"We helpen en adviseren onze klanten van A tot Z bij de aankoop van hun huis" Ontdek de 10 pluspunten van de Rabobank Hypotheek 7 8 10 Waardering Uit onderzoeken is gebleken dat klanten de gesprekken met onze hypotheekadviseurs waarderen met een 8.5. Daarnaast heeft Moneyview, een onafhankelijk onderzoeksinstituut, onze hypotheken gewaardeerd met vijf sterren. Het geeft aan dat men vertrouwen heeft in onze werkwijze en onze producten. Dat blijkt ook uit het feit dat één op de vijf koopwoningen in Nederland inmiddels is gefinancierd met een Rabobankhypotheek", zegt Peter Boerjan, manager Financieel Advies bij Rabobank Oosterschelde. Een huis kopen is een belangrijke mijlpaal. En voordat u de sleutels van uw nieuwe huis heeft, moet er heel wat geregeld worden. Rabobank helpt en adviseert aankomende kopers daarin graag en deskundig. Van oriëntatie tot uiteindelijke aankoop staan de adviseurs klaar met raad, daad en advies. 'Na afsluiting van een hypotheek zijn we voor lange tijd financieel partner.' Rabobank De reis naar uw droomhuis begint met een goede oriën tatie. Zet uw woonwensen op een rij en bekijk kritisch wat u binnen uw financiële mo gelijkheden kunt realiseren. "Dat kan men doen door een overzicht te maken van in komsten en uitgaven én na te gaan welke maandlast reëel is. Ook is het goed om te kij ken of je in de toekomst een stijging of daling van het in komen verwacht. Men kan via het Rabobank Hypotheekdos sier inzicht krijgen en hypo- theekvormen vergelijken. De klant kan een persoonlijke be rekening maken en ontvangt direct een oriëntatierapport. Dit dossier kan online worden ingevuld, maar uiteraard kan ook een vrijblijvend oriënta- tiegesprek met een Rabobank hypotheekadviseur worden gemaakt", zegt Peter Boerjan, manager Financieel Advies bij Rabobank Oosterschelde. Met de financiële mogelijkhe- den in het achterhoofd kan de zoektocht naar het geschikte droomhuis beginnen. Make laarssites bekijken, afspraken maken en diverse woningen bezichtigen. Tot uiteindelijk de droomwoning is gevonden en de hypotheek geregeld kan worden. "We streven er als Rabobank naar dat de klant binnen vierentwintig uur op gesprek kan en vanzelfspre kend een goed en gedegen hypotheekadvies krijgt. Indien de klant snelheid wenst zorgen we er samen voor dat er een getekende hypo theekofferte ligt binnen een week, ook voor zzp'ers. Een hy potheekofferte van de Rabo bank geeft garantie dat u een hypotheek kunt krijgen en uw droomhuis kunt kopen. Onze offerte is vervolgens twaalf maanden geldig. Nadat bij de notaris de hypotheek- en de transportakte zijn gepasseerd, mag de klant zich eigenaar noemen van zijn droomhuis. Wanneer alles afgewikkeld is, nemen we nog een keer con tact op met de klant om te kij ken of er nog vragen leven. Tot slot volgt er eens per drie jaar een onderhoudsgesprek om te zien of alles nog toereikend is. Dat vinden we belangrijk, want we zijn na afsluiting van een hypotheek wel voor lange tijd financieel partner en dan hechten we erg aan een goe de relatie met de klant",aldus Boerjan. Uw getekende hypotheekofferte voor aankoop van een huis is 12 maanden geldig. Uw hypotheekofferte geeft garantie dat u de hypotheek kunt afsluiten. U betaalt de rente uit uw hypotheekofferte, of zelfs een lagere rente. Onze klanten waarderen hypotheekgesprekken bij de Rabobank met een 8,5. 1 op de 5 Nederlandse huizen is gefinancierd met een Rabobank Hypotheek. MoneyView waardeert onze hypotheken met 5 sterren. U betaalt geen extra afsluitkosten voor een overbruggingshypotheek. U betaalt geen kosten bij het tussentijds aanpassen van uw renteopslag. Elk jaar kunt u tot 20% van de oorspronkelijke hoofdsom boetevrij aflossen. Met een betaalpakket van de Rabobank kunt u bij een nieuwe rentevaste periode korting krijgen op uw hypotheekrente. De rente over uw bouwdepot is even hoog als uw hypotheekrente. Ook met een flexibel inkomen kunt u bij de Rabobank terecht voor een hypotheek. Er zijn goede mogelijkheden voor een hypotheek voor zelfstandigen en startende ondernemers. Een aandeel in elkaar Kijk ook voor de voorwaarden op rabobank.nl/1 Opluspunten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 65