Oi/arJailari Familieberichten O IHensenlinq.nl 24 maandag 26 september 2016 Arie Jannis Boeckhout Claudia Febe Francke-Moens Claudia Febe Francke-Moens Claudia Febe Francke-Moens Ankie de Priester Peter Fens Maria Jacoba Wilhelmina Fierloos-Peters Een leven lang in het teken van anderen. Na een moeilijke periode van ziek zijn hebben wij afscheid moeten nemen van mijn dierbare vrouw, onze lieve moeder, mijn schoonmoeder en mijn oma -Febe- Vlissingen, 27 oktober 1956 t Oost-Souburg, 23 september 2016 Geen strijd ben je ooit uit de weg gegaan. Je was heel dapper. We hadden een fijne tijd, maar tot ons grote verdriet hebben we je toch moeten laten gaan. Oost-Souburg: J.L. Francke RotterdamN athan Francke en Luwella Martina Jayliana Oost-Souburg: Kevin Francke Onze dank gaat uit naar Dr. Meulmeester en de medewerkers van Zorgstroom voor de goede zorg en begeleiding. Van Steveninckstraat 33 4388 CE Oost-Souburg Naar de wens van Febe zal de crematieplechtigheid in besloten kring plaatsvinden. Verslagen zijn wij door het overlijden van onze dochter, zus, schoonzus en tante Boy in liefdevolle herinnering en Gertrude Moens-de Nijs Medea en Toon Roy en Sue Ruud en Annette Monica in liefdevolle herinnering Reinier en Flelen Humphrey en Cheryll Adel Gordon kinderen en kleinkinderen Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze schoonzus en tante Piet en Gerdie Francke Ton en Vera Francke Anjo en Sylvia Francke kinderen en kleinkinderen onze zus lief, creatief letterlijk uit ons midden Kees Rottier Verbijsterd ben ik naar het bericht over het overleden van mijn broer. Sterkte voor aller familie en vrienden Kathryn Henney de Graaf-Slater Bedroefd, maar ook dankbaar dat haar verder lijden bespaard is gebleven, is kort na het overlijden van haar man ook onze schoon moeder, zus, schoonzus en tante overleden Ria 13 juli 1946 - f 23 september 2016 Familie Peters Familie Fierloos Correspondentieadres Raadhuis 209 5321 HL Hedel Voorafgaand aan de afscheidsbijeenkomst is er van 9.55 tot 10.10 uur gelegenheid afscheid te nemen. De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op woensdag 28 september om 10.30 uur in verenigingsgebouw Kaj Munk, Schoolstraat 5 te Hansweert. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Hansweert. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Kaj Munk. kijk ook op ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Bedroefd maar ook wetend dat het zo goed is hebben wij plotseling afscheid moeten nemen van mijn pa, schoonvader en onze opa Breskens, 30 juli 1937 t Breskens, 24 september 2016 Breskens: Carlo en Angela Bart Thijs en Melanie Dennis Correspondentieadres: Havenstraat 10 4511 BJ Breskens Vervolgens de uitdrukkelijke wens van pa nemen wij in besloten kring afscheid. Olaf in liefde verbonden met Mei Hondebrink overleden 2 augustus 2011 Vlissingen 9 september 1949 Apeldoorn 23 september 2016 Nora de Priester Marijke en Jan van de Velde-de Priester Rinke en Jean-Paul Kai, Jens, Luna, Fen Krista en Johnny Danique, Filou, Sophie, Liam Correspondentieadres: Familie de Priester Colijnstraat 51 7331 PJ Apeldoorn De afscheidsbijeenkomst vindt plaats op donderdag 29 september om 13.30 uur in de aula van crematorium Heidehof, Engelanderholt 95, 7339 BX Ugchelen. Nadien is er een informeel samenzijn in Het Ei van Columbus, Stoppelbergweg 63, 7361 TE Beekbergen. Plotseling is overleden mijn zwager en onze oom Uit aller naam: familie Boone Gezang 446 vers 7 O naam, eeuwige ademtocht, een sterveling ben ik, als eens mijn eigen adem stokt dan draagt mij uw muziek. In een tijd dat haar geest steeds meer versluierde, is in alle rust van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgroot oma weduwe van Dirk Hidde de Graaf Walsall, 9 mei 1920 Oost-Souburg, 23 september 2016 Middelburg Margaret de Graaf, Sjaak Schuit Rotterdam Sanny de Graaf Middelburg Lucy de Graaf, Gerda Kramer Middelburg Dirk Schuit, Marjolein Ouwehand Logan Den Haag Frank Schuit Wij danken alle medewerkers van SVRZ De Weistede Axel en Ambachtsveld 27 Oost-Souburg voor hun liefdevolle zorg. Donderdag 29 september is er vanaf 13.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in de Protestantse kerk, Koestraat 2 te Axel, waarna om 14.00 uur de kerkdienst begint. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op begraaf plaats Westerzicht. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Wapen van Axel, Kanaalkade 3, 4571CD Axel. Correspondentieadres: M. de Graaf, Grootmede 55, 4337 AB Middelburg margarets@zeelandnet.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 54