Lezersaagen Diergaarde Blijdorp mm Verras uw smaakpapillen reiskatern.nl W\ Hü Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc ■r li Exclusieve Lezersreis Data en prijzen Winterzon op Madeira Zaterdag 8 en zondag 9 oktober o-p o-p Bestel uw tickets op uitjekrant.nl/blijdorp Exclusieve lezersreis Tot 55,- voordeel per persoon! Boek vóór 5 oktober op Kras.nl/LR52366 6- t/m 22-daagse zonvakantie in Funchal Vanaf maandag 26 september 2016 Niet inbegrepen: reis-en annuleringsverzekering ruimbagage reserveringskosten 25 en Calamiteitenfonds 2,50 (beide per boeking en verplicht) Als u érgens van natuur en bloemenpracht kunt genieten, is het wel op Madeira! Ontdek deze 'Parel van de Atlantische Oceaan' met schilderachtige vissersdorpjes, ruige rotspartijen, prachtige levada's en traditionele gerechten in knusse tavernes. Dé bestemming voor uw winterzonnetje. Ocean Gardens Hotel**** Uniek! Dit prachtige 4-sterrenhotel ligt op 300 m boven de zee. U heeft een schitterend uitzicht op de oceaan, baai van Funchal, botanische tuinen én de bergen! Het beschikt over gratis wifi, een lift, toprestaurant met wijnkelder, bars, buitenzwembad en wellness. Inbegrepen: retourvlucht Amsterdam-Funchal handbagage transfers van en naar het hotel verblijf in Ocean Gardens Hotel ontbijtbuffet gratis welkomstdrankje gratis gebruik kluisje in de kamer t.w.v. 10 per week 10% korting in het restaurant van het hotel (op het a-la-cartemenu) 10% korting op massages in het hotel Nederlandssprekende hostess Lezersprijs 8 dagen nü vanaf €399 11 dagen nü vanaf 499 Meer reisduren mogelijk. Prijzen zijn per persoon o.b.v. 2 personen. Meer informatie en boeken: Ga voor Winterzon op Madeira naar onze website reiskatern.nl/pzc/LR83151 of bel met Kras 0900-9697 (70 cpg) o.v.v. reisnummer LR83151 Deze aanbieding is geldig t/m 9 oktober 2016. De wereld is Kras Prijzen zijn excl. transactiekosten Sta oog in oog met de mooie giraffen en zebra's op de Afrikaanse savanne. Laat de eigen 'aapjes' lekker klimmen en glijden in de Oewanja Kinderjungle en binnenspeeltuin Biotopia. Kom op bezoek bij het jonge olifantje Sunay of neem een kijkje bij de pasgeboren zeldzame Maleise tapir. Normaal 22,- nu 12,50 Inclusief een uniek kijkje achter de schermen en vele kinderactiviteiten 2-3 dagen nü vanaf 4-gangendiner Restaurant bekroond met Michelinster Luxe hotel ontbijt Klantbeoordeling 9,0 Een ware verwennerij" In het groen, aan de rivier de Vecht ligt De Nederlanden. Patron Cuisinier Wilco Berends verrast zijn gasten hier met culinaire hoogstandjes en een gastronomische belevenis. Proef zelf waarom dit restaurant een Michelinster verdient! Hotel Restaurant De Nederlanden - Vreeland Dit mooie hotel ligt aan de rivier de Vecht, in de groene omgeving van Vreeland en nabij de Loosdrechtse en Vinkeveense Plassen. Het hotel beschikt over gratis wifi, lounge met openhaard en serre met uitzicht op de Vecht. U verblijft in een comfortabele kamer en kunt uw auto gratis parkeren bij het hotel. Restaurant De Nederlanden, dat ook in het hotel gevestigd is, is bekroond meteen Michelinster. Een bijzondere belevenis! Exclusief voor onze lezers: ga naar Kras.nl/LR52366 Inbegrepen: 2/3 dagen (1 /2 nachten) verblijf in Hotel de Nederlanden, ontbijtbuffet, 1 x 4-gangendiner in Restaurant De Nederlanden (bekroond met Michelinster) en gratis wifi en parkeren bij het hotel. Niet inbegrepen: zie onze website. Aankomst: van 23 september 2016 t/m 28 februari 2017. van vooru 2 dagen 4441- nü vanaf 99,- 3 dagen .2461- nü vanaf 165,- Deze lezersaanbieding is geldig als u boekt vóór 5 oktober 2016. Ca naar Kras.nl/LR52366 of bel 0900-9697 (70 cpg) o.v.v. reisnummer LR52366 Prijzen zijn vanafprijzen p.p. o.b.v. 2 personen exclusief reserveringskosten. 0p Madeira is het namelijk het hele jaar door genieten van een aangenaam klimaat. Uw hotel ligt nabij de sfeer volle hoofdstad Funchal. Bewonder de botanische tuinen of slenter hier door de smalle straatjes en bestel een bica cheia, een sterk kopje koffie. Als u er een dagje op uit wilt gaan, raden wij een tocht langs de kustlijn aan, waar uw uitzichten adembenemend zijn. Of treed een Madeira-huisje binnen in handwerkdrop Santana. Kortom, hier valt genoeg te beleven! Vertrek van 17 oktober t/m 30 maart 4-sterrenhotel met ontbijtbuffet Het mooiste uitzicht van het eiland Gratis welkomstdrankje en gebruik kluisje Kras-klantbeoordeling 8,4

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 28