Philippine loopt tegen eerste nederlaag aan 15 Ruud Martens draait Graauw in slotfase de nek om SDO'63 is de ongeslagen status kwijt. De ploeg won zijn eerste twee duels, maar ging gisteren met 3-2 onderuit bij Vivoo. Na vier speeldagen is Koe wacht in de vijfde klasse A van het zondagvoetbal de enige ploeg die nog geen punt heeft verloren. De ploeg van trainer Serge Martinu won door een laat doelpunt gisteren ook van Graauw: o-i. SDO'63 verloor voor het eerst dit seizoen. Bij Vivoo werd het 3-2. Grote nederlagen waren er voor zowel Hulsterloo (7-0 tegen WW'67) als Terhole (7-1 tegen Vo gelwaarde). Graauw-Koewacht 0-1: Het duel tus sen Graauw en Koewacht, die beide nog zonder verliespunt waren, leek lange tijd af te stevenen op een o-o-gelijkspel en dat was gezien de veldverhoudingen ook niet onte recht geweest. In de blessuretijd kop te Ruud Martens alsnog de 0-1 bin nen. Hij deed dat nadat de wedstrijd enige tijd stil had gelegen om de ge blesseerd geraakte Tim Roodhuizen te kunnen behandelen. Aardenburg-Nieuw Borgvliet 0-3: Aardenburg kon de overwinning op Rimboe van vorige week geen pas send vervolg geven. Na een 0-2-rust- stand won de koploper verdiend met 0-3. Binnen de minuut was het al 0-1 door een doelpunt van Fidian van Dijk. Aardenburg kreeg daarna wel een aantal kansen, maar het was Ste fan Schoonen die de marge voor rust nog op twee bracht. Pas laat in de wedstrijd maakte David Paluch uit een strafschop 0-3. Hoofdplaat-Rimboe 7-4: Hoofdplaat leek lange tijd op weg naar een zege met groot verschil. In het slotkwar- tier kwam Rimboe echter nog terug van 7-0 tot 7-4. Voor de thuisclub scoorden in de eerste helft Menno Waebeke, Adnan Reis en Wouter Veldhuis (twee keer). Omdat Wouter Veldhuis de score na de rust met nog eens twee doelpunten naar 6-0 opvoerde en ook Mare Boeckhout trefzeker nog trefzeker was, leek een overwinning met dubbele cijfers in het verschiet te liggen. Zover liet Rimboe het echter niet komen, want in no-time scoorden Sander Feijen, Niels Neele, Rick de Kort en Bas Spitters (uit een straf schop) nog tegen, waardoor het duel eindigde in 7-4. Vogelwaarde maakt er zeven in de derby met Terhole en wint met 7-1 Vogelwaarde-Terhole 7-1: Vogelwaar de was heer en meester in het duel met Terhole, dat zich vooraf al bij een nederlaag leek neergelegd te heb ben. Via Jeffrey Geers en Kevin van de Brande werd het al snel 1-0 en 2-0. Martijn van Passel en opnieuw Jeffrey Geers voerden daarna de sco re vervolgens nog voor rust op naar 4-0. In de tweede helft werd het eerst 5-0 door Kevin van de Brande en 6-0 door Martijn van Passel (uit een straf schop), voordat Stijn van Schilt te- genscoorde. In de slotminuut bepaal de Rens de Dijcker de eindstand op 7-1. Vivoo-SD0'63 3-2: Beide ploegen hadden over en weer een overwicht. Nadat Jeroen van Gastel de score voor de thuisclub had geopend, werd het 1-1 door een doelpunt van Dennis Acke. Kort na de rust scoorde Dimitri Ceuppens de 2-1, maar opnieuw kwam SDO'63 terug. Dit keer via An- gelo Koole. Tien minuten voor tijd nam Vivoo voor de derde keer een voorsprong, de goal was van Kaylan Timmermans, maar ditmaal moest SDO'63 het antwoord schuldig blij ven: 3-2. WVV'67-Hulsterloo 7-0: WVV'67 was Hulsterloo in alle opzichten de baas, zodat op de 7-0-eindstand wei nig af te dingen viel. Quirijn Stevenhoven, Bradley Smeekes en Robin Schipperijn scoor den voor de rust. In de tweede helft waren Quirijn Stevenhoven (2x), Thijs van Ron en Marinus Knoops de doelpuntenmakers. HW'24 moest uit tegen FC Ber gen zijn tweede opeenvolgende nederlaag met ruim verschil incas seren. Werd het vorige week op ei gen veld 0-4 tegen SC Gastel, dit maal werd het 7-2 in het voordeel van de ploeg uit Bergen op Zoom. Philippine-Grenswachters 2-3: Philippine begon niet al te scherp aan het duel met het laaggeklas seerde Grenswachters uit het Bra bantse Putte en keek al na amper een kwartier spelen tegen een 0-2-achterstand aan. Beide treffers kwamen van de voet van Hein Lo- hman. Nadat het bijna ook nog eens 0-3 was geworden, kwam de thuisclub beter in de wedstrijd en via Jim van Vlierberghe werd het na 25 minuten spelen 1-2. Met na me voor de rust kreeg Philippine nog een aantal kansen op een tweede goal, maar die bleven allen onbenut. Ook na de hervatting bleef het overwicht van Philippine zonder resultaat. Grenswachters liep in de 64ste minuut zelfs weer uit naar een voorsprong van twee doelpunten toen Gijs van Landen aan het slot van een snel uitge voerde counter stond. In de negentigste minuut kwam Philippine via Yannick Vanhijfte pas terug tot 2-3, maar dat doel punt viel te laat om de wedstrijd nog spannend te maken. Zodoen de liepen De Nooijer en zijn man nen tegen de eerste competitiene derlaag aan sinds zij afgelopen sei zoen naar de derde klasse promo veerden. FC Bergen-HVV'24 7-2: Anders dan HVV'24, dat maar een tamme indruk naliet en geen moment in een goed resultaat leek te geloven, was FC Bergen flink op dreef. De thuisclub was vanaf het begin de bovenliggende partij en ging ook nog eens heel efficiënt met zijn kansen om. Een hoofdrol was er in de eerste helft weggelegd voor Ricky Berg mans, die drie keer scoorde. Hij deed dat in de negende, 28ste en 39ste minuut. Tussendoor had Jes- per Sponslee nog wel voor de 1-1 gezorgd. Na rust werd het eerst 4-1, door een doelpunt van Jeffrey Francke, vooraleer Sponselee nog eens raak schoot namens de ploeg uit Hulst. De 4-2 werd daarna gevolgd door nog eens drie treffers van FC Ber gen. Roy Niemandsverdriet scoor de de 5-2, Nick Machielsen de 6-2 en Sam Eikman zorgde tot slot voor de 7-2. maandag 26 september 2016 Volle buit voor Koewacht Eddy van der Hooft Vlissingen Graauw-speler Ricar- do Sponselee (links) wordt afgestopt door Karei Poppe. foto camile SOHELSTRAETE Na drie speeldagen vond Philip pine in de derde klasse A van het zondagvoetbal dan toch zijn Waterloo. Op eigen veld ging de ploeg van trainer Dennis de Nooijer verrassend met 2-3 on deruit tegen Grenswachters. Eddy van der Hooft Vlissingen Voor de tweede week op rij had de defensie van HVV'24 een offday. FC Bergen scoorde ze ven keer tegen de Hulstenaren.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 43