Familieberichten Gelske Jacoba Hage-Vleeshouwer 14 dinsdag 27 september 2016 Cornelis Gunter r Ad Kegels kükookop fllensenlinq.nl Koes Gunter Kees Els I J Els Hage-Vleeshouwer Jan Willem Kievit Jan Kievit Adriana Kwist-Schot God legt zijn vleugels van genade beschermend om je heen als vriend. Verdrietig om het heengaan, maar dankbaar voor wat hij voor ons is geweest, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve zorgzame man, onze vader en opa Hij overleed in de leeftijd van 82 jaar. Martha Gunter - Harinck Louwrens en Marja Linda en Hans Bas en Simone Bert en Marijke Esmay en Davey Cedric Ruys de Beerenbrouckstraat 141 4384 EC Vlissingen, 24 september 2016 De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 29 september om 10.30 uur in de Sint Jacobskerk, Oude Markt 3 in Vlissingen. Voorafgaand aan de dienst is er van 10.00 tot 10.20 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid van Kees te nemen. Na de dienst is er gelegenheid de familie te condoleren. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Liever geen bezoek aan huis. Wanneer u geen uitnodiging voor de afscheidsdienst heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. V Weer samen Bedroefd, maar vol fijne herinneringen en dankbaar dat zij zo lang bij ons was, geven wij kennis dat zacht en kalm is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma echtgenote van Anthonie Hage f 10 januari 2005 in de leeftijd van 88 jaar. Wij hebben deze dagen op een heel bijzondere manier met elkaar beleefd. Noordgouwe, Henny en Wim Ad in liefdevolle herinnering Marcel en Evelien, Daan, Mats Marion en Guust Sjoukje en René Jan in liefdevolle herinnering Loes en Jeffrey, Sven, Finn Karin en Jaap, Jimi Merlijn, Stijn Isaline en Arthur Kim Nils en Rosina Bruinisse, Truus en Leen Milou Sjoerd 24 september 2016 Vrije 23,4301JX Zierikzee Donderdag 29 september is er om 13.15 uur een herdenkingssamenkomst in het MFC, De Huijbertstraat 35 te Zierikzee. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats aan de Stapelshofweg te Zierikzee, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het MFC. Onze bijzondere dank gaat uit naar dokter Speelman, Eilandzorg, zorgcentrum De Wieken en Hospice Kaaskenshuis voor de warme, liefdevolle aandacht en verzorging. Heeft u geen rouwbrief ontvangen, dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Met veel verdriet in ons hart moesten wij afscheid nemen van onze lieve zus en schoonzus Wij koesteren de herinneringen aan haar. Zierikzee: Otto Vleeshouwer Pietje Vleeshouwer-Meermans t Jaap Koster Truus Koster-Vleeshouwer t Marga Duits Neven en nichten - rectificatie Verbijsterd ben ik naar het bericht over het overlijden van mijn broer Sterkte voor alle familie en vrienden. Peter Fens Nooit klagen, moedig gedragen Met verdriet, maar met veel mooie herinneringen na een huwelijk van bijna 55 jaar, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze liefste pa en allerliefste opa Kruiningen, 9 november 1934 Goes, 23 september 2016 Kruiningen: Corrie Kievit-de Klerk Kruiningen: Arthur en Jeannet Amber en Anton Xanderen Tessa Yerseke: Andrea en Bart Eva Anouk Berghoekstraat 24 4416 BK Kruiningen Er is gelegenheid tot condoleren en afscheid te nemen van Jan op dinsdag 27 september van 19.30 tot 20.00 uur in rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8-b te 's-Gravenpolder. De afscheidsdienst wordt donderdag 29 september om 13.30 uur gehouden in "Ons Boeregoed", Burg. Elenbaas- straat 1 te Kruiningen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kruiningen. Na de begrafenis is er in "Ons Boeregoed" nog gelegen heid tot condoleren. In plaats van bloemen graag een gift voor de Nierstichting in de bus bij het condoleanceregister Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Onze dank gaat uit naar het ADRZ afdeling L en E te Goes voor de goede begeleiding en liefdevolle verzorging. Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van mijn goede zwager en onze oom echtgenoot van mijn zus Corrie Goes: Ina Buijsrogge-de Klerk Jacqueline en Frank Peter en kinderen Goes, 23 september 2016 Heden is overleden onze oudste neef Jan Kievit Annie en Jan Piet en Willy Jan en Jozien Bedroefd hebben wij afscheid moeten nemen van onze zwager en oom Wij zullen hem missen en troosten ons met de herinneringen aan hem. Rinus Harinck en Jozien Wagenvoort Greet en Jaap Lindenberg Joke en Kees de Rijke Kees en Hannie Harinck Neven en nichten Met droefheid delen wij u mede dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen onze geliefde zuster, schoon zuster en tante in de leeftijd van 80 jaar. Kortgene: J.T. Schot Yerseke: C. Nieuwenhuize-Schot J.B. Nieuwenhuize Moerkapelle: C. Schot Yerseke: J.C. Meijaard-Schot J.A. Meijaard Yerseke: H.H. van de Kreeke-Schot C.J. van de Kreeke Yerseke: S.L. Schot Sylt: J.M. Schot Neven en nichten Zierikzee, Den Haag,

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 70