Zonder afspraak woningen kijken doet u op 1 oktober op het Open Huis Schrijver w. Versluys Ook uw huis succesvol verkopen? Maak kennis met de makelaar van vandaag. www.schrijverversluys.nl Door recente verkoopsuccessen zijn wij op zoek naar nieuw woningaanbod. Heeft u verkoopplannen en zoekt u de juiste makelaar? Wij komen graag bij u thuis om de mogelijkheden door te nemen en een gratis waardebepaling te doen. Open Huis van 11.00-15.00u Open Huis van 11.00-15.00u Open Huis van 11.00-15.00u Kamperland Jacobastraat 28 Goes Buys Ballotstraat 12 Heinkenszand Roofvogelstraat 85 Goes Monnetstede 44 Goes Van de Spiegelstraat 100 Kloetinge S. Carmiggeltlaan 3 Kortgene Julianaplein 1 Goes Olmenstraat 14 Goes Tulpstraat 11 VBO (^MAKELAAR DE MAKELAAR VAN VANDAAG Henk Schrijver Aard-Jan Verschuure Mike Meulstee Opknapwoning op 459 m2 eigen grond met een compleet woonprogramma op de begane grond. 5 slaapkamers Woonprogramma begane grond •Verwarming CV Houtskeletbouwwoning in Belgische stijl Dat is leuk! Een half-vrijstaande woning met zonnige tuin, apart atelier werkruimte (ca. 12 m2) en vrij achterom! Ruime L-vormige woonkamer met open haard Mooie keuken in aanbouw achter de woning Diepe achtertuin met goede bezonning Dit huis is een ideale gezinswoning en biedt gezinnen of starters met twee rechterhanden een prima gelegenheid een prachtig 'thuis' te kopen. 4 ruime slaapkamers Vrij achterom Per direct beschikbaar Nieuwe CV ketel 2016 Mooie volledig aangepakte eengezinswoning, instapklaar met nieuwe keuken en modern sanitair. Moderne nieuwe keuken Luxe badkamer 4 slaapkamers •Vastetrap naar2everdieping Achtertuin gelegen aan het water. Sfeervolle, verrassend ruime tussenwoning met grote uitbouw!! Deze woning is centraal gelegen in Goes met aiie voorzieningen op zeer korte afstand. Moderne, grote woonkeuken met openslaande tuindeuren Fraaie badkamer met douche, wastafelmeubel en toilet Wanneer u op zoek bent naar een keurige hoek woning met zonnige tuin in Kortgene nodigen wij u graag uit om de woning aan het Julianaplein 1 te komen bekijken. 3 slaapkamers Nette woning Tuin op het zuiden en berging in tuin Zoekt u ruimte, rust en privacy in een mooie woon wijk? Dan is deze heerlijke vrijstaande familiewoning met 5!!! slaapkamers op 456 m2 eigen grond het bezoeken waard. 5 slaapkamers Vrijstaande woning met aangebouwde garage Oprit aan beide zijden van de woning Karakteristieke tussenwoning met 3 slaapkamers, dichtbij het centrum in de geliefde bloemenbuurt. Nog geheel naar eigen stijl in te richten. Opknapwoning 3 slaapkamers Tuin op het Zuidwesten volledig voorzien van isolatieglas Sfeervolle en goed onderhouden 2 onder 1 kap- woning met garage en dakterras, aan een rustige straat in Goes-Zuid. 3 slaapkamers, mogelijkheid tot 4e slaapkamer Zeer fraai aangelegde achtertuin Nieuwe stijlvolle keuken en net sanitair Piet Heinstraatio 1(0113)223946 f/Schrijver-Versluys-Makelaars 4461GL Goes einfo@schrijverversluys.nl t/HLSchrijver

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 72