geliefde broer, zwager en oom is heden overleden 5 oktober 1934 27 september 2016 Vlissingen: Jannie Brammen: Jan en Wil Hellevoetsluis: Rens en Toos Vlissingen: Lenie en Peter Neven en nichten Wij zijn geschokt door het overlijden van echtgenote van onze scheidsrechter Han Francke. Wij wensen hem, de kinderen en verdere familie heel veel sterkte toe in deze verdrietige tijd. Bestuur en leden van de RZV Midzavo (Middelburgse zaalvoetbalvereniging) Verdrietig, maar dankbaar voor de zeer lange tijd dat zij in ons midden was, geven wij u kennis van het plotseling overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overoma sinds 2 oktober 2002 weduwe van Gilles Louis Bouwense in de leeftijd van 91 jaar. Goes: Adrie, in herinnering en Marja Kloetinge: Ricn en Joke José en Daniël Méri Marloes en Niek Goes, 26 september 2016 Correspondentieadres: Tervatenseweg 15,4481 PA Kloetinge De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op vrijdag 30 september om 11.00 uur in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. Voorafgaand is er van 10.15 tot 10.45 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid van Corrie te nemen. Aansluitend aan de bijeenkomst begeleiden we haar naar haar laatste rustplaats op de algemene begraafplaats aan de Noordweegseweg te 's-Heer Arendskerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleance en ontmoeting in de koffiekamer van rouwcentrum 'De Bevelanden'. Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging die zij in 'Randhof' te Goes heeft ontvangen. Met leedwezen namen wij kennis van het overlijden van de heer Jarenlang trouw lid van onze vereniging. We wensen zijn vrouw, (klein-)kinderen en verdere familie veel sterkte toe. Namens bestuur en leden van "Ons Boeregoed" Kruiningen Het is goed. We zijn er, ga maar. Wees gerust, je blijft altijd bij ons. Heel rustig is van ons heengegaan onze onvergetelijke en lieve vader, schoonvader en opa sinds 1996 weduwnaar van Gerda de Nooijer-Eekman 3 oktober 1934 Vlissingen 26 september 2016 Jaap en Ina Laila en Stephan Peter en Johanna Sanne en Dennis Maaike en Jochem Georgette en Vincent Mike en Esmee Amy en Aaron Cylia Indy Correspondentieadres: Heideveld 4 4386 GP Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 28 september van 19.15 tot 20.00 uur in uitvaart centrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De crematieplechtigheid vindt plaats op vrijdag 30 september om 10.30 uur in de aula van het crema torium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de ontvangkamer aldaar. Je was de tijd kwijt en vele andere dingen en dan ineens was er die glimlach, dat gebaar, een herinnering aan vroeger. Het hoorde zo bij jou. En jij hoorde zo bij ons. Na een intensief en zeker voor ons gezin zorgzaam leven moeten wij, verdrietig maar voor hem toch opgelucht, afscheid nemen van mijn lieve man, onze vader, schoonvader, opa en overgrootopa in de leeftijd van 80 jaar. Annie Post-de Visser Pieter en Sonia Ronnie, in liefdevolle herinnering Rob en Anja Francesca en Jeremy, Sep Bobbi V* Vlissingen, 25 september 2016 Vredehoflaan 154, 4382 CH Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op vrijdag 30 september van 10.30 tot 11.00 uur in uitvaart centrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal de crematieplechtigheid om 12.00 uur plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Mocht u geen rouwbrief ontvangen hebben gelieve deze kennisgeving als zodanig te beschouwen. Onze dank gaat uit naar allen die pa tot het laatst liefdevol verzorgd hebben. Met diepe droefheid geven wij kennis van het overlijden mijn laatste broer en onze oom loop In de leeftijd van 80 jaar. Goes: Nel Snoek Post Jan Snoek in herinnering en kinderen Wij gedenken ook hen die hem zijn voor gegaan.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 75