m IJl mensen inq.nl Familieberichten fiaÏj'ütèiuiMiiij' Petronella Philippina Vinjé-Schorel Nel Francina Jannetje Vleugel-van der Burght Jiks Jakobsen Jens Anna Margaretha Louisa Sinke - Goeseije Guust Theenaart Abraham Vinjé Sien Cornelia de Jager Cornelia Weststrate-de Jager 9 - Paulien van Iwaarden-Traas Jacob Dingenis Dorrepaal Bedroefd vernamen wij dat na een tragisch ongeval is overleden onze buurvrouw Corrie Weststrate-de Jager We wensen de familie veel sterkte met dit verlies. Fam. Lopez Fernandez Fam. Humme Fam. Cao Fam. Rijnhout Fam. Timmerman Fam. Minnaard Fam. Dijkwel Fam. Christiaanse kijk ook op Na alle fijne jaren die we samen met haar mochten beleven, heb ik geheel onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve moeder weduwe van Zij overleed in de leeftijd van 86 jaar. Tom Vinjé Kruiningen, 21 september 2016 Correspondentieadres: Langeviele 31, 4416 CE Kruiningen De afscheidsbijeenkomst vindt plaats op woensdag 28 september om 14.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Voor aanvang van de bijeenkomst is er in de ontvangkamer van het crematorium gelegenheid tot schriftelijk condoleren en is er tevens gelegenheid om in de aula afscheid te nemen bij de geopende kist. Na afloop van de bijeenkomst is er in de koffiekamer gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren. 't Verlies was er al voor het einde, het gemis voordat het afscheid kwam. Toen die onzekere verwarring bezit van jouw gedachten nam. We leefden met je mee en delen ons verdriet. Nu rouwen wij, maar treuren niet. Bedroefd om het heengaan, maar dankbaar voor wat zij voor ons is geweest, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, oma en overoma Weduwe sinds 1989 van Jan Vleugel Yerseke, 8 september 1922 t Goes, 22 september 2016 Andre Vleugel Amanda en Dannie Rinus en Annie Vleugel-Tholenaar Monica Martijn Jan en Annemarie Vleugel-Coppoolse Carolien en Jan - Olav Marjolein en Nico Sander en Evita Dija Vleugel en Rudi Allemeersch Frank en Mariëlle Francis en Ronald en achterkleinkinderen U kunt voorafgaand aan het afscheid van Sien een laatste groet brengen op dinsdag 27 september om 12.00 in het crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Gelieve 11.45 uur aanwezig te zijn. Aansluitend bent u uitgenodigd voor het samenzijn waarbij we afscheid nemen van Sien. Na afloop is in de koffiekamer gelegenheid tot condoleren. We bedanken de verzorging van Verpleeghuis Ter Valcke, woning 4-10 voor de steun en de goede zorgen. Correspondentieadres: Oosterscheldestraat 46, 4424 EP Wemeldinge zaterdag 24 september 2016 27 De Heere is bij mij Maar 't blij vooruitzicht dat mij streelt (Ps. 17:8 berijmd) Op Zijn tijd heeft de Heere van ons weggenomen mijn innig geliefde vrouw en onze lieve mama en oma echtgenote van Willem Weststrate Krabbendijke, 10 september 1937 t Ventersdorp Z. Afrika, 12 september 2016 Yerseke: Wim Weststrate Waarde: Leanne-Marie Matthijsse-Weststrate Peter Matthijsse Mauritz Yerseke: Miranda Gerdy en Christian Henley on Klip: Marjonneke de Bruijn-Weststrate Zuid Afrika Schalk de Bruij n Marjoné Mianke Minieke Imke 12 september 2016 Fuchsialaan 23 4401 HV Yerseke De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal D.V. worden gehouden op woensdag 28 september 2016 om 13:30 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Oude Boogaert 2 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in bovengenoemd kerkgebouw gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen Met grote droefheid geven wij u kennis dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen onze geliefde zus, schoon zus en tante echtgenote van Wim Weststrate Papendrecht: A. de Jager (in herinnering) L. de Jager-Schrier (in herinnering) Middelharnis: H. de Jager M. de Jager-Moerdijk Krabbendijke: A. Overbeeke-de Jager M. Overbeeke Krabbendijke: M.J. de Jager (in herinnering) Yerseke: W.M. van Eenenaam-de Jager J.F. van Eenenaam Krabbendijke: F.A. Vaders-de Jager J.H. Vaders Yerseke: M. Nieuwenhuize-de Jager F.A. Nieuwenhuize (in herinnering) Yerseke: J.D. van Overbeeke-de Jager L. van Overbeeke H.J. Delzenne (in herinnering) Yerseke: M.J. de Jager J.P. de Jager-van Pagee Neven en nichten. Yerseke, 12 september 2016 We wensen Wim met de kinderen en kleinkinderen veel sterkte en Gods nabijheid toe in dit grote verlies. Wij willen iedereen bedanken voor de liefdevolle kaarten, berichten en telefoontjes die wij ontvingen na het overlijden van onze lieve zoon Lieve Jens, jij was ons doel in ons leven, AA we wilden jou zoveel liefde geven. Er zijn geen woorden voor deze pijn, want het besef komt nu dat je niet bij ons zal zijn. Wat de pijn een beetje kan verzachten, is je bent in ons hart en voor altijd in onze gedachten. Erik Mirjam Jakobsen - Gabriëlse Middelburg, september 2016 Wij danken iedereen voor de overweldigende hoeveelheid belangstelling, mooie woorden, prachtige bloemen, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen tijdens het ziekbed en na het overlijden van mijn vrouw, onze moeder en oma De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan. Fam. J. van Iwaarden Yerseke, september 2016 Uw medeleven tijdens zijn ziek zijn en na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Jaap - heeft ons heel goed gedaan. Wij zeggen u hiervoor hartelijk dank. Janny Dorrepaal-van Stel Kinderen en kleinkinderen Schore, september 2016 Voor de vele blijken van belangstelling en medeleven in welke vorm dan ook ondervonden na het overlijden van mijn geliefde vrouw, onze lieve ma en oma betuigen wij u onze oprechte dank. Met dank aan uitvaartzorg Peter Butler voor de goede verzorging. Kapelle Andries Sinke Kinderen en kleinkinderen Zonder Guust is alles anders. Het troost ons zoveel brieven, bemoedigende woorden, een kus of een handdruk te hebben ontvangen na het overlijden van onze lieve Wij danken u hiervoor hartelijk. Margo Theenaart Sophie, Lisa en Matthijs Goes, 24 september 2016

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 72